Genelia D’souza, Hindistan’ın en güzel, ilham verici ve çekici aktrislerinden biridir. Kariyerine Parker Pen reklamında Amitabh Bachchan ile başlayan bu genç bayan büyük ilgi gördü. Birkaç yıl içinde, kendisini Güney Hindistan film endüstrisinde önde gelen bir aktris olarak kurmayı başardı ve bu da kısa sürede ona Bollywood’da büyük bir çıkış yaptı..

Genelia, doğası gereği çok neşeli, esprili ve dindar bir insandır. Dışarı çıkmayı, eğlenmeyi ve arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi sever. Ne giydiğinin ve toplum içinde kendine nasıl hitap ettiğinin çok bilincinde ve en iyi yanı, kim olduğundan utanmıyor. İşte Genelia’nın makyajsız harika fotoğrafları ve bu genç aktrisin makyajsız görünmeyi ne kadar şaşırtıcı ve çekici bulduğu..

Makyajsız Genelia D’souza:

Kalabalığa Yakalanma:

Bu görüntü, Genelia Mumbai sokaklarında takılırken yakalandı. Basit, sevimli ve gerçekten şık görünüyor. Sarı tişörtü ve gümüş sarkıtları çok çekici. Adil ve ışıltılı cildi oldukça göze çarpıyor ve makyajsız mutlak bir Hint bombası gibi görünüyor..

Yakın Çekim Resmi:

Genelia’nın yakından çekilmiş bir fotoğrafı bize sahip olduğu doğal güzelliği gösteriyor. Bu genç oyuncu, makyaj yapmadan tam bir Fashionista gibi görünmeyi gerçekten biliyor. Harika gülümsemesi ve güzel küpeleri onu daha genç ve şık gösteriyor.

Havalı ve Rahat Görünüm:

Oyuncuların güzel görünmek için makyaj yapması gerektiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Genelia D’souza, herhangi bir kozmetik kullanmadan rahat, havalı, zarif ve sofistike görünmeyi bilen başarılı ve muhteşem ünlülerden biridir. Klas tonları ve uzun sarkanları onu süper şık ve çekici gösteriyor.

Okuyun: Makyajsız Nithya Menon

Gülümseyen Genelia:

Burada çok mutlu ve gülümseyen bir Genelia görüyoruz, görünüşe göre dışarıda harika bir gece geçiriyor. Mor çizgilerle birlikte iyi yapılmış saçları heyecan verici ve çekici görünüyor. Pürüzsüz ve yumuşak cildi de oldukça görünür ve bunu büyük bir güvenle gösteriyor..

Çekimde:

Burada Genelia’yı çekim noktasında o kadar fit, aktif, tiki ve göz alıcı, üstelik makyajsız olarak da yakalıyoruz. Mavi ve sarı bluzu güzelliğini vurguluyor ve cildinin ve saçının mükemmel kalitesi ona her aktrisin ihtiyaç duyduğu doğru görünümü veriyor..

genelya

Hint Görünümü:

Genelia, ne zaman geleneksel Hint kıyafetleri giyse göz alıcı görünüyor. Hint kıyafetleri ağır makyaj gerektirse de, Genelia uygulamak zorunda kalmadan muhteşem ve muhteşem görünüyor..

Ayrıca Okuyun: Anushka Shetty Makyajsız

Basit Görünüm:

Genelia D’souza, gerçekten basit bir görünüm sergileyebilen biri. Makyaj yapmıyor ama yine de harika görünüyor. Giyinme tarzı harika ve düzgün, temiz ve hoş görünümü onu ışıltılı ve ışıltılı gösteriyor..

Genç ve Heyecanlı Genelia:

Genelia D’souza genç, heyecanlı ve hayat dolu bir insandır. Hayattan zevk alır ve doğal ve kendinden emin olmaya inanır. Bu görüntü bize hayatın sunduğu özgürlük ve özgürlüğün tadını çıkarıyor gibi görünen kaygısız Genelia’yı gösteriyor. Resimde kesinlikle harika görünmesini sağlayan yapay ürünler veya kozmetikler kullanmaktan kaçınıyor..

Okumak: Makyajsız Asin Resimleri

Sevimli ve Sevimli Genelia:

Genelia D’souza, bakmak için çok sevimli ve sevimli. Makyaj yapsa da yapmasa da harika görünüyor. Bu fotoğrafta, Genelia’nın fotoğraf için poz verdiği eğlence dolu ve heyecanlı doğasını görüyoruz. Kıyafeti de oldukça renkli, bu da onu çok rahat, soğuk ve rahat gösteriyor. Mükemmel cildi makyajın yokluğunu telafi ediyor.