1990’larda Amerikalı bir aktris, daha büyük dünyaya adımını atan bu divanın yanında komik adam Jim Carrey’in oynadığı ‘Maske’ gibi klasik filmlerle Holly dünyasında ondan bir hayat kurmaya karar verdi. Eski bir manken ve o zamanlar yapımcı olacak olan Cameron Michelle Diaz, güzelliğiyle oldukça ses getirdi, klasik sarı ışık gözleri onun lehine oynuyordu. Zamanla, görünümün solacağını hayal edebilirdi, ancak klasik Diaz, sektördeki yerini sonsuza kadar korudu ve tüm bu zaman boyunca aurasını korudu. Makyajsız fotoğrafları da onun hakkında çok şey söylüyor.

Makyajsız Cameron Diaz:

1. NY Yürüyüşü Hakkında:

cameron diaz makyajsız

Kaplumbağa boynunda rahat eden çarpıcı Cameron, Au doğal benliğiyle New York’ta dolaştı. Resmin görünüşünden, yüzünde makyaj olmadığı açıkça görülüyor, ancak resim onun güzelliğinden başka bir şeyden söz etmiyor. Gözlerindeki kırışıklar belirgin olduğu için yaşının üzerinde bir etkisi oldu. Ancak, yüzündeki bakış hala eşsiz.

2. Konferans:

cameron diaz makyajsız2

Diaz’ın bu resmi, Tom Cruise’un karşısında rol aldığı Knight and Day film konferanslarından birinde çekildi. Bu bayıltıcının hiçbir zaman kötü bir görüntü sorunu yaşamadığı inkar edilemez. Hafif bir dozda hafif makyaj, tercihen dudaklarına biraz parlaklık ile bile, güzel benliğinde göz kamaştırdı. Açık deniz mavisi gözleriyle birleşen kremsi pürüzsüz teni hayranlarını şaşırtıyor.

3. Gündelik Gündelik:

cameron diaz makyajsız3

Dışarıda sıradan bir günde, Cameron beyaz ceketini klasik yırtık mavi kot pantolon ve sandaletle eşleştirdi ve yüzünde herhangi bir makyaj olmasa bile oldukça çarpıcı görünüyordu. Havalı bir gün olan Diaz, rüzgarda savrulan saçları ile zamanının tadını çıkarıyor gibiydi. Diaz için makyajsız görünüm en iyi görünümdür ve bunu bu fotoğrafla kanıtlamıştır..

4. Kitap Kapağı Promosyonu:

cameron diaz makyajsız4

Cameron Diaz kısa süre önce, kapağında kendini gösterdiği Body book adlı yeni yayınlanan kitabını tutarken çekilmiş bir resmine tıklamak için sosyal medyayı kullandı. Bununla birlikte, tanıtım resminde Cameron, kusursuz yüzünü herhangi bir leke veya nokta ile açıkça gösteren makyajsız bir görünüme büründü. Kameraya tatlı bir şekilde gülümserken, ışıltısı sadece hafif ışıltılı gözleriyle eşleşiyordu..

5. Kitap Kapağı:

cameron diaz makyajsız5

Yeni yayınından bahseden Cameron Diaz, geçtiğimiz günlerde ‘Body book’ adlı kitabının gururlu yazarı oldu. Yukarıdaki resim sadece kitabın çarpıcı kapağı ve tanıtımı sırasında, makyajsız güzel Cameron anlamına gelen kapak temasıyla gitti, kitabının karalanmış sayfalarında en içteki düşüncelerini dile getirdi..

6. Kırmızı Halı Şeridi Aşağı:

cameron diaz makyajsız6

Düğün duyurusu ile ilgili bir gönderi, makyajsız olmaya karar verdiği etkinliklerinden birinde bu fotoğrafını sergiledi. Sosyal medyanın sürekli dırdırı her zaman parmaklarınızın ucunda olmanızı gerektiriyor ve bu nedenle hafif bir makyaj katmanı, dudakları ve saçları bir midilli gibi, Cameron gerçek benliğinde muhteşem görünüyordu.

7. Dışarıda Yemek:

cameron diaz makyajsız7

Diaz’ın bu resmi, profesyonel makyaj sanatçısının yardımı olmadan bile çarpıcı benliğine bakarken saçlarını sıkıca bağladığı atkı ile saçlarını dağınık bir şekilde bağladığı kafe öğle yemeklerinden birinde şölen yaparken görüldüğü samimi bir fotoğraf. Yıldız, yemeğinin tadını çıkarmaya devam ederken makyaj yapmadı.

8. Sevgiyle:

cameron diaz makyajsız8

Burada, bu sefer erkek arkadaşı ya da nişanlısı ile nedensel olarak siyah rahat pantolonunun içinde kendini gösteren başka bir Diaz görünümüne sahibiz. Bu güzellik olsun ya da olmasın her zaman muhteşem bir anlaşma olmuştur.