2005 sonuçları bir araya geldiğinde, dördüncü sezon American Idol kazananı genç sarışın bir kız taç giydi, genç bir köylü kızı hala Holly kasabasında başarılı olmaya çalışıyor. Carrie Underwood, bundan birkaç yıl sonra eyaletlerde ve milyonlarca kopya satmanın ve platin plak şirketleri üretmenin ötesinde bir ev ismi olacağını asla bilmiyordu. Zeki bir güzel olan Carrie Underwood, şimdi olduğu gibi yıldız olma yolculuğuna devam etti. Yavaş yavaş, gizli bir şarkı yazarı ve yan yana oyuncu olmak için dallara ayrıldı ve şimdi multimilyoner şirketleri yöneten büyük bir ikon. Bugün bu yazımızda onun güzel sesinin makyajıyla daha az kendine uyup uymadığını belirleyeceğiz..

Makyaj Resimleri olmadan Carrie Underwood:

Sadece Sıradan Bir Gün:

carrie underwood makyajsız

Suratsız ve ciddi bir şekilde oturuyor, makyajsız Carrie Underwood listesinin başlangıç ​​resmi burada. Bu resimdeki Carrie’nin üzerinde profesyonel bir makyaj belirtisi yoktu ama yine de platin albüm anlaşmalarıyla meşgul olan bir yıldıza göre oldukça iyi görünüyordu. Yoğun programından biraz zaman ayıran Carrie, makyajsız bir günün en iyi görünümünü nasıl bozamayacağını gösteriyor..

Eski Anılar:

carrie underwood makyajsız2

Seçme günlerine geri dönersek, burada genç bir Carrie’nin pembe bluzunun içinde durup yargıçlara kendini tanıttığı tüm Underwood hayranları için bir ziyafet var. O günlerde bile, gençlerin Hollywood ile birlikte evrim geçirmesi beklenirdi, ancak görünüşe göre, profesyonel makyaj rutini günlük rutininin bir parçası olmadığında bile, Carrie’nin yüzünde her zaman mükemmel bir ışıltı vardı..

Tembel Gün Makyajı:

carrie underwood makyajsız3

genellikle Carrie’nin her zaman gösteriye pompayı getirmek için uygun şekilde giyindiğini görürdünüz ama o gün Carrie saçlarını salmıştı, tam anlamıyla olmasa da ve rahat kıyafetleriyle nedensel bir gün için gitmişti. Yüzünde hiçbir makyaj belirgin olmasa da, bu sersemletici onda kimsenin inkar edemeyeceği bir ışıltı vardı..

Yürümek:

carrie underwood makyajsız4

Paparazzilerden biri tarafından tıklanan Carrie Underwood, yanlarından geçerken kameraya tatlı bir şekilde gülümsedi. Ona hiç profesyonel stüdyo makyajı yaptırmamış olmasına rağmen, kendisiyle son derece iyi görünüyordu. Saçları her zamanki gibi güzel arkada toplanmıştı ve yanından geçti.

Plaj günü:

carrie underwood makyajsız5

Carrie Underwood tatil için plajlara gitti ve baskılı bikini üstüyle poz verdi. Erkek arkadaşıyla ciddi bir kumsal eğlencesi yaparken saçını toplamış ve dağınık bir topuz yapmıştı. Pürüzsüz cildi ve ipeksi dokusu, herhangi bir rötuş olmadan bile bizi gerçekten şaşırttı..

Plaj Görünümü:

Makyajsız Carrie Underwood 6

Burada, bir kez daha tatil günlerinin tadını çıkarmış olabileceği bir kumsalın arka damlasına yerleştirilmiş, büyüleyici Underwood’un bir başka fotoğrafına sahibiz. Fitness manyağı ve güzel bir kadın olan Underwood, plaj gününün tadını çıkarırken çok iyi görünüyordu..

Spor Salonu Selfisi:

carrie underwood'un makyajsız hali7

Hepimiz çok fazla sıkı çalışmanın iyi bir resimle tedavi edildiği spor salonu özçekimlerini yaptık. Aynısı, Underwood’un nişanlısının yanında herhangi bir makyaj yapmadan görüldüğü antrenman resmini paylaşmak için Instagram’a götüren Carrie ve nişanlısı için de oldu. Makyajsız bile oldukça fit görünüyordu.

Sabah Koşusu:

carrie underwood'un makyajsız hali8

Sabah koşuları, fitness odaklı Carrie için bir zorunluluktur ve bu nedenle, beyaz kafatası tişörtünü sevimli bir koşu şortuyla eşleştirirken, koşusu boyunca nefes nefese kaldığı bu resim. Saçları arkadan bağlanmıştı ve yüzünde makyaj yoktu..

Tüm Gülümsemeler:

carrie underwood'un makyajsız hali9

Saçını güzel örgülü bir midilli ile toplayan Carrie, listenin son resminde makyajsız gibi görünen ama yine de çarpıcı görünen bu samimi fotoğraftan habersiz gülümsedi..