Jennifer Winget, Bollywood gişe rekorları kıran Kuch Naa Kaho’da görünme ayrıcalığına sahip olan küçük bir ekran televizyon yıldızıdır. Ancak onu çoğunlukla birçok ödül kazandığı Hint televizyon dizilerinin çoğunda görebilirsiniz. Karan Singh Grover ile evli olan Winget, görünüşü ve başarısı ile asal yaşında mutlu bir kadındır, ancak asıl soru, bu melek gibi kamera dışında da görünüp görünmediğidir.?

Makyaj Resimleri Olmadan Güzel Jennifer Winget:

Bu makale, Jennifer Winget Makyajsız’ın sizi gerçekten şaşırtan 7 görünmeyen fotoğrafını sunacak..

1. Komşu Kız:

Jennifer Winget Makyajsız

Jennifer Winget, kedi gözleri ve minyon yüzüyle ekranda olduğu gibi oldukça cızırtılı bir diva olabilir, ancak tıpkı herhangi birimiz gibi, ekran dışında Winget mütevazı ve basit kalıyor ama işte vahiy zamanı. Makyajla ateşli görünüyor ve o olmadan şeker kadar tatlı. Bu fotoğrafında, yüzünde tatlı, geniş bir gülümsemeyle saçlarını midilli şeklinde toplamış..

2. Yorgun Görünüm:

Jennifer Winget Makyajsız 2

Genellikle bir yıldızın hayatında yoğun bir program hakimdir. Setten sete, oradan oraya koşmak, kostüm ve makyaj değiştirmek, gece çekimleri yapmak zorunda kalıyor ve günün sonunda bir insan olarak yorgun, boğulmuş ve bitkin hissetmesi mümkün. Tüm bunlardan sonra biri hala tatlı görünmeyi başarıyorsa, onun sade bir güzellik olarak görülmesi gerekmez mi? Jennifer Winget’in makyajlı ve makyajsız farkını görebilirsiniz..

3. Setlerin Arkası:

Jennifer Winget Makyajsız 3

Bu, aksi takdirde kız gibi olan Jennifer Winget’in bir Hint dizisi için karakter çekimlerinden biri sırasında yakalandığı makyajsız tatlı bir resmi. Sette bir karakteri oynuyordu ve bu nedenle yumuşak bir dudak balsamı ile gündelik kıyafetler giydi..

4. Hayran Resmi:

Jennifer Winget Makyajsız 4

Bir hayranın ne zaman üzerinize atlayacağını ve fotoğraf çekmenizi isteyeceğini asla bilemezsiniz ve bu nedenle hayranlarının fotoğraf çekimlerinde yıldızları makyajsız olarak sık sık görebilirsiniz. Burada da aynısı, bir hayranıyla fotoğraf çekmeyi seçen güzel Jennifer Winget tarafından karşı karşıya. Makyajsız bile, hafif bir astar ve parlaklık ile açıkça kusursuz görünüyor.

5. Set Çekimlerinde:

Jennifer Winget sette 5 çekim yapıyor

Winget’in bu resmi, dizi setinde çalıştığı Londra’daki Trafalgar meydanında çekildi. Burada onu soğuktan koruyan yün bir paltosu varken yüzü kesinlikle çarpıcı görünüyor. Bu, toplanma saatlerinden sonra olduğu için makyajını çıkardı ve şimdi doğal halinde bile harika görünüyor.

6. Doğum Günü Kutlaması:

Jennifer Winget Doğum Günü Kutlaması 6

Bu Jennifer Winget’in en iyi fotoğraflarından biri. Doğum günlerinden birinde yalnız Winget, en iyi arkadaşıyla birkaç gece içki içip kaliteli zaman geçirmeye karar verdi ve bu nedenle, sadece arkadaşıyla buluşmak için kendini yenilemeyi gerçekten düşünmeden dışarı çıkmaya cesaret etti. Herhangi bir dış makyaj yardımı olmadan bile çerçeveye ne kadar güzelliğin sığabileceğini görebilirsiniz..

7. Gezi:

Jennifer Winget Gezi 7

Eşi, kalp atışları Karan Singh Grover ile Jennifer Winget, klasik bir kot pantolon giydiği ve küçük bir makyajla birlikte gömleğinin içine soktuğu halka açık bir gezintiye çıktı. Saçları döküldü ve güzelce düzenlendi.