Makiažas pagerina odos grožį ir tekstūrą. Tai labai patikima naudojamiems produktams. Tinkamas tinkamų priemonių ir kosmetikos naudojimas gali suteikti nepriekaištingą išvaizdą. Teptukai yra svarbesni kuriant grožį. Mūsų nuostabai, šepečių įvairovė yra daugiau nei keliolika ir kiekvienas iš jų turi savo paskirtį. Norėdami gauti geresnių rezultatų, galite naudoti geros kokybės produktus. Produktų kokybė priklauso nuo gaminio ilgaamžiškumo, o ne nuo dizaino ar grožio. Produktus galima rinktis iš prekės ženklo pavadinimo, produkto kokybės, unikalios jo savybės ir pan. Tinkamai naudojant ir išlaikant gaminio tarnavimo laiką, jis gali būti pratęstas. Reguliariai valydami šepečius, jie tampa patvaresni ir apsaugomi nuo užteršimo.

Patarimai, kaip pasirinkti tinkamus makiažo šepetėlius

Peržiūrėkite šiuos patarimus, kaip pasirinkti tinkamą šepetėlį nepriekaištingam makiažo užbaigimui:

 • Nepriekaištinga išvaizda prasideda nuo produkto pasirinkimo.
 • Kiekviena veislė yra specialiai sukurta konkrečiam naudojimui, o netinkamas naudojimas gali sukelti tam tikrų sunkumų taikymo metu ir gali turėti nedidelių skirtumų nei naudojant tinkamas veisles.
 • Norint pasirinkti tinkamus, visada svarbu žinoti apie įvairių tipų šepetėlius ir prekės ženklus. Šepetėlio šerelių kokybė yra svarbesnė už spalvą ir dizainą.
 • Natūralūs šereliai turi odeles ir kartais gali sulaikyti makiažą, tuo tarpu nailoniniai šeriai neturi.
 • Natūralių šerių šepečiai yra mažiau tikėtini, tačiau patartina naudoti labai minkštos odos tipams.
 • Dizainerių šepečiai gali traukti akį, tačiau ne visada garantuoja ilgesnį gyvenimą.
 • Pasirinkimą galima atlikti net per prekės ženklus.
 • Prekės ženklai, kurie yra aukšti rinkoje, paprastai yra geros kokybės.

Makiažo šepetėlių tipai:

Makiažo šepetėliai yra įvairių veislių ir kiekvienas turi savo paskirtį ir naudojimą. Tinkamas kiekvieno šepetėlio naudojimas ir priežiūra gali pagerinti šepetėlio patvarumą. Kokybiškų šepetėlių pasirinkimas yra labiau susijęs su makiažo kokybe.

1. Fondo šepetys:

Makiažo pagrindas yra šepetėliai. Tvarkingai pritaikytas pagrindas be dryžių yra gera makiažo pradžia. Geros kokybės pagrindo šepetys gali būti nepriekaištingai užbaigtas. Pagrindą reikia tepti nuo veido vidurio, o po to kraštuose.

2. Korektoriaus šepetėlis:

Korektorių šepetėlius galima tepti po akimis. Maskuoklio šepetėliai su nailono šeriais suteikia tvarkingesnę išvaizdą nei natūralūs. Kokybiški šepetėliai su minkštais šereliais nepalieka dryžių.

3. Smeppling teptukas:

Ryškinant naudojami šepetėliai. Užtepus pagrindą, žymeklis gali būti naudojamas šonuose, kad būtų geresnė apdaila. Profesionalūs apdailos šepečiai yra tinkami tiek skystiems, tiek kreminiams. Jis taip pat gali būti naudojamas mišiniui maišyti ir veido kreivėms bei šonams paryškinti.

4. Kampinis skaistalų šepetys:

Kampinis skaistalų šepetėlis gali būti naudojamas gerai atrodyti. Kampinė konstrukcija palengvina naudojimą. Šepetėlis sukurtas minkštais ir natūraliais šereliais. Minkštas šepetys lengvai suteikia puikią ir užbaigtą išvaizdą. Tai taip pat padeda lengvai suformuoti veido bruožus, nes turi minkštus ir natūralius šerius.

