Wasseypur Çeteleri filmini hatırlıyor musunuz? Filmin adı size bir anda güzel Huma Qureshi’yi hatırlatıyor. Bu son derece yetenekli sanatçı, muhteşem görünümü ve güzel kilitleri ile tanınır. Kıvrımlı bir güzel ve kendini hem ekranda hem de ekran dışında çok iyi taşımayı başarıyor. Huma genellikle doğal tarafını makyajsız olarak gösterir. Makyajın hiçbir ipucunu spor yapmamasına rağmen çarpıcı görünüyor. Makyajsız Huma Qureshi’nin en iyi fotoğraflarından bazılarına göz atın.

Makyaj Görüntüleri Olmadan Huma Qureshi:

1. Güzel Diva:

Makyajsız Huma Qureshi

Huma Qureshi, şu anda Bollywood’daki gerçek makyajsız güzelliktir. Sevimli yüz açıları ve meleksi gözleri, süper hit bir film için gereken mükemmel kombinasyon. Bununla birlikte, karakterlerine o kadar fazla yoğunluk getiriyor ki hayranları onu seviyor. Bu kusursuz güzellik genellikle makyaj yaparken zorluklarla karşılaşıyor ama makyaj yapmadan da çok iyi görünüyor..

2. Tarzda Seyahat Etmek:

Makyajsız Huma Qureshi 2

Huma Qureshi için stres kesinlikle kötü görünmek ya da kendinde olmamak için bir faktör değil. Bu resim Delhi’deki bir havaalanından ayrılırken tıklandı. Yorucu ve yorucu bir uçuştan sonra, kamera lenslerini kendisine odaklayacak kadar çekici görünmeyi başardı..

3. Minimalist Güzellik:

Makyajsız Huma Qureshi 3

Huma Qureshi’nin bu resmi, birçok başarılı filminden birinden bir kare. Hiç makyaj yapmadan çok çekici görünmeyi ve izleyicilerin görünüşünü çalmayı başarıyor. Huma’nın filmlerindeki performansı ve görünüşü el ele gider ve bu gerçek, başarılı kariyerinin arkasındaki nedendir..

4. Yorgun ama güzel görünüm:

Makyajsız Huma Qureshi 4

Yok canım! Sette Huma Qureshi varken kim maskaraya ihtiyaç duyar. Göz alıcı doğal güzelliği ve sevimli yüz hatları izleyenleri etkilemeye yetiyor. Bu resimde, karakterine göre, doğal yüzünü spor ediyor ve hiç makyaj yapmıyor. Muhteşem görünüşü sadece Tanrı vergisi ve dünyanın en iyi güzellik ürünlerinin kıstası ile bile ölçülemez..

5. Tatlı Gülümseme:

Makyajsız Huma Qureshi 5

Bu Huma Qureshi’nin eski bir resmi. Burada, hepimizi etkileyecek kadar rahat ve hala güzel görünüyor. Gülümsemesi kocaman kalbini gösteriyor ve parlak gözleri iç güzelliğini ortaya çıkarıyor. Bu kadın, tüm birinci sınıf güzellik ürünlerini gözünün önünde cılız gösteriyor..

6. Alışverişe Hazır:

Makyajsız Huma Qureshi 6

Huma her zaman en iyi benliğini ekranın önüne getiriyor ve bu karakteri sokağa da taşıyor. O cesur, akıllı ve muhteşem. Zorlu dünya bir kadından başarılı olmak için başka ne isteyebilir? Bu fotoğraf Bombay sokaklarında yürürken ve alışveriş yaparken çekildi..

7. Sahne Dışı Güzellik:

Makyajsız Huma Qureshi 7

Huma Qureshi, basit tutmayı seven tüm zamanların en güzel doğal güzelliğidir. Burada, beyaz bir üst ve bir çift yırtık kot pantolon üzerine açık yeşil bir üst giyerek kusursuz güzelliği en iyi halinde görüyoruz..

8. Beyaz Parlayan:

Makyajsız Huma Qureshi 8

Burada, Huma Qureshi sıradan bir beyaz şalvar kameez giyiyor ve makyajsız bir görünüm sergiliyor. Basit bir görünüme sahip olmasına rağmen, Huma çok güzel görünüyordu ve varlığı insanların ona bakmasını sağladı..

9. Woodland Ürün Lansmanı:

Makyajsız Huma Qureshi 9

Huma Qureshi, bir Woodland mağazasında, şirketin kış koleksiyonu ürünlerini piyasaya sürmesine yardımcı olurken görüldü. Burada makyajsız bir yüz sergiledi ama yine de çok çekici görünüyordu..

10. Havaalanı Görünümü:

Makyajsız Huma Kureyşi 10

Huma’nın havaalanındaki bu görüntüsünü tamamen onaylıyoruz. Bize şık bir şekilde nasıl seyahat edeceğimizi ve rahat kalacağımızı gösteriyor. Bu rahat atlet ve hırka ile uzun uçuşlar artık sorun değil. Büyük boy şeffaf gözlükler ona harika görünüyor.

11. Öldürücü Kraliçe:

Makyajsız Huma Qureshi 11

Huma bu sevimli kıyafetle bir film gösterimine katılır. Makyajsız bir görünüme sahip ve yine de şık görünmeyi başarıyor. Balık kuyruğu örgülü ve siyah çantalı mavi kıyafeti onu asla yanıltmaz.

12. Dünyanın En İyi Selfie’si:

Makyajsız Huma Qureshi 12

Huma’nın bu tamamen makyajsız özçekimi Balon festivalinde çekildi. Kışlık ceketi ve koyu renkli havacılarıyla görünümü çiviledi. Aksesuar takmıyor ve minimalizme inanıyor. Bu görünümü seviyoruz!

Huma Qureshi, makyajsız görünümü sallayabilen birkaç aktrisden biri. Kusursuz bir cilt ile kutsanmıştır ve akıcı, kalın saçları büyük bir artıdır. Huma aynı zamanda basit kıyafet seçimleriyle de tanınır ve çoğu zaman ağır aksesuarlar takmaz. Onun yerine gölgeleri ve çantalarıyla oynamayı seviyor. Makyaj için zamanı olan Huma’nınki gibi bir cilde sahip?