Malayalam aktrisler yalnızca Güney Hindistan film endüstrisini güzellikleri ve yetenekleriyle süslemekle kalmadı, aynı zamanda Tamil, Telugu, Kannada ve Hint film endüstrilerini de ele geçirdiler ve Hindistan’ın her yerinde, özellikle de güneyde kendilerine bir isim yaptılar. Kerala birçok güzel aktris üretti, bunlardan biri daha çok sahne adı Bhavana tarafından bilinen Karthika Menon..

Thrissur’dan gelen Bhavana, Kerala, Güney Hindistan Film Endüstrisinde eleştirmenlerce beğenilen bir aktris ve iki Kerala Eyalet Film Ödülü sahibi. Bhavana henüz beş yaşındayken oyuncu olmayı hayal etti..

İlk çıkışını 16 yaşında Malayalam filmi Nammal’da yaptı ve bu da ona birçok onur kazandırdı. Film, onun yıldızlığa yükselişini hızlandırdı. Yakında çok daha fazla Tamil filmi ile Bhavana, sadece sınıf bir aktris olmadığını, onunla birlikte gidecek güzelliğe, içten yayılan bir güzelliğe sahip olduğunu kanıtladı. Makyajsız yakalanmış ama her zamanki gibi göz alıcı görünen Bhavana’ya bir göz atıyoruz..

Gülümsemeni seviyorum:

Makyajsız Bhavana

Bhavana’nın güzelliği kesinlikle gülümsemesiyle yalan söylüyor. Hiçbir makyaj, karizmasının özünü ve gülüşünün yaptığı gibi çekiciliğini yakalayamaz. Basit giyinme şekli çekiciliğine katkıda bulunur ve ona neredeyse masum bir görünüm verir..

Gece Gökyüzünün Altında:

Makyajsız Bhavana 2

Burada geceleyin makyajsız halde kameralara yakalanır. Bazı aktrisler kameradan uzak dururken, Bhavana’nın yüzü tam olarak görünmeden kameraya gülümsemekten çekinmiyor. Gülümsemesi seyirciyi büyülemeye yetiyor.

İmza Saç Modeli:

Makyajsız Bhavana 3

İlgi odağı olmadığı zamanlarda, Bhavana genellikle kendine özgü saç stilini, bir topuz veya at kuyruğuna geri çekilmiş bir orta ayrılıkla spor yaparken görülebilir. Pek çok aktrisin makyaj eksikliğini örtbas etmek için yaptığı gibi saçlarını serbest bırakmaya inanmıyor..

Bir Joyride’da:

Makyajsız Bhavana 4

Bhavana’nın bir arabanın içinde çekilmiş şirin bir fotoğrafı. Sade gri bir tişört ve basit beyaz inci küpeler giyen Bhavana, gülümsemesinden yayılan ve ister ekranda ister ekran dışında olsun kamerayı kucaklayan doğal güzelliğin ve çekiciliğin saf bir yansımasıdır..

Güzel Evim:

Makyajsız Bhavana 5

Burada Bhavana’nın kendi evinin rahatlığında çektiği bir resmi görülüyor. Bu kadar güzel bir fotoğraf için makyaj gerekmez. Pembe üst ve uyumlu küpeler kusursuz tenini vurgularken “tika” bir süsleme görevi görüyor.

Yüce Bhavana:

Makyajsız Bhavana 6

Sadece bir çift sarkan küpe ve yüzünü süsleyen en küçük siyah ‘bindi’ ile Bhavana, turuncu işlemeli bu basit beyaz kurtada yüce görünüyor. Saç modeli konusunda da hiçbir çekincesi yok, ortadan ikiye ayrıldı ve topuz yaptı. Bhavana makyajsız güzel bir yüz, en azından onun o sevimli, utangaç gülümsemesinin yardımıyla.

Yüzsüz Bhavana:

Makyajsız Bhavana 6

Bu resimdeki en çekici hali olmasa da, Bhavana güzel bir resim kesecek kadar sevimli görünüyor. Ekranda sürekli makyaj kullanımı, zarif hatlarını henüz mahvetmedi ve yorgun görünmesine rağmen yine de onun hakkında bir aura yaymayı başarıyor..

Bhavana Tatili:

Makyajsız Bhavana 7

Ailesiyle birlikte bir tatilde olan Bhavana, makyaj sanarak kameralara poz vermeye karar verdi. Bir çift açık mavi kot, kahverengi kemer ve pembe ve beyaz bluz, güzel figürünü süsleyen kıyafetini tamamlıyor..

Buna Dikkat Edin:

Makyajsız Bhavana 7

Bhavana’nın makyajsız çekilmiş bir fotoğrafı kesinlikle canlandırıcı bir manzara. Burada birçok pozundan birinde tatilde görüldüğünde, onun canlı, neşeli halidir. Hayranları reel hayatta güzelliğine hayran kalıyorsa, onu gerçek hayatta gördüklerinde hayal kırıklığına uğramazlar..

Makyajsız Bhavana:

Makyajsız Bhavana 8

Bir filmden alınan bu fotoğraf, Bhavana’yı makyajsız olarak görüyor ve bu kızın en iyi şekilde görünmesi için güzel bir şekilde boyanmış bir yüze ihtiyacı olmadığını gösteriyor. Basit masumiyeti ve hoş çehresi, makyajın harikalarını telafi etmekten çok daha fazlası..