5. Miltelių teptukas:

Milteliniai šepečiai paprastai yra platūs ir lengvai naudojami. Jis gali būti naudojamas kosmetikos miltelių pagrindu tepimui, tarkim, makiažo pagrindui. Patogesnis ir patogesnis smulkiam dulkių valymui. Naudojamas profesionaliai apdailai ir aukštos raiškos rezultatams.

6. Kampinis šepetys:

Kampinius šepetėlius lengva naudoti, nes jie suprojektuoti kampiniu būdu. Antakiai koreguojami kampiniais potėpiais. Jis taip pat naudojamas kampiniams potėpiams, norint išryškinti skruostų kreives. Skirtingoms amžiaus grupėms paryškinimas atliekamas skirtingai. Jis taip pat gali būti naudojamas tvirtai paskirstant spalvas.

7. Kontūrinis šepetys:

Kontūriniai šepetėliai nepriekaištingai paliečia skruostus, žandikaulius ir nosį. Jis naudojamas atliekant makiažą vienu smūgiu. Išsiskiriančiam ir paryškintam vaizdui gali būti naudojami kontūriniai šepetėliai.

8. Paryškinkite ventiliatoriaus šepetėlį:

Paryškinimo ventiliatoriaus šepetėliai yra platūs, kaip rodo pavadinimas, ir dažniausiai naudojami dulkėms pašalinti iš akių. Nosies ir akių raukšlės taip pat ištaisomos naudojant išskirtinį ventiliatoriaus šepetėlį. Jis taip pat naudojamas kaip žymeklis, kai reikia piešti plonus potėpius.

9. Akių kontūro šepetėlis:

Akių kontūro šepetėliai su plonais ir kampuotais šereliais atrodo smailūs ir lengviau pritaikomi. Ilgi šeriai naudojami nubrėžti smulkias ir ilgas linijas patrauklioms ir paryškintoms akims. Sulenkti šepečiai palengvina smūgių tekėjimą.

10. Akių šešėlių šepetėlis:

Akių šešėlių šepetėliai yra minkšti ir ne tokie platūs. Minkšti ir natūralūs šeriai švelniai deda puikius potėpius ir suteikia išryškintą išvaizdą. Minkšti šeriai taip pat gali būti naudojami šešėliams palikti. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip maišytuvas.

11. Lūpų šepetėlis:

Lūpų šepetėliai tolygiai padengia lūpų spalvas. Minkšti šereliai palieka švelnius lūpų potėpius. Geros kokybės lūpų šepetėlis su natūraliais šereliais yra puikus ženklas. Nailono šeriai gali būti šiurkštūs lūpoms, todėl geriau rinktis natūralius šerius.

12. Blakstienų tušo šepetėlis arba spoolie:

Tušo šepetėliai paryškina blakstienas ir sustiprina akių grožį. Išlenkti blakstienų tušo šepetėliai sulenkia blakstienas

13. Skaistalų šepetėliai:

Skaistalų šepetėliais galima išryškinti pudras ant skruostų. Skaistalai, veido pudra ir apdailos pudros nušluostomos skaistalų šepetėliu. Minkšti šereliai padeda švelniai tepti ant skruostų ir atrodo labiau išryškėję.

14. Kabuki šepetys:

Kabuki šepetėliai naudojami ant veido be kosmetikos miltelių. Skystos kosmetikos gaminiai gali įstrigti šereliais, o kosmetikos milteliai yra laisvi. Jis sukurtas taip, kad tolygiai pasiskirstytų ant veido ir suteiktų natūralią apdailą. Pagrindą, veido pudrą ir skaistalus galima tepti kabuki šepetėliu.

5 populiariausi makiažo šepetėlių prekės ženklai

1. Charlotte Tilbury pudra & „Sculpt Brush“:

„Charlotte Tilbury Powder and Sculpt Brush“ sukurta su unikalia apdaila. Dėl spalvos ir dizaino jis atrodo patrauklesnis, taip pat ir šepetėlio kokybė. Medinė rankena suprojektuota taip, kad būtų lengva laikyti ir naudoti. Minkšti ir glaudžiai uždėti šeriai padeda tepti kosmetiką miltelių pagrindu. Šepetėlis sukurtas naudojant išskirtines rožinio aukso ir naktinės raudonos spalvos spalvas.

