Hiç değişmeyen Avril Ramona Lavigne, akılda kalıcı melodileri ve kendine has koyu renk gözlü makyajıyla gönülleri fethetti. Avril, kariyerinin başından beri şarkı söylemeye ve hip hop, rock ve basit pop şarkı söylemeye geldiğinde güçlü bir rakip olmuştur. Müziği bazı kalpleri yükseltti ama durgun kalan görünüşüydü. Her geçen yaşla birlikte Avril, rekor listesindeki her harika vuruşla kanatlarını daha da açarak gençleşti. Bununla birlikte, bu Kanadalı ünlüde sadece uzun saç ve ağır makyajlı gözlerden daha fazlası var. Avril’in makyajsız bakış kitabına bu gizli bakış, bize bu güzelliğin, klas, ağır gözler olmadan bile nasıl hala afallamış olduğumuzu anlatıyor..

1. Güzel Peepers:

avril lavigne makyajsız

Avril Lavigne genellikle kendine özgü ağır siyah göz makyajı ile görülür ve makyajsız olarak çok farklı göründüğünü kabul etmeliyiz. Ancak bu, biri olmadan güzel olmadığı anlamına gelmez, çünkü bu resim Lavigne’in güzelliğinin makyaj sınırları içinde nasıl tutulamayacağının canlı bir kanıtıdır. Son derece güzel görünen Avril, güzel gözetleyicileri ve inci beyazı ile gerçek bir güzellik sergiliyor..

2. İyilik İçin Bir Değişiklik:

avril lavgine makyajsız2

Avril’i genellikle kırmızı halı fotoğrafları için poz veren yumuşak hatlarında görmezdik, ancak bir kez makyaj programında hafif bir değişiklik yapmaya karar verdiğinde, onu hafif bir makyaj bazında gördü. makyaj görünüyor. Aksi takdirde yumuşak hatlarında sadece hafif bir astar ve belki de sadece normal bir parlaklığa sahip olan Avril, kırmızı halıda parıldıyordu..

3. Biraz Yorgun:

avril lavgine makyajsız3

Burada, müzik yayınları sırasında hiç şüphesiz çok sıkı bir çalışmadan geçen meşgul Avril’in oldukça yorgun ve ciddi bir resmini görüyoruz. Sürekli ses kontrolleri ve gece geç saatlerde bile etrafta koşmak zorunda kalması, yorgun gözleri tahrişe yol açtığı için onu çok etkiledi. Buna rağmen, Avril oldukça net ve pürüzsüz tenli görünüyordu..

4. Onu Doğal Tutmak:

avril lavgine makyajsız4

Avril, tamamen doğal haliyle fotoğraflandığı için ağır makyajını atmaya karar veriyor. Sonsuza kadar genç olan Avril Lavigne, müzik videolarında olduğu gibi burada da göz kamaştırdı, ancak gözlerinin altındaki yumuşak torbalar, güzelliği hiçbir zaman tam olarak ortaya çıkmasa da, koyu bir ton veriyordu..

5. Hakkında Yürüyün:

avril lavgine makyajsız5

Üstüne bir kapüşonlu giyen Avril, sokaklarda yürürken oldukça meşgul görünüyordu. Tüm siyah kıyafetleri, sadece yandan sıkıca bağlanmış sarışın yelesini vurguluyordu. Yüzü uzaktan belli olmasa da kesinlikle makyajsızdı ve yine de oldukça büyüleyici görünüyordu..

6. Günlük Tutmak İçin:

avril lavgine makyajsız6

Uzun yelesi açık ve dalgalı, gri atletinin içinde, kusursuz teniyle gösteriş yapan güzel Avril’in doğal benliğinin bir başka harika resmi. Makyajsız bile cilt ve ilgili konularda iyi bir kıvamı olduğunu söyleyebiliriz..

7. En İyi Görünümleri Karşılaştırma:

avril lavgine makyajsız7

Burada Lavigne’nin makyajlı ve makyajsız bir fotoğrafı var, soldaki fotoğrafta makyajsız güzel halinin nasıl olduğunu gösteriyor ve sağından çok farklı görünse de, yine de çok güzel..

8. Samimi Güzellik:

avril lavgine makyajsız8

Bu fotoğrafta beyaz tankının içinde çekilen fotoğraftan habersiz bir Avril görüyoruz ve genellikle normal bir günde samimi bir fotoğrafın kötü çıkacağını düşünürdünüz ama Avril ile kötü fotoğraf diye bir şey yoktur. Makyajlı veya makyajsız güzel bir kadın.