Latin Pop’un kralı Enrique Iglesias, müzik dünyasının büyük bir kralı, milyon dolarlık albümleri mahveden, sadece bizi hipnotize etmekle kalmıyor, aynı zamanda bizi deli ediyor. Çok ödüllü başarılı bir müzik sansasyonu olan Enrique, müzik zevkini babası ve selefi Julio Iglesias’tan aldı. Bununla birlikte, müzikal bir sansasyon olmak, sadece çekici bir sesten çok şeyle gelir. Onun ünlü şarkıcıları, genellikle mükemmel bir 10 gibi görünmek için çok fazla baskı altındadırlar. Bu muhtemelen sürekli makyaj yapmalarının ve göz kamaştırıcı olmalarının nedenlerinden biridir. Ancak, süpermen kostümünü çıkarırsak, gerçekte kimi göreceğimiz merak konusudur? Bugünkü bu yazımızda ünlü Enrique Iglesias’ın makyajsız halini tartışıyoruz..

Makyajsız Güzel Resimler Enrique Lglesias:

1. Genç Günler:

enrique lglesias makyajsız

Bu resim, arabadan inerken, etrafındaki insanlar doğal güzelliğinin tadını çıkarırken, kusursuz tenli ve yan komşunun saçları dağınıkken telefonda biriyle konuşmakla meşgulken resmedildiği gençlik günlerinden bir tanesi. Moda kralı, siyah ceketi onu dışarıdaki şiddetli soğuktan sıcak tutarken boynuna sarılı mavi bir fular takmıştı..

2. Etkinlik Günü:

enrique iglesias makyajsız2

Bu, cilasız yüzünün üzerine kendi imza stili olan beyzbol şapkalarını giyerek gündelik olarak gitmeye karar verdiği etkinlik günlerinden birinden bir fotoğraf. Resimden, makyaj yapmadığı oldukça açık, ama yine de tüm bu görünüm ona çok yakışmış..

3. İmza Tarzını Sallamak:

enrique iglesias makyajsız3

Ünlü yıldızın bu samimi fotoğraftan habersiz yürürken bir kez daha imza stillerinden birini giydiğini görüyoruz. Enrique her zaman yakışıklılığı ve anlayışlı tavırlarıyla takdir görmüştür ve bu sefer de durum farklı değildi. Çok iyi görünen Enrique, samimi bir şekilde bile görünüşünü salladı.

4. Konuk Değerlendirme Oturumu:

enrique iglesias makyajsız4

X-Factor yargıcı Nicole Scherzinger’in yanında sandalyeye oturan Enrique Iglesias, şarkı söyleme şovu için 30’lar üstü kategorisinde konuk jüri listesinde yer aldı. Sadece kırmızı bir tişörtle harika görünen Enrique, daha fazla sürpriz için hazırlanırken önünde sunulan yeteneklerle oldukça şaşkın görünüyordu, makyajsız yüzü ne kadar kusursuz olduğunu açıkça gösteriyordu..

5. Oyun Gösterisi Tarihi:

enrique iglesias makyajsız5

Bu, Enrique’nin uzun süredir sevgilisi Anna Kournikova’yı bir yarışma programına götürdüğü o fotoğraflardan biri. Gülümseyen ve mutlu yüzler arasında ikili, ön sıradaki koltuklardan birinde oyun oynarken görüntülendi. Diğer yarısının üzerinde biraz makyaj olmasına rağmen, Enrique üzerinde herhangi bir makyaj izi olmadan oldukça güzel görünüyordu..

6. Konser Arasında:

enrique iglesias makyajsız6

Konserlerinden birinde Enrique, hayranının telefonunda selfie’lere tıklarken görüntülendi. Selfie’ler, fotoğraflarını yayınlamak için sosyal medya sitelerine gittikleri için yıldızlara yabancı değiller. Bu muhtemelen konserin zirvedeyken Enrique’yi imzalı şapkasıyla yakaladığı zamanlardan sadece biri..

7. Yat Molası:

enrique iglesias makyajsız7

Tatillerinden birinde mola veren Enrique, gölgelikleriyle korkuluğun yanında dururken biraz kaslı karın kaslarını göstermeye karar verdi. Kasları ışıkta parlarken bir kez daha şapkasını taktı. Enrique her zaman kızların gözdesi oldu ve şimdi nedenini biliyoruz.

8. Etrafında Sürüş:

enrique iglesias makyajsız8

Bu fotoğraf, yat partisiyle aynı gün, sadece birkaç saat önce, arabasıyla olay yerine vardığında, yanında kız arkadaşı, hafta sonu tatili için her şey hazırdı. Hafif sakallı Enrique yine de oldukça erkeksi görünüyordu..

9. Havalimanı Çalışmaları:

enrique iglesias makyajsız9

Enrique’nin bu resmi, havaalanından ayrılırken çekilmiş bir havaalanından. Bere toplanmış saçları ve sergilenen yorgun yüzü ile zor bir hafta geçirdiğini söyleyebiliriz..