Brooklyn’de Anne Jacqueline Hathaway olarak dünyaya gelen 33 yaşındaki oyuncu, 1999’da aktif oldu ve kendisi için oldukça itibar kazandı. 2012 yılında Adam Shulman ile evlendi ve ondan bir çocuğu var. Güçlü bir aktivist ve en başından beri LGBT topluluğunu destekliyor..

1. Eğik Kafa:

makyajsız anne hathaway

Boynuna dikkat çeken aksesuarlarla makyajsız hali bile mükemmelliği vurguluyor. Bir şeye hararetle bakıyormuş gibi görünürken, yarım pozu daha doğal görünmesini sağlıyor. Rujları ve takma kirpikleri ile onlarla olduğu kadar egzotik.

2. Kış Kafatası Şapkası:

Anne Hathaway makyajsız 2

Anne Hathaway, kendine güveni gibi, bu resimde hiçbir makyaj görünmüyor. Fotoğrafının çekilmesinden rahatsız olmuşa benzemiyor ve şapkayla kışı korumak kolay bir şeymiş gibi görünüyor. Dudakları pembe görünüyor ve yüzünde sabah ışıltısı var.

3. Selfie Gülüşü:

anne-hathaway-makyajsız

Dokunaklı ve zarif, bu resim Anne Hathaway’i makyajsız görüyor. Selfie sabahları, muhtemelen yeni uyandığında, hala şişmiş gözlerine bakılırsa çekildi. Bu yüzden, onu olduğu gibi harika yapan bu resimler listesine güvenle girebilir..

4. Atıştırmalık Almak İçin:

Anne Hathaway makyajsız 4

Herkes gibi Anne Hathaway de kahve ve domuz pastırması almaya gittiğinde makyaj yapmaz. Siparişini verirken kamera karşısında şaşırmış görünüyor, ancak ifadesinden de anlaşılacağı gibi sakinliğini koruyor. Göründüğü kadar kusursuz, saçları genel görünüme bir avantaj sağlıyor..

5. Eddie Redmayne ile:

Anne Hathaway makyajsız 5

Burada son zamanlarda yükselişte olan İngiliz aktörle birlikte resmedilen Anne Hathaway, kolunu yakın arkadaşına dolamış, kepenklere gülümseyerek muhteşem görünüyor. Bu Redmayne’in filminin başarı partisinde ve o sahneye makyajsız bir şekilde adım atacak kadar kendinden emindi..

6. Fotoğraf Çekimi için:

Anne Hathaway makyajsız 6

Dergilerin Anne Hathaway’in makyajsız fotoğraflarını da yayınlamak isteyeceğini kim bilebilirdi? En azından, bu onun gerçekte ne kadar kusursuz olduğunu gösteriyor. Dudaklarına ve cildine bak.

7. Güneş Camı Görünümü:

Anne Hathaway makyajsız 7

Burada mor atkıyı kafatası başlığıyla eşleştirirken görülen kıyafeti, görünüşü kadar modaya uygun ve kibar görünüyor. Düz uzun saçlarla benekli, soğuktan kırmızı yanaklarıyla kameraya bakıyor ve onu her zamankinden daha güzel gösteriyor.

8. Dergi Kapağı:

Anne Hathaway makyajsız 8

Buradaki diğer resimlere bakıldığında, kapak sayfası için ideal görünmesi için buradaki yüz özelliklerinin hiçbirinin Photoshopped olmadığı rahatlıkla söylenebilir. Bu sadece onun güvenini göstermekle kalmaz, aynı zamanda bize cildini hiçbir kusur belirtisi göstermeden görme şansı verir..

9. Peri Kesimi:

Anne Hathaway makyajsız 9

Anne Hathaway makyajsız görünüm çok fazla olamaz, ancak bu kesinlikle gösteriyi çalıyor. Diğerlerinin aksine, saçları son yıllardan beri kesilmiş bir peri gibi ama makyajsız olduğu konusunda hiçbir şey değişmedi. Hala aynı derecede şaşırtıcı olmayı başarıyor.

10. Müzik Üzerine Sakinleşmek:

Anne Hathaway makyajsız 10

Yüzünde “umurumda değil” tavrı takınırken, kulaklığı takılı ve umursamadan buraya gidişini izleyin. Makyajsız olmasına rağmen o mükemmel ışıltısı ve ilham verici havasıyla sizi memnun etmeyi başarıyor..

En yüksek dereceli olan Akademi de dahil olmak üzere en prestijli ödülleri kazandı. Aynı zamanda 2006 yılında taç giydiği için birçok kişi tarafından yaşayan en güzel insanlardan biri olarak biliniyor. Bu görüntüler onun içindeki ve dışındaki güzelliği eşit derecede gösteriyor..