Aamir Khan (14 Mart 1965 doğumlu) Hintli bir sinema oyuncusu, senarist, yönetmen, yapımcı ve televizyon sunucusu. Onu Hint sinematografisinin en etkili ve popüler oyuncularından biri haline getiren Bollywood filmlerinde başarılı bir kariyere sahip. Yedi film ücreti ödülü ve dört Ulusal Film Ödülü de dahil olmak üzere birçok ödül kazandı. Ayrıca 2003 yılında Padma Shri ve 2010 yılında Padma Bhushan ile bahşedilmişti..

Mükemmel filmlerinden bazıları Qayamat Se Qayamat Tak, Dil, Raja Hindustani, Lagaan, 3 idiots, Taare Zameen Par, Rang de Basanti ve Ghajini’dir..

amir khan makyajsız

Aamir Khan bir insani ve hayırseverdir. Kendisini bir ev sahibi olarak tanıttığı televizyon talk show Satyamev Jayate’yi yarattı. Bu gösteri, Hindistan’da hüküm süren hassas sosyal ve kadın güçlendirme konularını vurguladığı için başlangıcından bu yana çok fazla zemin ve popülerlik kazandı..

Aamir khan, bollywood’da selüloit üzerindeki mükemmel varlığıyla tanınan büyük bir isim. Yaptığı film türü ve oynadığı rol türü nedeniyle Bay Mükemmeliyetçi olarak bilinir. Ama kaçımız gerçekten bu mükemmeliyetçilerin bile herhangi bir oyunculuk veya film için yaptıkları makyaj pastalarının altına kusurlarını gizlemeleri gerektiğini biliyoruz..

Aamir Khan genellikle yaşını makyaj izlerinin arkasına saklamayan oyunculardan biri olsa da. Onu doğal bir şekilde göstermeyi seviyor. Burada Aamir Khan’ın makyajsız en iyi 9 fotoğrafını sunuyoruz.

1. Sakal Görünümü:

Berlin’deki bir ödül töreninde bu kaba grunge sakal görünümünü sergileyerek görüldü. Aamir Khan’ın çok fazla sosyalleşmeyen, ödül törenlerine ve törenlere katılmayan oyunculardan biri olduğunu hepimiz biliyoruz. Burada onu yakalayacak kadar şanslıyız. O olduğu gibi klas görünüyor.

2. Kendi Kendine Emilen Görünüm:

Aamir Khan, herhangi bir filminde tamamen ‘makyajsız’ bir görünümle gidebilen doğal aktörlerden biridir. Diğer aktörler söz konusu olduğunda bu nadirdir. Bu resim onu ​​hayatın anlamını bulmak için kendi düşüncelerinde kaybolmuş biri olarak gösteriyor..

3. Evcil Hayvan Zamanı:

Kesinlikle yoğun iş temposundan eşine, iki oğluna vakit ayıran bir aile insanıdır. Hatta evcil hayvanlarına yeterince zaman ayırıyor ve hatta onlarla takılıyordu. Enstantane çekiminde yüzünde bir gram makyaj yok. Yaşlılık işareti kesinlikle kendini gösteriyor ama zarafet hala orada.

4. Soğuk Hunk:

Bu enstantane fotoğrafı ABD’de tatil yaparken bir hayran tarafından çekildi. Mutlu ve neşeli görünüyor, geçen her anın tadını çıkar.

5. Neşeli Bir Ruh Halinde:

Bu kesinlikle kariyerinden ‘Ghulam’ filmi çekmesinden çekilmiş çok eski bir fotoğraf. O neon tişört, boynundan sarkan büyük bir madalyon, bir sürü el aksesuarı ve siyah bir kelepçe ile tam bir arife teaser görünümü.

6. Duygusal An:

Mumbai’de düzenlenen bir basın toplantısında gözleri yaşardı. Aamir khan, filmlerini veya Satyamev Jayate gibi yaklaşan şovlarını tanıtırken çoğu zaman makyajsız..

7. Yorgun Bakış:

Mumbai, Bandra’da ihtiyaç sahiplerine kan bağışladığı bir kan bağışı kampanyasında yakalandı. kesinlikle hayırseverdir.

8. Gulam Bakışı:

Bu havalı iri parçayı sıradan bir görünüme sahip ama aynı zamanda öldürücü bir görünüme sahip olarak görüyoruz..

9. Hintli Rustik Köylü:

Bu enstantane çekim, rustik bir Hintli çiftçi ve köylü rolünü oynadığı ‘Lagaan’ filminden..