Gigi Hadid Makyajsız

Ünlü Amerikalı model Gigi Hadid, birkaç yıldır moda polisi tarafından inceleniyor. Endüstrinin çoğu, onu gerçek hayatta öyle görünmüyorken, sahte güzelleştirilmiş makyaj yapmakla suçladı. Gigi ayrıca makyaj ürünleri ve güzellik endüstrisindeki uzmanlığıyla da ünlüdür. Ama hiç gerçek Gigi Hadid’i makyaj resimleri olmadan gördünüz mü? İşte size gösterdiğimiz gibi makyajsız en iyi görünüşü. Gigi, görünüşünde zamanla muazzam bir dönüşüm geçirdi. Burada en iyi Gigi Hadid’in makyajsız fotoğraflarını ortaya koyuyoruz. Bu viral resimlere göre gerçek hayatta nasıl göründüğünü görün.

Gigi Hadid’in Makyajsız 15 Resmi:

Moda divası Gigi Hadid’i duydunuz mu? Gigi Hadid’in makyajsız fotoğrafları interneti alt üst ediyor. Gerçek Gigi Hadid’i burada makyajsız görün.

1. Televizyon Şöhreti:

Makyajsız Gigi Hadid 1

Gigi, bir model olmanın yanı sıra oldukça ünlü bir televizyon kişiliğidir ve bunun için neredeyse her zaman güzel bir görünüme sahip olması gerekir. Bu bakım gerektirir ve bunu makyajla karıştırmayın. Doğal görünüme ayak uydurmak ve bunu sağlıklı bir yaşam tarzı ile sürdürmek demektir. Bu, güzel bayan yoğun şehir sokaklarında hızlı bir yürüyüşe çıkarken tıklanan, baktığınız makyajsız en iyi Gigi Hadid resmi. Gerçek hayatında farklı görünüyor, öyle mi?!

2. Hollywood Güzeli:

Makyajsız Gigi Hadid 2

İyi bir Gigi Hadid makyajsız fotoğraf arıyorsanız, bu uygun olabilir. Bu kategorideki en iyilerden biridir ve genç mankenin çekici yüzünü içerir. Fotoğraf, Amerikan modelinin doğal yüzüyle birlikte gündelik giyim anlayışını da sergilediği bir etkinlikte tıklandı. Etkinliğe evinden gidiyor ve onu makyajsız bir şekilde görüyoruz. Burada oldukça güzel görünüyor!

3. Yine de O Kıyafet!

Makyajsız Gigi Hadid 3

Bu, Gigi’nin doğal yüzünün en iyi manzaralarından biridir. Burada, çekici figürünü güzelleştiren dar kesim kot pantolon ile birlikte dar bir deri ceket giyiyor. Gözlerini ondan ayıramazsın. Her zaman şovu çalar. Doğal görünümü, çevrelerindeki moda eleştirmenlerinin çoğu tarafından oldukça hafife alınıyor. Bu resimde nefes kesici görünüyor!

4. Bebek gibi giyinmiş:

Makyajsız Gigi Hadid 4

Gigi gerçek hayattaki bir oyuncak bebek gibi görünüyor ve insanlar ona bu özel tamamlayıcıyı çoğunlukla doğal yüzü nedeniyle ödüyor. Yaşının en güzel kızlarından biri ve bu tür bir pozitif enerji ve doğuştan gelen çekicilik ile yetenekli olduğu için üzerinde kolayca her şeyi iyi yapabilir. Bu Gigi Hadid hiçbir makyaj resmi farklı değil ve ilk gün resimleri arasında. Fotoğraf, Joe Jonas’ın evinden ayrılırken tıklandı.

5. Tarzda Gezinmek:

Gigi Hadid Makyajsız 5

Bu resimde harika görünse de, yüzünde hiçbir güzellik ürünü izi yok. Bu, bir kadının bakabileceği en iyi şeydir ve tamamen gerçek yüzünü spor ederken bile iyi görünüyor. Bu muhtemelen, her zaman olduğu gibi, muhtemelen içinden geçeceğiniz rezil Amerikan modelinin en iyi görünen makyajsız fotoğraflarından biridir. Bu Gigi Hadid’in makyajsız resmi, kendisiyle olan güzelliği göz önüne alındığında pek bir fark yaratmıyor.!

