Ariana Grande’yi kim tanımıyor? Bu dünyaca ünlü pop ünlüsü ve figürü tüm dünyada bir sebepten dolayı iyi biliniyor – pop kariyerine nispeten genç yaşta başladı ve zirvelere ulaştı. Bugün Ariana Grande’nin makyajsız fotoğrafları ile karşınızdayız. Bu Amerikalı pop yıldızı, elinden gelenin en iyisini yapan oldukça mükemmel bir şarkıcı ve müzik videoları tüm dünyada trend oldu. Müzik kariyeri dışında nispeten genç ve güzel ve gerçek hayatta bile doğal. Onu ekranda ve müzik videolarında sık sık görüyoruz, ancak Ariana Grande’nin makyajsız görünüşünün nasıl olduğunu biliyor musunuz? Doğal makyajsız görünümü, parlak ve cesur gözleri ve özellikleri ile oldukça güzel. İşte bugün size gösteriyoruz!

Ariana Grande Makyajsız

9 Ariana Grande Makyajlı ve Makyajsız Resimler:

Bu makale, Ariana Grande’nin oldukça şok edici ama büyüleyici olan Makyajsız en iyi ve görünmeyen resimlerini sunar..

1. Havalimanındaki Yeni Görünüm:

Ariana Grande Makyajsız Resimler

Ariana Grande’nin taze görünümü oldukça büyüleyici, değil mi! Bu görünüm, formunda oldukça doğal ve güzel olan yeni yüzünü gösteriyor. Ariana Grade’in makyajsız başlangıcı, en iyi ve kusursuz cilt ve doğal gülümseme göz önüne alındığında oldukça çekici. Bu resimde cesur ve güzel görünüyor. Bu resmin evinde veya evinde tıklandığı, taze yüz görünümünde görülebilir. Ayrıca, hafif gözleri ve yumuşak görünümü, görünümü daha da vurgulamaktadır..

2. Beyazlı Ariana Grande:

Ariana Grande Makyajsız

Grande, sosyal medyaya yansıyan fotoğraflarından birinde makyajsız olarak güzel benliğine benziyordu, ancak yine de yoğun prova ve ses kontrolleri günleri, yorgun gözleri yoğun programından anlamlı bir şekilde bahsederken ona zarar verdi. Yine de, güzelliği hala eşsizdi. Yorgun ama oldukça güzel, değil mi?!

3. Özçekim:

Özçekim

Yukarıda Ariana Grande’nin makyajsız ve makyajsız özçekimi var. Resmi, evinin çevresinde ve gezilerinde takılan gündelik zamanlarda tıklanır. Bu resimde doğal ve büyüleyici bir gülümsemeyle güzel gevşek sabitlenmiş saçları spor yaptığı görülüyor. Ancak yüzü biraz yorgun görünüyordu, ama yine de görünüşü oldukça çekici! Güzelliğinin profesyonel makyaj setleriyle sınırlı olmadığını, gerçek benliğinde olduğunu kolayca tahmin edebiliriz. Ne kadar güzel, makyajsız hali bile.

4. Havuz Başı Grande:

havuz başı

Ariana’nın eski bir resmi, bir yaz gününde havuz kenarında serinlemenin keyfini çıkardığını gösteriyordu. Ariana Grande doğal makyajsız yüzü, ıslak ve taze saçları ile oldukça taze görünüyor. Yoğun ve gece geç saatlere kadar olan programların yorgunluğuna rağmen bu haliyle bile oldukça güzel ve güzel görünüyor. Havuzda serinlemesi, çocuksu hatları ve yüzü, genç ve ışıltılı gülümsemesi ile gözler için şölen niteliğinde. Makyajsız bile ne kadar güzel.

5. Sadece Bir Gezi:

Sadece Bir Gezi

İşte Grande’nin makyajsız ve makyajsız görüntüsü. Bu, göz kalemi ve basit surat asmasıyla makyajsız sade görünümü! Saçları cilalı bir şekilde yapıldığında olabildiğince güzel ve onu güzel bir kürk mantoyla da görebilir. Yüzünde minimal ve neredeyse hiç makyaj olmadan arkadaşlarıyla eğlenceli bir randevuya çıkmış gibi görünüyor. Ama hepimiz aynı fikirdeyiz, bu resimde bile bir güzellik kraliçesi ve diva gibi görünüyor! Yumuşak gülümseme oldukça büyüleyici!

6. Cleveland’da Gece:

Cleveland'da Gece

Bu, Cleveland’daki Ariana Grande’nin muhteşem bir resmi. Ariana Grade’in bu makyajsız yüzü henüz oldukça sade ve sevimli görünüyor, saç rengi çok cesur görünmüyor ve çok doğal görünüyor. Geniş gülümsemesi ve sevimli yüzü, içine dökülen aşkla bizi ikiye bölüyor. Makyajsız görünümü şüphesiz ünlüler listesinin başında yer alıyor. Makyajsız bile diğerleri arasında göze çarpıyordu..

