Ünlü bir Amerikalı şarkıcı söz yazarı olan Christina Aguilera, Hollywood ekranlarında ilk göründüğünde dünyayı büyük bir gürültüyle sarstı. Komşu kızı görünümüyle eşleştirilen melek sesi, o zamanın çılgınlığıydı. Genç kız ve akılda kalıcı ritimleri kısa sürede ünlü oldu ve Hollywood’da büyüdü ve başarılı oldu. Christina şimdi iki çocuk annesi ve sevgi dolu bir insan, ancak yine de ara sıra hitlerle haftalarca rekorları yöneten yanan bir ikon. Hala medyanın incelemesi altında, Aguilera’nın kırmızı halıda kendini en iyi şekilde gösterişini yaparken sık sık süslendiğini gördük, ancak bugünün makalesinde makyajsız mı yoksa sadece şeftali mi o kadar güzel olduğuna karar vereceğiz..

Makyajsız Christina Aguilera:

1. Bazı Anne Oğul Meselesi:

christina aguilera'nın makyajsız hali

Christina, kızıl saçlı oğlunu, ikisi birlikte paparazzilerin arasında ilerlerken fotoğraflanırken gösteriyor. Bu resimde oldukça yorgun görünen Christina’nın yüzünde, üst göz kapaklarındaki küçük bir astar dışında herhangi bir makyaj yapılmamış. Bununla birlikte, güzelliğini yansıtmak için asla makyaja ihtiyaç duymayan güzel bir kadın olduğu oldukça açık bir şekilde varsayılabilir..

2. Havaalanı Esintisi:

makyajsız christina Aguilera2

NY siyah şapkası ile havaalanında esen Christina Aguilera, endüstriyel sınıf makyaj olmadan oldukça farklı görünüyor. Öyle bile olsa, hiç kimse onun güzelliğine gerçekten parmakla gösteremez, çünkü bu artık yorgun bomba, standart makyajı olmadan bile oldukça kusursuz tenli ve güzel görünüyordu..

3. Çalışma Günü:

makyajsız christina Aguilera3

Halkın Seçimi Ödülleri için önceden kaydedilmiş bir skeç üzerinde sıkı çalışan Christina, işten sonra oldukça ciddi ve kararlı görünüyordu, bazı büyük gölgeler ve bol bir kazak bluz ile eşleştirilmiş bir bere giydi. Yüzünün daha iyi bir kısmını kapatan gölgeleri olmasına rağmen, kendisinde makyaj olmadığını söyleyebiliriz..

4. Porselen Güzel:

makyajsız christina Aguilera4

Profesyonel makyaj yardımı olmadan güzel Aguilera’nın en iyi şekilde görünmemesi beklenir. Ancak, platin saçı ve porselen teniyle muhteşem Christina’nın ayak işleriyle meşgul olduğu ortaya çıktığında bu resimde hayranlarını hayrete düşürdü. Herhangi bir makyaj ipucu olmadan bile, sevgilim görünüyordu.

5. Randevu Gece Yürüyüşü:

makyajsız christina Aguilera5

Bu resimdeki Aguilera, uzun zamandır erkek arkadaşıyla el ele yürürken, sokakta mutlu ve neşeli bir şekilde yürürken ekranı paylaşıyor. Güzel sarı saçlarını açıkta bırakan ünlünün gözle görülür bir makyaj izi yoktu ama yine de her zamanki gibi çarpıcı görünüyordu..

6. Arkadaşlarla:

christina aguilera makyajsız6

Hepimizin, bazılarında saçlarımızı açık bıraktığımız, bazılarında ise gergin ve en iyi şekilde giyindiğimiz farklı durumlar için farklı bakışlara sahibiz. Bizim gibi, bu Aguilera’nın makyajsız ve vahşi yeleyi evcilleştirmek için bir şapka içeren ‘arkadaşlarla sıradan bir gün’ görünümü..

7. Setin Arkası:

christina Aguilera makyajsız7

Bu, Christina’yı ‘Burlesque’ setlerinde yeni bir saç modeli ile gördüğümüz, ön saçaklarının daha uzun bukleleri ile kahve molasının tadını çıkarırken skeçinden geçtiği sahne arkası fotoğrafı. Bu kesinlikle güzel göründüğü sahne ve makyajdan önce..

8. WFP Haiti:

makyajsız christina Aguilera8

Christina, sosyal yardımına odaklanmaya karar verdiği ve bu nedenle beyaz gömleğini kısa bir bob ile eşleştirmeye karar verdiği fotoğrafın çekildiği yer olan Haiti’yi ziyaret etti, bu afet çok güzel görünüyordu.

9. Samimi:

christina Aguilera makyajsız9

Candid’ler çok nadiren olumlu bir bakış açısıdır ve burada Christina’ya bakışı sallar. Bu onun en net fotoğraflarından biri olmasa da tatlı gülümsemesi ve sarı saçları oldukça çekici. Bu resimde hiç makyaj yapmamış.