6. Gösteri Durdurucu:

Makyajsız Gigi Hadid 6

Ünlü Amerikalı model, bir kafeden çıkarken gerçek yüzünü sergilerken mükemmel görünüyordu. Her zamanki gibi oldukça şık görünüyordu ve yüzü makyajsız tonlardan oluşan otantik bir görünüme sahipti. Saçları kusursuz bir şekilde yüzüne dökülüyordu ve her yerinde çekici göründüğü söylenebilirdi. Ancak takipçilerinin çoğu onun bu fotoğrafını görmekten pek memnun olmadı.!

7. Deniz maruziyeti:

Gigi Hadid Makyajsız 7

B, en iyi iki şey, güzellik ve siyah anlamına gelir. Gigi Hadid, kıyafetiyle birlikte güzel görünümünü sergilediği o gün büyüleyici görünüyordu. Yüzünde makyaj izi olmayan Gigi, çekici yüzünü spor yaptı ve oradaki tüm insanları etkiledi. Gigi Hadid’in mağazadan çıkarken ve toplantılara giderken makyajsız fotoğrafı görüldü..

8. Siyahlı Kadınlar:

Gigi Hadid Makyajsız 8

Gigi Hadid, Los Angeles’ta görüntülendi. O modaya uygun basit gömleği giyiyordu ve bir kadını son derece çekici gösteriyordu. Doğal yüzünü herhangi bir makyaj yapmadan sallamak isteyen bir kadın için en iyi görünümlerden biri olduğu söylenebilir. Basit görünümü büyük bir güven ve stille spor yaparken görülüyor..

9. Öğle Yemeği Tarihi:

Makyajsız Gigi Hadid 9

Burada basit bir gömlek ve dar siyah pantolon ile Gigi Hadidno makyaj görünümü görülüyor. Bu resimde bir gezintiye çıkarken görülüyor ve basit ama güzel görünüyor. Bununla birlikte, makyajsız görünümü, bu resimde yüzünün donuk göründüğü göz önüne alındığında, bizim için burada pek hoş değil. Pek mutlu değiliz, değil mi?!

10. Spor Salonu Seansları Sonrası:

Makyajsız Gigi Hadid 10

Gigi, o zamanki erkek arkadaşı Joe Jonas ile öğle yemeğine gidiyordu. Yoga pantolonuyla birlikte havalı bir takım elbise giyiyordu. Sokaklarda yürüyor ve sadece çekici görünüyordu. Bu kadının bu dönemin en güzel kadınlarından biri olduğu ve model olduğu söylenebilir; doğal güzelliğini korumak zorundadır. Yüksek kaliteli güzellik ürünlerine güvenmiyor.

11. Makyaj Karşılaştırmalı ve Makyajsız:

Gigi Hadid makyajsız 11

Makyajsız ve makyajlı bir kadını karşılaştıracaksanız, bu tür resimler her zaman işe yarar. Gigi Hadid’in makyajsız anlarından bahsedeceğimiz için bu fotoğraf çok önemli. Sağa bakarsanız, ağır makyaj belirtileri gösteren Gigi’nin güzelleşmiş yüzünü göreceksiniz. Öte yandan, sol o kadar da kötü değil. Yüzü makyajsız harika görünüyor. Bazen makyajla düzeltilmesi gereken yüz tonu olabilir..

12. Makyajsız Selfie:

Makyajsız Gigi Hadid 12

Makyaj resimleri olmayan bazı Gigi Hadid’i aramaya istekliyseniz, bu, karşılaşacağınız en iyilerden biridir. Bu özel resim, üzerinde makyaj yapmadan oldukça çekici görünen Gigi’nin gerçek yüzünü göstermektedir. Doğal özçekimi bu resimde çok güzel görünüyor ve muhteşem görünüyor. Hepimiz sarı saçlarını diliyoruz!

13. Gizli Zirve:

Makyajsız Gigi Hadid 13

Burada, bu güzel Amerikan modelinin gerçek yüzünü ortaya çıkaran harika bir Gigi Hadid makyajsız resmimiz var. Resim, modelin farkında değilken çekildi. Ona yapılacak bir şakaydı ama Gigi’nin doğal cazibesinin açıklayıcı bir resmi olduğu ortaya çıktı. Gigi’nin makyaj programından ayrıldığı görülüyor ve paparazziler bu fotoğrafta gitmesine pek izin vermemişler..

14. Araba Resmi:

Gigi Hadid Makyajsız 14

Bu özel resim, tam Gigi bir taksiye bindiğinde tıklandı ve gerçek yüzünü büyük bir güvenle gösterdi. Gülümsemesi tamamen çocuksu ve yeterince sevimli, gitmesine izin veremeyiz. Nefes kesici görünüyor ve henüz makyaj yapmadığı bir etkinliğe gidiyor! Duramayız ama bu resme bayılıyoruz!

15. Yıkanmış:

Makyajsız Gigi Hadid 15

Gig, bu özçekimi çekmeden önce tüm makyajını temizledi. Bu, Gigi’nin gününü bitirmeden makyajını çıkarmanın önemini gösteriyor. Bu resimde muhteşem göründüğü görülüyor ve cilde iyi bakarsanız doğal olarak güzel görünebileceğine bizi inandırıyor..

Ek İpuçları:

Makyaj resimleri olmayan Gigi Hadid göz önüne alındığında, göz alıcı cilt bakımı için bazı ilham verici ipuçları burada.,

  1. Cildin iyi nefes alması için zaman zaman cildi herhangi bir üründen arındırın..
  2. Göz alıcı bir görünüm ve daha iyi bir doku için cilt herkes için iyileşme süresi gerektirir..
  3. Yüzünüzü her gün hatasız temizleyin. Parıltı için cildi derin tonlayın.
  4. Cildi iyi beslemek ve nemlendirmek için yüzünüzü düzenli olarak nemlendirdiğinizden emin olun..
  5. Yüzünüzdeki doğal ışıltıyı iyi yansıtabilecek sağlıklı bir diyete sahip olun..
  6. Yaşlanmayı önlemek ve doğal bir ışıltı kazandırmak için ciltte asla sert ürünler kullanmayın..

Gigi Hadid, çoğumuz için favori moda ikonumuz ve divamız arasındadır. Bu Gigi Hadidno makyaj görünümleri göz önüne alındığında, sağlıklı bir vücuda ve yüze sorunsuz bir şekilde geri dönmek için oldukça çekici ve ilham alıyoruz. Gigi Hadid’in makyajsız fotoğrafları ilk başta ortalığı karıştırsa da daha sonra takipçileri ve netizenler onun doğal ve ışıltılı yüzünü alkışlamadan edemedi. Onun hakkında ne düşündüğünüzü bize burada söyleyin.

İnsanlar Ayrıca Soruyor:

1. Gigi Hadidskin bakım rutini nedir?

Gigi Hadid her zaman iyi ve sağlıklı bir cilt bakım rutini izlemeyi garanti eder. Ölü deri hücrelerini çıkarmak ve yüzünü arada sırada yıkamak için kayısı ovma için kefil olur..

2. Favori Gigi Hadid diyeti ve antrenmanı nedir??

Gigi Hadid fitness, genç görünümünden ödün vermeyen görünümüyle şehirde en çok konuşulanlar arasında. Ayrıca, Gigi Hadid antrenmanı kardiyo, ip atlama ve boks içerir. Bunlar onun en sevdiği egzersiz rutinleri arasında.

3. Gigi Hadid makyaj sanatçısı kimdir??

Patrick Ta, Gigi’nin tüm zamanların en sevdiği makyaj sanatçısıdır. Gigi, Instagram’da Ta’nın yeteneklerine rastladı ve onu sonraki gösteriler ve etkinlikler için rezerve etti. O andan itibaren Gigi için geriye bakmak yok.