İngiliz aktris Emily Blunt da Amerikan kökenlidir. Tam adı Emily Olivia Leah Blunt ve şimdiye kadar yapılmış en iyi filmlerden bazılarında rol alarak Hollywood’da bir isim yaptı. Doğal güzelliği, filmlerde oldukça sık ortaya çıkarsa ve elbette, çalışmadığı zamanlarda makyajsız bir yüzle spor yapıyor. Müthiş oyunculuk becerileri nedeniyle Kraliyet Ailesi ile oyunculuk kariyerine başladığında en iyi yeni gelen olarak seçildi. Tamamen doğal yüzünü sergilediği bu kadının en iyi resimlerinden bazılarını tartışalım..

Resimlerle Makyajsız Güzel Emily Blunt:

1. Havalimanında:

Makyajsız Emily Blunt 1

Emily Blunt’un makyajsız fotoğraflarını arıyorsanız, bunun en iyilerinden biri olduğu söylenebilir. Emily ve kocasının bu fotoğrafı, İngiliz aktrisin yüzünde herhangi bir güzellik ürünü takmadığı havaalanında görüntülendi..

2. Gözlüklü Kız:

Makyajsız Emily Blunt 2

Emily bu resimde tamamen makyajsız görünüyor. Yüzünde makyaj yapmıyordu ve fotoğrafının çekildiğinin farkında olsa bile tamamen doğal yüzünü gösteriyordu..

3. İlahi Güzellik:

Makyajsız Emily Blunt 3

Burada İngiliz aktris Emily Blunt’un ilahi ve eşsiz yüz güzelliğini görebiliriz. Bu resimde çok harika görünüyor. Bunun en iyilerinden biri olduğu söylenebilir ve bu kadının doğal güzelliğinin harika bir göstergesidir..

4. Eşsiz:

Makyajsız Emily Blunt 4

Emily Blunt, türünün son örneği. Saklayacak hiçbir şeyi olmayan ve doğal güzelliğinden emin olduğu için çıplak yüzünü kolayca gösterebilen kendine güvenen bir kadın..

5. Çekici Çift:

Makyajsız Emily Blunt 5

Emily Blunt’u makyajsız arıyorsanız, bu şimdiye kadar karşılaşacağınız en iyilerden biri. Burada, bu kadının doğal güzelliğini harika bir şekilde görebilirsiniz. Yüz çekiciliği tamamen benzersiz. Yüz dokusuyla birleştirince daha da güzel görünüyor..

6. Makyajsız Röportaj:

Makyajsız Emily Blunt 6

Emily Blunt bir keresinde yüzünde makyaj yapmadan tamamen makyajsız göründüğü bir röportajda göründü. Çoğu zaman olduğu gibi gündelik yaşam tarzını sürdürüyordu ve iç cazibesini gerçekten ortaya koyuyordu..

7. Güzellik Kontrolü:

Makyajsız Emily Blunt 7

İngiliz aktrisin bu resmi, makyajsız yüzüyle spor yaparken tıklandı. Kıyafeti ona uygun görünüyordu ve bu yüzden bu Emily Blunt’ın şimdiye kadarki en iyi makyajsız fotoğraflarından biri. Bu kadının doğal güzelliğine sadece bir kez bakarak kolayca aşık olunabilir..

8. Araba Resmi:

Makyajsız Emily Blunt 8

Emily, kocasıyla bir etkinliğe gelirken makyajsız görüntülendi. Çok sade ama çok çekici görünüyordu. Bu makyajsız en iyi Emily Blunt’lardan biri, şimdiye kadar karşılaşacağınız.

9. Doğal Yüz:

Makyajsız Emily Blunt 9

Bu, Emily’nin gerçekten başarılı filmlerinden birinden bir kare. Bu özel sahnede tamamen makyajsız görünüyordu, çünkü bir asker rolünü oynamak zorundaydı. Bu kadın makyajla değil, sadece doğal yüzüyle spor yaptığında gerçekten harika görünebilir..

10. O Gözler:

Makyajsız Emily Blunt 10

Emily’nin güzel gözleri var ve doğal cazibesi kesinlikle oradaki hiçbir şeyle karşılaştırılamaz. Muhtemelen çekici görünmek için makyaj yapmasına gerek olmayan en güzel kadınlardan biridir. Çekici yüzünü spor yapabilir ve bu özel resimde olduğu gibi çekici görünebilir..

Bu yazıda Emily Blunt’un doğal güzelliği ile tanışacaksınız. Makyaj yapmadan Emily gibi çekici görünemezsiniz. Ancak bu kadın, doğal olarak çekici bir yüze sahip olduğu için yapabilir ve doğal güzelliği, bu güzellik ürünleri ile yeterince vurgulanamaz..

Emily Blunt, muhtemelen Hollywood film sektöründe yüzünde biraz makyaj olmadan çok harika görünen çok az aktrisden biri..