Emma Watson, Harry Potter filmlerinde Hermione Granger olarak oynadıktan sonra büyük beğeni toplayan çok başarılı ve ünlü bir İngiliz aktör. Oyunculuk becerileri ve tarz ifadesi izleyiciler tarafından beğenildi ve birçok genç oyuncu adayı için bir rol modeli olarak kabul edildi..

Emma, ​​sinema dışında Brown Üniversitesi’nde öğrenci ve kariyerini ciddiye alıyor gibi görünüyor. Yoğun programına ve yoğun yaşamına rağmen formda, sağlıklı ve güzel kalmayı başarıyor. Hem kamerada hem de kamera dışında nasıl iyi görüneceğini biliyor. İşte çarpıcı ve muhteşem Emma Watson’ımızın makyajsız bazı fotoğrafları.

Makyaj Resimleri Olmadan Güzel Emma Watson:

Bu makale, Emma Watson’ın sizi cezbedecek makyajsız bazı güzel ve ekran dışı fotoğrafları ile karşınızda..

1. New York’taki Havaalanı:

makyajsız emma watson

Emma doğal bir güzelliktir. Harika bir cildi var ve kendine nasıl bakacağını biliyor. Kalabalığın içindeyken kendini taşıma biçimine yansıyan harika bir tavrı var. New York’ta havaalanındaki stili ve görünüşü gerçekten çok güzel ve görünüşte hoş. Bu kızın güzelliğini makyajsız bile görebilirsiniz..

2. Egzersiz Resmi:

Makyajsız Emma Watson 2

Emma çok çalışkan ve tutkulu bir kadındır. Çalışmaktan ve egzersiz yapmaktan hoşlanıyor. İşte bu görüntüde, Emma Watson’ın sahip olduğu muhteşem vücudu ve makyajsız ne kadar kendinden emin ve doğal göründüğünü görüyoruz..

3. Alışverişe Çıkmak İçin:

Emma Watson Makyajsız 3

Büyüleyici Hermione alışverişe gittiğinde, tıpkı diğer normal kızlar gibidir; mutlu, neşeli ve heyecanlı. Bu sefer cildinin güzel dokusuna ve yüzündeki rahat ve rahat görünüme bir göz atıyoruz. Herhangi bir makyaj denemek zorunda kalmadan nasıl harika görüneceğini biliyor.

4. Sadece Takılmak:

Emma Watson Makyajsız 4

Emma’nın bu resmi, makyajsız bir gün için dışarı çıkarken çekildi. Kamera bize teninin ve saçının harika bir görüntüsünü gösteriyor ve giydiği kıyafetler üzerinde oldukça hoş duruyor. Ayakkabıları oldukça şık ve taşıdığı çanta da şık görünüyor. Sıradan ve mutlu görünüyor ve makyajın olmaması güzelliğini değiştirmiyor..

5. Zarif Emma:

Makyajsız Emma Watson5

Aktris, neşeli bir olayda kendini kutlarken ve eğlenirken yakalandı. Ve tahmin et ne oldu? Kesinlikle çarpıcı ve muhteşem görünüyordu, bu da bir makyaj ipucu olmadan. Sevimli küpeleri, bakımlı saçları ve kaşları güzelliğini arttırdı ve onu bir milyon dolar gibi gösterdi ve hepsini hiçbir yapay ürün veya kozmetik kullanmadan yaptı..

6. Market Alışverişi:

Emma Watson Makyajsız 6

Emma’nın bu fotoğrafı, erkek arkadaşıyla Londra’da market alışverişi için dışarı çıktığında çekildi. Makyaj yapmadan ne kadar çekici ve düzgün göründüğünü görmek inanılmaz. Beyaz kolsuz bluzu, mavi kot ceketi ve beyaz pantolonu bu duruma çok yakışmıştı. Bu resimde olağanüstü derecede sevimli ve feminen görünüyordu..

7. Beyaz Kurabiye Yemek:

Emma Watson Makyajsız 7

Bu resim, Emma görkemli bir çikolata parçalı kurabiyenin tadını çıkarmakla meşgulken çekildi. Burada onun üzerinde koyu gri bir kazak olan mavi bir tişört giydiğini görüyoruz. Saçları doğru yapılmış ve cildi kusursuz ve muhteşem görünüyor. Makyajsız harika görünüyor.

8. Sıradan ve Rahat Emma:

Emma Watson Makyajsız 8

Basit uzun beyaz bir gömlek ve dörtte üçü siyah pantolon giyen Harry Potter oyuncusu harika görünüyor. Makyaj yapmadığı için doğal güzelliği ve çekici özellikleri ön plana çıkıyor..

9. Arkadaşlarla Takılmak:

Emma Watson Makyajsız 9

Burada Emma’yı bir atışta bazı arkadaşlarıyla rahatlarken görüyoruz. Makyajsız ve günün tadını çıkarıyor gibi görünüyor. Görünüşü rahat, hafif ve güzel.

Yukarıdaki tüm Emma Watson resimleri makyajsız. Umarım yukarıdaki tüm resimler sizi büyüler, makyajsız halde bile ne kadar güzel.