2. NARS Ita Kabuki šepetys:

„NARS Ita Kabuki Brush“ šepetys sukurtas kampiškai, kad būtų galima nemokamai naudoti miltelių pagrindu pagamintą kosmetiką. Dėl mažo ir plokščio dizaino jis lengviau valdomas, naudojant miltelius ir spalvas. Teptukas įkvėptas Japonijos Kabuki teatro dramos ir meniškumo. Šepetėlis taip pat tinka maišyti, kontūruoti ir paryškinti.

3. „Tom Ford“ kremo pagrindo teptukas:

„Tom Ford Cream Foundation“ šepetėlis sukurtas lengvai ir prabangiai, kad jį būtų galima naudoti ir pažinti nuo pirmojo jo smūgio. Natūralių šerių šepetys padaro pastangas be jokių pastangų ir nepriekaištingai. Minkšti ir natūralūs šeriai susimaišo su kreminiais produktais ir atrodo tolygiai ant odos. Ilga rankena daro ją patogesnę ir patogesnę naudoti.

4. Bobbi Brown korektoriaus maišymo šepetėlis:

„Bobbi Brown“ korektoriaus maišymo šepetėlis sukurtas patogiau ir patogiau. Mažiau sverianti funkcija daro jį patogesnį. Minkšti šeriai suteikia puikią ir užbaigtą išvaizdą.

5. Marcas Jacobsas bronzinis bronzinis šepetys:

Marc Jacobs Bronziniai bronzavimo šepetėliai skirti platesniam naudojimui, o šeriai yra minkšti. Minkšti šeriai ir platus šepetys neleidžia naudoti didelio ploto. Jis tinka tiek kūnui, tiek veidui.

Kaip valyti makiažo šepetėlius

Reguliariai ir tinkamai valant šepečius, jie tampa patvaresni. Šepečių valymo intervalai gali skirtis. Pavyzdžiui, akių kontūro šepetėlius reikia valyti du kartus per savaitę, o pagrindo šepetėlius – kartą per savaitę. Tai ne tik pagerina makiažo patvarumą, bet ir kokybę. Šepetėlius valykite drungnu šiltu vandeniu, nes šereliai gali nesukietėti.

 • Norėdami geriau išvalyti, laikykite šepetėlius vertikalioje padėtyje.
 • Patartina naudoti švelnų šampūną ar muilą, kūdikių šampūnai ir muilai labiau linkę būti švelnūs.
 • Prieš naudojimą šampūną praskieskite šiltu vandeniu.
 • Nusausinkite šepetėlius audiniu, kuris labiau sugeria
 • Nenaudokite plaukų džiovintuvo šepečiams džiovinti.
 • Laikykite šepetėlius vėdinamoje vietoje, kad išlaikytumėte šerių kokybę.
 • Naudokite aliejų makiažo šepetėliams aliejaus pagrindu valyti, o vėliau naudokite drungną šiltą vandenį ir muilą.

Keletas papildomų patarimų, kaip naudoti makiažo šepetėlius

 • Norint išlaikyti šepetėlių formą, jį galima laikyti plokščiuose šepečių dėkluose.
 • Visada padėkite šepetėlius vertikalioje padėtyje.
 • Niekada nepalikite šepečių vandenyje ilgą laiką.
 • Reguliariai valykite šepečius.
 • Makiažo meistrų atveju šepetėlius reikia valyti po kiekvieno naudojimo.
 • Makiažo meistrėms patartina naudoti vienkartinius šepetėlius.
 • Nepatartina to paties šepetėlio naudoti kiekvienam kremui ar skysčiui.
 • Šepetėlius reikia formuoti po kiekvieno plovimo, kad forma išliktų ilgą laiką.
 • Norėdami šepetėlius dezinfekuoti, nuplaukite juos vandeniu, sumaišytu su actu.
 • Karšto vandens naudojimas gali sutrumpinti šepečių tarnavimo laiką.
 • Džiovinimo metu teptukus laikykite plokščius.

Makiažas visada žavi tiek atlikėją, tiek tą, kuris tai daro. Geras makiažas yra naudotos geros kokybės kosmetikos ir šepetėlių rezultatas. Gerai pasipuošę vyrai ar moterys visada linkę labiau pasitikėti savimi ir atrodo patrauklesni, o tai galima pasiekti tik turint gerą firminės kosmetikos ir šepetėlių kolekciją..