İmkansız ve doğal olmayan güzellik, görünüm ve güzellik, bir insanda vücut bulursa, sonuç Valeria Lukyanova’dır. Halk arasında ‘insan Barbie’ olarak bilinen Valeria, güzelliği ve muhteşem görünümü ile tüm dünyada ünlü olan Ukraynalı bir model ve şovmendir. Yeşil/gri gözlü ince vücudu, ünlü olduğu Barbie Bebek’e çok benziyor. Ama Valeria Lukyanova’yı makyajsız gördün mü?

Birinci sınıf görünümü ve sıra dışı stilleriyle ekranda güzel olduğu kadar, gerçek hayatı ve ham görünümü uzun zamandan beri gizlidir. Ama burada, görmek isteyebileceğiniz bu güzelliğin bazı samimi ve filtresiz bakışlarını yakaladık.!

Valeria Lukyanova Makyajsız

Makyajsız 10 Valeria Lukyanova Fotoğrafı:

Makyajsız bu 10 Valeria Lukyanova görüntüsü oldukça şok edici ve interneti alt üst ediyor. Bu model ve diva gerçek hayatta hiçbir makyaj görüntüsü hayal ettiğiniz gibi değil.

1. Yatakta Tembel:

Makyajsız Valeria Lukyanova 1

Barbie bebeğimizin de dinlenmeye ihtiyacı var. İşte Valeria Lukyanova’nın uzun ve yorucu bir günün ardından dinlenirken makyajsız gerçek hayat fotoğrafı. Bir selfie çekiyor ve takipçilerini eğlendirmek için sosyal medyada kendini yayınladı. Valeria, sosyal medya hesaplarıyla oldukça düzenli ve gerçek hayattaki güncellemelerini yayınlamayı seviyor. Bu böyle. Tamamen çıplak bir yüzle hiç makyaj yapmadığı görülüyor. Ama yine de oldukça güzel görünüyor, değil mi??

2. Cilt Bakımı Rutini ile:

Makyajsız Valeria Lukyanova 2

Gerçek hayatta ne kadar sevimli ve oyuncak bebek gibi görünse de, sence bu nereden geliyor? Cildine çok iyi bakmayı ve her zaman temiz beslenmeyi gerektirir. İşte Valeria’nın Instagram’da yayınladığı böyle bir resim. Bu makyajsız görünüm, rutinini yaparken, rahatlama süresi boyunca ovma maskesi uygularken görülür. Kendini şımartıyor ve yine de son derece güzel görünüyor.

3. Çalışma Süresi:

Makyajsız Valeria Lukyanova 3

Sadece güzelliğiyle değil, divanın ne kadar güzel göründüğünü fark ettiniz mi? Valeria Lukyanova egzersiz yapmayı sever ve bir fitness manyağıdır. İnce vücut tipinin yanı sıra, kaslarını ve formunu korumak için her gün egzersiz yaptığından emin olur. Kendi vücuduyla son derece temkinli ve görünüşünü oldukça seviyoruz. Bize tamamen ilham veriyor; ne düşünüyorsun?!

4. Motive Edici Takipçiler:

Valeria Lukyanova Makyajsız 4

İşte Valeria Lukyanova’nın makyajsız bir başka resmi. Bu görüntü kendisi tarafından yayınlanmıştır ve takipçilerini temiz yaşamaya, sağlıklı beslenmeye ve günlük egzersiz yapmaya motive ettiği görülmektedir. Bu sosyal medya gönderisinde sağlıklı beslenmenin ve düzenli egzersizin kişinin hayatındaki önemini açıkladığı görülüyor. Onun gerçekten etkileyici biri olduğunu, sadece kendini ve güzelliği aramadığını, aynı zamanda başkalarını hedeflerine ulaşmaları için motive ettiğini anlayabiliriz..

5. Fitness Ucubesi:

Valeria Lukyanova Makyajsız 5

İşte Valeria Lukyanova’nın makyajsız gerçek hayattaki başka bir resmi. Bu resimde, kendi evinde sabah esnemeleri yapıyor, günlük çalışma saatine gelmeden önce ısınıyor. Minik ama güzel gözleri, ince ve kaslı vücudu ve güzel gülümsemesi ile makyajsız görünümünü de seviyoruz..

6. Selfie Kraliçesi:

Valeria Lukyanova Makyajsız 6

Valeria Lukyanova’yı makyajsız görmüşken, işte görüntü, bebeğin biraz makyajla kendi çektiği selfie. Önceki resimlerden şimdiki resimlerden bir fark gördünüz mü? Pek bir fark görmüyoruz ve bu onun için bir iltifat. Bu resimde biraz aydınlatıcı, hafif fondöten ve maskara uyguladığı gözlemleniyor, ancak tamamen doğal ve zarif görünüyor..

