Emma Rose Roberts veya sadece Emma Roberts, gelmiş geçmiş en ünlü şarkıcı ve aktrislerden biridir. O genç bir aşık ve gerçek hayatta da çok güzel görünüyor. Bu, bu kadının yüzünde makyaj yapmasa bile aynı güzel görünebileceği anlamına geliyor. Bu makale size Emma’nın en iyi resimlerinden bazılarını getirecek ve bu kızın doğal cazibesini sergilemek için gerçek hayatta nasıl göründüğünü size gösterecek. Bu resimler, Emma’nın çoğunlukla film sahneleri sırasında yaptığı makyaj yığınını çıkardığında neredeyse aynı görünebileceğini gösteriyor..

1. Adil Güzellik:

makyajsız emma roberts

Amerikalı aktris ve şarkıcı gerçekten çok tatlı bir yüze sahip ve spor yapmayı çok seviyor çünkü doğal güzelliğinin tamamen farkında ve insanların onu sadece bu şekilde seveceğinden yeterince emin..

2. Alışveriş Sonrası Sahneler:

Emma Roberts makyajsız 2

Doğal yüzünü önemseyen insanların önüne çıkardığında bir fark yaratıyorsun. Bu resim bir bakıma insanlara makyajsız yüzünü spor yaparken bile aynı makyajsız yüzü giymeleri için ilham veriyor..

3. Alışveriş Sahneleri:

Emma Roberts makyajsız 3

Emma burada çok şirin bir kıyafet giyiyor ve yüzünde makyaj yok. Bu, Emma’nın tamamen otantik yüzünü burada spor yapması nedeniyle, en iyi Emma Roberts makyajsız fotoğraflarından biri olduğu söylenebilir. O doğal cazibeyi nasıl sergileyeceğini biliyor.

4. LAX Sahneleri:

Emma Roberts makyajsız 4

Emma, ​​​​Los Angeles havaalanında yüzünde sıfır makyajla yakalandı. Bu kadın muhtemelen kendini güzelleştirmek için güzellik ürünleri markalarının yardımına ihtiyaç duymuyor. Güzel doğdu ve ne kadar yaşlanırsa yaşlansın hep öyle görünecek..

5. Sabah Ritüelleri:

Emma Roberts makyajsız 5

Emma Roberts, günlük kahve dozunu aldıktan sonra Starbucks’tan ayrılırken görüntülendi. Bu resim Emma’nın doğal yüzünü, makyajsızken bile gösterdiği için oldukça özel. Bu muhtemelen Emma Roberts’ı makyajsız ararken göreceğiniz en iyi fotoğraflardan biri..

6. Kaygısız Güzellik:

Emma Roberts makyajsız 6

Bu kaygısız tavır, Emma’nın çoğu zaman teşvik ettiği şeydir ve bu aslında onun yaşındaki kızların doğal yüzlerini sergilemek için. Bu muhtemelen Emma’nın yüzünün gerçek yüzünü gösteren en iyi görünen fotoğraflarından biridir. Oldukça etkileyici ve daha fazla kadın bu görünümü kendileri için daha uygun görmeli..

7. Sevimli Güzellik:

Emma Roberts makyajsız 7

Emma yine güzel bir kıyafet sallarken görüldü. Görünüşü ve giyinme anlayışı onu gerçek bir oyuncak bebek gibi gösteriyor. Tek fark şu ki, makyajsız da öyle görünüyor..

8. Makyajlı ve Makyajsız:

Emma Roberts makyajsız 8

Emma Roberts makyaj fotoğraflarına bakmaktan bıktıysanız, Emma’nın yüzünün gerçek güzelliğinin görsel şölenini gözlerinize sunmanın zamanı geldi. Bu makyajlı ve makyajsız yüz, neredeyse herkesi, hatta nefret edenleri bile etkilemek için yeterince iyi..

9. İnek Bakışı:

Emma Roberts makyajsız 9

Emma’nın bu özel inek görünümü oldukça sevimli. Çoğu kız, doğal güzelliğe sahip olmadığı için Emma kadar güzeli taşıyamaz..

10. Kırpılmış Görünüm:

Emma Roberts makyajsız 10

Emma bu yeni saç stiliyle tamamen iyi görünüyor. Çoğu kadının sahip olmadığı o doğal çekiciliğe sahip olduğu için hemen hemen her şeyi taşıyabilir. Doğal güzelliğinizi sergilemek istiyorsanız makyaj işinizi görmeyecektir..

Bu yazıda, Ellie’nin tamamen doğal yüzünü hiç tereddüt etmeden spor yaptığı en güzel fotoğraflarından bazılarını size sağladık. Tüm resimlerde harika görünüyor ve hayranlara göre bunlar en iyilerinden bazıları. Ve hayranlar asla yanılmadığına göre, onun gerçekten güzel olduğunu kabul edebilirsiniz..