„Revlon“ yra kosmetikos prekės ženklas, kurio produktai visada buvo aukščiausios kokybės ir ypač žinomi dėl akių kontūro pieštukų. Šiame straipsnyje išvardyti 9 geriausi „Revlon“ akių pieštukai, kuriuos galite išbandyti.

Geriausi „Revlon“ akių kontūro pieštukai Indijoje:

1. „Revlon Color Stay“ akių kontūro pieštukas juodai:

Revlon akių kontūro pieštukai

Rs 220

„Revlon Color Stay Eyeliner in Black“ yra besisukantis akių kontūro pieštukas. Prie apačios pritvirtintas galąstuvas. Tai leidžia patogiai keliauti. Atspalvis yra labai pigmentuotas ir palieka giliai juodą spalvą su matiniu paviršiumi. Jis išlieka ilgą laiką be dėmių ir neblunka, yra atsparus prakaitui ir vandeniui. Po užtepimo pašalinkite makiažo valikliu.

2. „Revlon Color Stay Gel“ akių kontūro pieštukas rudos spalvos:

Revlon Colorstay gelio akių kontūro pieštukas rudos spalvos

Rs 350

„Revlon Colorstay Gel Eyeliner in Brown“ yra gelinis akių kontūro pieštukas. Tai skirta dėvėti dieną. Tai trunka 10-11 valandų. Pakuotė yra madinga, o aplikatoriaus šepetėlis palengvina naudojimą. Atspalvis yra labai pigmentuotas ir palieka giliai juodą spalvą su matiniu paviršiumi. Jis išlieka ilgą laiką be dėmių ir neblunka, yra atsparus prakaitui ir vandeniui. Po užtepimo pašalinkite makiažo valikliu.

3. „Revlon“ akių kontūro pieštukas juodos spalvos:

Revlon akių kontūro pieštukas juodos spalvos

Rs 125

„Revlon Eyeliner Pencil in Black“ yra „Revlon“ akių kontūro pieštukas. Spalva yra gili ir skirta jautriai odai. Tai trunka 4-5 valandas be jokio grunto. Tekstūra yra lygi .. Ji išlieka ilgą laiką be dėmių ir neblunka, yra nepralaidi prakaitui ir vandeniui. Po užtepimo pašalinkite makiažo valikliu.

4. Revlon Colorstay akių kontūro pieštukas – žalsvai mėlyna:

„Revlon Color Stay Eyeliner Teal“

Rs 320

„Revlon Colorstay Eyeliner – Teal“ yra unikalus atspalvis. Šis akių pieštuko pieštukas yra ištraukiamas ir yra su įmontuotu galandikliu. Tai leidžia patogiai keliauti. Jis yra labai stipriai pigmentuotas ir ilgai išlieka be dėmių ar blukimo, yra atsparus prakaitui ir vandeniui. Po užtepimo pašalinkite makiažo valikliu.

5. Revlon akių pieštukas žalia spalva:

Revlon akių pieštukas žalios spalvos

Rs 320

„Revlon“ akių pieštukas žalios spalvos yra unikalus žalias atspalvis. Šis akių pieštuko pieštukas turi įmontuotą galandiklį. Tai leidžia patogiai keliauti. Jis yra labai stipriai pigmentuotas ir ilgai išlieka be dėmių ar blukimo, yra atsparus prakaitui ir vandeniui. Po užtepimo pašalinkite makiažo valikliu. Jis išlieka 6-7 valandas.

6. Revlon Magic akių kontūro pieštukas Smokey Black:

Revlon Magic akių kontūro pieštukas Smokey Black

Rs 275

„Revlon Magic“ akių kontūro pieštukas „Smokey Black“ yra „pilkai juodas“. Tai trunka 3 valandas be grunto. Jis atsparus prakaitui ir vandeniui. Po užtepimo pašalinkite makiažo valikliu

7. „Revlon Color Stay One Stroke“ akių kontūro pieštukas:

„Revlon Color Stay One Stroke“ akių kontūro pieštukas

Rs 260

„Revlon Color Stay One Stroke Defining Eyeliner“ yra tokių atspalvių kaip juoda, turkio ir mėlyna. Tai trunka 3 valandas be grunto. Jis yra labai stipriai pigmentuotas ir ilgai išlieka be dėmių ar blukimo, yra atsparus prakaitui ir vandeniui. Po užtepimo pašalinkite makiažo valikliu.

8. „Revlon Beyond Natural Defining“ akių pieštukas – juodas:

Revlon Beyond Natural Defining akių pieštukas juodas

Rs 175

„Revlon Beyond Natural Defining“ akių pieštukas – juodas lengvai slysta ant vokų .. Jis išsilaiko 5 valandas be grunto. Jis yra labai stipriai pigmentuotas ir ilgai išlieka, nesusitepęs ir neišblukęs. Jis atsparus prakaitui ir vandeniui. Po užtepimo pašalinkite makiažo valikliu.

9. Revlon Color Stay putojantis akių kontūro pieštukas:

„Revlon Color Stay“ putojantis akių kontūro pieštukas

Rs 225

„Revlon Color Stay Sparkling Eyeliner“ yra įvairių atspalvių, tokių kaip juoda, žalia, ruda, violetinė ir mėlyna. Spalva intensyvi ir nesitepa. Jis lieka 8 valandas.

Šie „Revlon“ akių kontūro pieštukai privers jūsų akis pakilti, todėl išbandykite jas šiandien!