7. Geziler:

Valeria Lukyanova Makyajsız 7

Valeria Lukyanova’nın akşam yemeği için çıktığı gezide nemlendirici ve maskara gibi çok hafif makyajla görülen bir başka fotoğrafı. Sağlıklı beslendiği bilinen ve burada aç bir yüzle yemeğini beklediği görülüyor. Ne kadar güzel ve çekici görünüyor, değil mi??!

8. Dinlenme Süresi:

Valeria Lukyanova Makyajsız 8

Yorucu bir günün ardından Valeria’nın biraz dinlenmek için odasına gittiği görülür. Bu resimde makyajını henüz çıkarmadı ve biraz fosforlu kalem ve rimel ile görülüyor. Yine de bu kadar uzun ve sağlıklı saçları ile bu resimde çarpıcı ve formda görünüyor. Görünüşüne ve zindeliğine hayran kalıyoruz ve hedefe doğru ilerlememiz için bize ilham veriyoruz..

9. Kendini Şımartmak:

Valeria Lukyanova Makyajsız 9

Valeria’nın makyaj yapmadan kendini şımarttığı bir başka resim burada. Bu resimde rahatlama süresi boyunca cildi aydınlatan bir yüz maskesi takarken görülüyor ve yine de son derece güzel görünüyor. Sosyal medya hesaplarında bu tür görseller paylaşmaktan çekinmiyor ve takipçilerine de düzenli bir cilt rutini uygulama konusunda ilham veriyor..

10. Uyku Süresi:

Valeria Lukyanova Makyajsız 10

İşte Valeria’nın uyumak üzere olan resmi. Yorucu bir günde yatağa çarparken görülüyor. Yorgunluğuna rağmen ne kadar da güzel ve sevimli görünüyor. Yorucu veya uzun bir gün geçirmesine rağmen, görünüşüyle ​​çarpıcı ve harika görünmeyi başarmasına rağmen, zamanın yarısında göründüğüne inanamadık..

Ek İpuçları:

Valeria Lukyanova’nın makyajsız bu resimleriyle, şimdi daha iyi ve parlak bir cildi yönetmemize yardımcı olacak birkaç ipucu..

  1. Yaşam tarzı önemlidir. Sağlıklı bir yaşam tarzına konsantre olmak ve her zaman sağlıklı, temiz yiyecekler yemek gerekir..
  2. Arada bir tıkınırcasına içiyorum, iyi ama düzenli değil.
  3. Sağlıklı beslenme ve diyet, sırayla, sağlıklı ve temiz görünmekle de kendini gösterebilir..
  4. Cildinizi her gün hatasız nemlendirin. Nemli cilt harikalar yaratabilir.
  5. Makyajı her zaman günün sonunda çıkarın. Cildinize zarar verebileceğinden ve cildinizi yaşlı gösterebileceğinden asla makyajla uyumayın.
  6. Yüzü haftada en az üç kez fırçalayın ve tonlayın. Ölü cilt hücrelerini temizlemeye ve yok etmeye ve bir parıltı ve parlak görünmesine yardımcı olur..

Valeria Lukyanova’nın makyajsız bu fotoğraflarıyla, onun düzenli ama ışıltılı yüzü ve parlak görünümünden oldukça ilham alıyoruz. Her şey düzenli olarak aşağıdaki cilt bakımına ve egzersizlerle birlikte sağlıklı beslenmeye bağlıdır ve bu resimler bizi daha iyi bir yarın için egzersiz yapmaya ve her zaman sağlıklı kalmaya teşvik eder. Siz de düşüncelerinizi bize bildirin; senden haber almayı seviyoruz!

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları:

S1. Valeria Lukyanova makyajını yapıyor mu??

Cevap: Evet, doğru duydunuz. Valeria çoğu zaman görünüşü üzerinde çalışmayı tercih ediyor. Ten rengi ve doğal parlak yüzü ve görünümü göz önüne alındığında, hafif makyajla doğal görünmeyi tercih ediyor..

S2. Valeria Lukyanova’nın favori makyaj ürünü nedir??

Cevap: Valeria, cildini düzenli olarak yeterince nemlendirdiğine ve kendini nemli tuttuğuna yemin ediyor. Fosforlu kalemi çok seviyor ve yeterince parlak görünmesi için makyaj ürünüyle oynuyor..

S3. Valeria Lukyanova’nın favori egzersiz rejimi nedir??

Cevap: Valeria Lukyanova ağırlıklar, kardiyo ve eşit derecede dengeli aerobik konusunda yemin ediyor.