Jessica Simpson, Amerikalı bir şarkıcı. Aynı zamanda ünlü bir televizyon kişiliği ve moda tasarımı dünyasında tanınan bir isim. Teksaslı bu 35 yaşındaki kadın sadece makyajla ilgili değil. Doğal güzelliği ile yetenekli ve oldukça etkili bir şekilde gösteriş yapıyor. Bir moda tasarımcısı ve popüler bir ünlü olarak, görünüşünü korumak zorunda ve bunun için bazen güzellik ürünlerinden yardım alması gerekiyor. Ama bu onu mutlaka makyajla ilgili süslü bir güzellik kraliçesine dönüştürmez. Doğal yüzünü göstermekle aynı fikirde olan başka bir yanı daha var ve insanlar çoğunlukla bunu görmezden gelip Jessica Simpson makyaj anlarını arıyorlar. Bu makale, bu kadının makyajsız resimlerini sağlayarak bu kadın hakkındaki yanlış algılarını değiştirecek. Bonus olarak, Jessica Simpson’ın makyajsız özçekimine göz atın.

Makyaj Fotoğrafları Olmadan Jessica Simpson:

1. Vahşi Çocuk:

Makyajsız Jessica Simpson

Bu resimde Jessica Simpson saçlarını gevşek ve vahşi bırakmıştır. Evcilleşmemiş vahşi bir güzele benziyordu. Biraz dudak parlatıcısı dışında, Jessica bu resimde hiç makyaj izi sürmüyor. Doğal, havada kurumuş saç görünümünde çarpıcı görünüyordu. Tekerleklerin arkasında böyle bir güzellik ciddi trafik sıkışıklığı yaratabilir!

2. Benimle Karışma Bakın:

Makyajsız Jessica Simpson 2

Jessica, izinsiz girenleri onunla uğraşmamaları konusunda uyarıyor gibi görünüyor. Dağınık bir saç modeli ve çok rahat bir kıyafet seçti. Yüzünde makyaj izi yoktu, yine de cildinin ne kadar kusursuz göründüğünü görebilirsiniz. Kendine güvenen, asi ama yine de güzel görünüyor. Bakışları kelimenin tam anlamıyla acıtabilir!

3. Ay Üzerinde:

Makyajsız Jessica Simpson 3

Bu, Jessica Simpson’ın makyajsız en iyi fotoğraflarından biri. Dolunay gecesinde oldukça heyecanlı görünüyor ve biraz kapmak istiyor gibi görünüyor. Çıplak yüzüyle gitti ve basit bir siyah kapüşonluyu seçti. Biri bu muhteşem kadının iki çocuk annesi olduğuna inanabilir mi? Pekala, yapamayız!

4. Gripli Selfie:

Makyajsız Jessica Simpson 4

Bir ünlü olduğunuzda, hayranlarınızdan saklayacak hiçbir şey yoktur. Hasta olduğunuzda ve grip olduğunuzda bile değil. Jessica Simpson Hastalandığında hiçbir makyaj özçekimi yapılmaz. Ama bu onun çekiciliğini ortadan kaldırdı mı? Kesinlikle hayır! Zümrüt yeşili süveterinde ve hafif kızarmış teninde bir çiçek kadar taze görünüyor..

5. Seksi İnek Çocuk:

Jessica Simpson makyajsız 5

Jessica ideal Teksas kızıdır. Bir etkinlikte kovboy şapkasını ve makyajsız yüzünü giyiyordu. Yüzünde herhangi bir makyaj izi olmadan, yüzüne bakan herkesi ve herkesi etkiliyordu. Ciltte tek bir makyaj lekesi olmadan bu yıldız kadar güzel görünmek imkansız.

6. Çıplak Yüzlü Güzellik:

Makyajsız Jessica Simpson 6

Bu resim Jessica Simpson’ın güzel yüzünü ortaya koyuyor ve gerçekte ne kadar güzel olduğunu gösteriyor. Bu kadın istediği şekilde güzel görünebilir, makyajsız da olabilir. Yıldız statüsünden çok annelik içgüdülerine odaklanmıştır. Dağınık saç modeli ve sade bir gömlek, yeni annelerin neler yaşadığını biliyoruz.

7. İhale Güzellik:

Jessica Simpson makyajsız 7

Gerçekler söylensin. Jessica makyajı çıkardığında farklı görünüyor. Ama her iki durumda da, çok çekici görünüyor ve insanlar hala doğal görünümüne hayran kalıyor ve doğal yüzüyle insanları etkileme kalitesinden hiçbir eksiği yok..

8. Tarzda Seyahat Etmek:

Makyajsız Jessica Simpson 8

Bu fotoğraf Jessica’nın hareket ettiği bir havaalanında çekildi. Makyajsız yüzünü sergiliyordu ve bunun, içinden geçeceğiniz makyajsız en iyi Jessica Simpson’lardan biri olduğu söylenebilir..

9. Fotoğraf Hazır:

Jessica Simpson makyajsız 9

Jessica siyah bir kıyafet giyerken görüldü ve bunun içinde oldukça etkileyici görünüyordu. Bu kadın kesinlikle herhangi bir makyaj yapmadan kendini nasıl güzel göstereceğini biliyor. Muhtemelen yaşının en iyi görünen kadınlarından biridir ve doğal görünümünden emindir..

10. Açık Tenli Güzellik:

Jessica Simpson makyajsız 11

Jessica’nın kendi alanında en iyi görünen kişiliklerden biri olduğu söylenebilir. Bu resimde ne kadar taze göründüğünü görebilirsiniz. Hassas cildi, sağlığının pembesinde gibi görünüyor. Bu resimde parlak dudakları tercih etti ve doğal olarak ışıldayan cildinin ekstra makyaja ihtiyacı yok..

11. Market Alışverişi:

Jessica Simpson makyajsız 12

Bu, bu kadının gerçek güzelliğini gösteren, gerçekten eski bir Jessica Simpson makyajsız resmi. Çekici yüzüyle birlikte güzel sarı saçları gösterir. Bazı kusurları var ama onu içeriden güzel yapan şey, yüzünü olduğu gibi gösterme konusundaki kendine güveni..

12. Güzel Belle:

Jessica Simpson makyajsız 12

Jessica gibi pek çok kadın da kötü saç günlerinden muzdariptir. O özel bir şey değil. O sadece biraz daha doğal yüzü olan bir insan. Yüzü, muhtemelen insanları kolayca etkileyebilecek en iyi şeylerden biridir..

13. Makyaj Sonrası ve Öncesi:

Jessica Simpson makyajsız 13

Bu tarz resimler ünlülerin gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için uygun olacaktır. Bu özel resim oldukça çekici ve sağdaki resimde gösterilen Jessica’nın yüzündeki güzelliği ortaya çıkarıyor. Bu resimde sarışın bir güzele benziyordu ve flaşlara hazırdı.

14. Siyah Güzellik:

Makyajsız Jessica Simpson 14

Jessica gerçekten güzel olmasının yanı sıra aynı zamanda çok sevimli bir kadın. Gerçek güzelliğini sergilemek için biraz daha fırsatla birlikte, zamanının en güzel kadınlarından biri. