Tarp makiažo prekių ženklų „Loreal“ yra vienas iš labai pripažintų ir prekės ženklas, kuris siekia suteikti vartotojams geriausius produktus dėl jų patogumo. Makiažas tikrai yra kasdienio režimo dalis, kai kalbama apie daugybę moterų visame pasaulyje. Tai prideda veidui patrauklumo, grožio ir švytėjimo, taip pat slepia odos trūkumus. Jei norite sužinoti daugiau apie populiariausius „Loreal“ makiažo rinkinio produktus, šis vadovas jums puikiai padės. Patikrinkite juos, naudokite juos ir gaukite geriausius rezultatus!

1. Loreal Infallible Rouge lūpų dažų diapazonas:

„Loreal Infallible Rouge“ lūpų dažai kartu su įvairiais atspalviais yra tobulas kasdieniam naudojimui. Kreminė tekstūra leidžia jaustis wow ir tiesiog slysti ant lūpų, suteikiant sklandų užbaigimą. Tai trunka apie 6 valandas, nesausinant lūpų. Jis taip pat turi maistinių savybių.

Kaina: 900 INR

2. „Loreal Infallible Makeup Foundation“:

Fondas sukuria pagrindą bet kokiam makiažui ir yra vienas iš būtiniausių dalykų, kurių reikia rankinėje. Šis „L’Oreal“ yra puikus pasirinkimas, kai jis apsaugo nuo makiažo tirpimo, kuris paprastai vyksta drėgname klimate. Galima rinktis iš 8 atspalvių ir jis turi ilgalaikių savybių. Kartu su tolygiu odos tonu, šio produkto padengimas yra puikus.

Kaina: 1195 INR (30 ml)

3. „Loreal Contour Parfait Liner“:

Tai lūpų pieštukas, kurį jums patiks turėti savo kolekcijoje. Produktas yra 6 atspalvių, todėl jis yra lygus, todėl jį lengva naudoti, o lūpos gerai jaučiasi. Jis yra ilgalaikis ir apsaugo nuo sausumo jausmo dėl kreminės tekstūros.

Kaina: 665 INR

4. „Loreal Super Liner Instant Impact Felt Eyeliner Pen“ rašiklis:

Tai yra vienas produktas, kurį net profesionalūs makiažo menininkai turi savo kolekcijoje visame pasaulyje. Tiems, kuriems nepatinka skysti akių kontūro pieštukai, tai yra antras geriausias pasirinkimas. Kempinės galiukas reikalauja lengvo užtepimo, kuris lengvai išlygina vokus. Jis taip pat turi ilgalaikių savybių. Tai vienas lengviausiai naudojamų akių vokų.

Kaina: 695 INR

5. Loreal Open Eyes Pro akių šešėliai:

Šiame asortimente yra apie 6 skirtingas akių šešėlių paletes, iš kurių galite pasirinkti. Kad aplikacija būtų sklandi, produktas yra kreminės tekstūros. Tinkamas blizgesio kiekis tampa tobulas. Dėl pigmentacijos labai gerai susimaišo. Jis išlieka beveik 6 valandas.

Kaina: 700 INR

6. Loreal Volume Millions Lashes blakstienų tušas:

Tiems, kurie nori apimties savo plonose blakstienose, tai yra puikus produktas, į kurį investuoti. Kartu garbanos yra puikios! Taip pat blakstienoms suteikiamas idealus juodas atspalvis ir atrodo natūraliai. Šepetėlis atskiria blakstienas viena nuo kitos ir suteikia švarią spalvą.

Kaina: 600 INR

7. Loreal atsparūs ir blizgantys nagų dažai:

Šis „L’Oreal“ nagų dažų asortimentas yra vienas iš jo rūšių, pasižymintis puikiais atspalviais ir galimybe savaitę likti be skaldos. Yra apie 20 spalvų. Teptukas padeda tolygiai dažyti dažus.

Kaina: 400 INR

8. „Loreal Paris Infallible Mono“ akių šešėliai:

Tai yra vienas akių šešėlis, kurį galite investuoti be jokių minčių. Produkto pigmentacija yra tobula su lygia tekstūra ir ilgesniu buvimu. Tai yra dėmių įrodymas. Nėra raukšlių problemų ir galima rinktis iš 9 atspalvių.

Kaina: 450 INR

9. Loreal Color Riche Nutri Shine lūpų dažai:

Tai produktas „trys viename“ ir skirtas lūpų balzamo, lūpų blizgesio ir lūpų dažų tikslams. Balzamo maitinamųjų savybių ir blizgesio blauzdų savybių galite tikėtis. Galite pasirinkti 15 atspalvių. Lygūs ir blizgūs, šie lūpų dažai turi spalvas, tinkančias tiek dienos, tiek nakties vakarėliams.

Kaina: 720 INR