7. Soğuk Gün İşleri:

Soğuk Gün İşleri

İşte Ariana Grande kış gününden makyajsız görünüm. Sert hava koşulları göz önüne alındığında, soğuk günleri yenmek oldukça zordur. Burada görülen makyajsız görünümü, bu günlerden birinde makyaj görünümüne karşı. Kalın bir paltoyla sarılmış, makyajsız bir görünümde bile mutlak bir diva gibi görünüyor. Ayrıca yorgunluğu belli olsa da güzel görünüyordu. Eldivenleri ve tam el ceketi bu resimden oldukça görülüyor!

8. Trend Belirleyici:

Ariana Grande Makyajsız

Yarım aşağı saç modelleri, o zamanlar ve şimdi bile oldukça imzalı bir tarz. Ariana Grande, devam eden moda anlayışına göre saçını yeniden yapmakta daha az değil. Burada görülen, gezilerinden birinde basit bir makyaj görünümü değil. Normal midillisini, büyük boy bir gömlek bluz ve basit kıyafetlerle üstten düğümlü bir topuzla değiştirdi. Bu, Ariana Grande’nin kaçırmaması gereken mutlak favori makyajsız görünümlerimizden biri..

9. Tatlı Olmak:

tatlı olmak

İşte Ariana Grande’nin makyajsız görüntüsü listemizdeki son fotoğrafımız. Oldukça tatlı görünüyor ve kesinlikle genç ve çocuksu görünüyor, değil mi?! Makyajsız somurtkan resmi ve makyaj resmi yan yana yerleştirilmiş ve pek bir fark yok. Başlıca gördüğümüz tek şey parlak saçları. Güzel ve bir o kadar da şık görünüyordu ve parlak tarafındaydı.!

Makyajsız Ariana Grande’nin Diğer Resimleri:

Ariana Grande Makyajsız

Ariana Grande Makyajsız

Ariana Grande Makyajsız

Ariana Grande Makyajsız

Ariana Grande Makyajsız

Ariana Grande Makyajsız

Ariana Grande Makyajsız

Ek İpuçları:

Makyajsız halini doğal görünce biz de güzel ve doğal görünmek istiyoruz, öyle değil mi! İşte yüzün yenilenmiş ve genç bir şekilde en iyi şekilde nasıl korunacağına dair bazı öneriler!

  1. Günde birçok kez yüz yıkamak gibisi yoktur. Ne zaman tazelenme şansınız olursa, yüzünüzü normal soğuk suyla yıkayın. Bu şüphesiz genç ve güzel görünmek için fark yaratacaktır..
  2. Her zaman makyajı gece çıkarmayı tercih edin ve cildinizin nefes almasını sağlayın. Makyajınızla asla şık olmayın ve asla!
  3. Yüzü doğal bir şekilde parlamasını sağlamak için aloe vera, zerdeçal ve diğer güzellikler gibi doğal maddelerle yıkayın..
  4. Küçük daha fazladır! Doğal görünmek istiyorsanız, daha az makyaj yapıp yine de güzel ve şık görünmeyi başarmak gibisi yoktur..
  5. Ölü cilt hücrelerini ve pürüzlü lekeleri çıkarmak için mümkün olduğunca yüzü pul pul dökün. Bu kesinlikle yüzünüzü yumuşatacak ve güzelliğinizi artıracaktır..

Umarım makyajsız Ariana Grande hakkındaki bu makaleyi beğenmişsinizdir. Bu kadar büyük bir ünlü olmasına rağmen, makyajsız görünüşünü sergilemekten taviz vermeyen bir kadın. Yine de güzel, şık, genç ve ışıltılı bir diva gibi görünüyor. Lütfen bize onun görünüşünden hangisinin mutlak favoriniz olduğunu söyleyin. sizden haber almayı seviyoruz!

İnsanlar Ayrıca Soruyor:

1. Ariana Grande cilt bakımı sırrı nedir??

Ariana Grande, ünlü bir şekilde bahsettiği gibi, cilt bakım rutinini minimal ve doğal tutmanın büyük bir hayranı. Doğal olarak güzel bir görünüme sahip olmayı sever. Ariana yüzünü olabildiğince çok yıkar ve cildin her zaman nemli ve şımartılmış olmasını sağlar. Cildini mümkün olduğunca esnek tutmaya çalışır..

2. Ariana Grande makyaj sanatçısı kimdir??

Ariana’nın en sevdiği makyaj sanatçısı Ash Holm. İmzası ve vazgeçilmez makyajı kanatlı eyeliner, sade dudaklar, kalkık kaşlar ve parıltılı kedi gözü stilini içeriyor. Onun makyaj görünümü genellikle oldukça basit ama büyüleyici.

3. Ariana Grande kişisel antrenör kimdir??

Ariana’nın kişisel ve favori antrenörü Harley Pasternak. Yoğun programları ve yaşam tarzı göz önüne alındığında, eğitmen bir zamanlar pop şarkıcısının ne kadar sağlıklı ve katı olduğu konusunda fikir yürüttü. Doğru yiyor, düzenli egzersiz yapıyor ve iyi uyuyor, ki bu çok önemli. Günlük koşuları, yürüyüşleri ve kardiyo egzersizlerini sever.