Hayranları tarafından daha çok Alicia Keys olarak bilinen Alicia Augello Cook, 1996’dan beri aktif bir şarkıcı. Billboard, onu son zamanların en etkili müzisyenlerinden biri olarak seçti. Sesi kadar kendisi de güzel. 2010’dan beri Swizz Beats ile evli, onunla iki çocuğu paylaşıyor. Aynı zamanda çok yönlü bir oyuncudur ve aktif olarak Empire adlı TV şovunun bir parçası olmuştur. Şu anda, 2016 itibariyle, Miley Cyrus ile birlikte The Voice adlı müzik şovunda yer alan yargıç olacağını duyurdu..

1. Güneş gözlüklü:

Alicia Keys Makyajsız

Gördüğünüz gibi, bu Alicia Keys’in bir güneş gözlüğü taktığı klasik bir fotoğraf ve bunun onun cildindeki çatlakları yönlendirmeye çalışmakla bir ilgisi olduğunu varsayabiliriz. Belki de burada makyaj yapmamasının nedeni daha fazla sivilce çıkmasını önlemek içindir..

2. Şapka ve Bukleler:

Alicia Keys Makyajsız 2

Buklelerinin altında neredeyse gizlenmiş olan küpesi, şapkası ve belirsiz ifadesi Au doğal görünümünü daha da güzelleştiriyor. Resimde tıklandığından haberi yok ama yine de muhteşem görünüyor. Tabii ki, sivilcelerdeki payı, makyajın düşük kapsamı ile kendini gösteriyor, çünkü yine de halka açık bir şekilde kendine güvenerek yolunu bulmayı başarıyor..

3. Kafa Bandı Açık:

Alicia Keys Makyajsız 3

Küpeler ve bir saç bandı ile Alicia Keys makyajsız görünüm mükemmelliği vurguluyor. Parlaması oldukça belirgin ve güzel ve pembe görünüyor. Bu bir selfie ve kaşları iyi görünüyor. Cildi mükemmel görünüyor ve saçları da her zamanki gibi görünüyor.

4. Nişan Blues:

Alicia Keys Makyajsız 4

Alicia’nın makyaj görünümü mükemmel, ama o olmadan da hala bir yıldız. 2010 yılında burada nikah yüzüğüyle görüntülenmiş, mutlu görünüyor ve kusursuz bir şekilde kameralara poz veriyor..

5. Güneş Gözlüğü ve Küpeler:

Alicia Keys Makyajsız 5

Alicia Keys makyajsız, her zamanki duruşunu koruyarak burada görülüyor. Saçları açık ve bukleler kendi kentsel ifadesini veriyor. Bu, müzik kaydından yorulduğu ve mola verdiği zamandı..

6. Bağlanmış Midilli:

Alicia Keys Makyajsız 6

Siyah elbisesinin içinde, yaptığı küçük makyajla bile mükemmel görünüyor. Gülümsemesi olumlu bir hava veriyor ve saçları düzgünce toplanmış. Söylemeye gerek yok, bu saçlarının düz göründüğü ender durumlardan biridir..

7. Sadece İdeal Gülümseme:

Sadece İdeal Gülümseme

Alicia Keys makyajsız yüzü kadar tüm kozmetikleriyle güzel. Ayrıca, saçları burada çok farklı görünüyor ve toplum önüne çıkarken yaptığı normal uzun bukleler yerine kısa toplanmış..

8. Güzel Benlik:

Alicia Keys Makyajsız 8

Onu süslü gösteren her zamanki gülümsemesi, görünümüne çok daha fazla yakışan elbisesi ile bu fotoğraf makyajsız en güzellerinden biri..

9. Dudak Parlatıcı Günleri:

Alicia Keys Makyajsız 9

Alicia Keys, dudak parlatıcısı ve başka makyaj olmadan her zamanki gibi muhteşem görünüyor. Kaşları da iyi yapılmış, görünümüne ihtiyacı olan son dokunuşu vermiş..

10. Etkinlik Görünümleri:

Alicia Keys Makyajsız 10

Saç modeli, kıvırcık teller ve dağınık bir görünüme sahip vintage Keys’tir. Saçları yüzüne yakışmış ve yarı toplanmış, kaşlarına ve mükemmel çenesine daha fazla dikkat çekiyor. Resim kendi kendisi ve yarım gülümsemesinden soğumuş görünüyor.

Bu Manhattan güzelliği, müzik endüstrisinin gerçek yeteneği ve güzelliğidir. Uğraşması gereken birkaç sivilce olabilir ama onu bizim kadar sıradan bir insan yapan da bu..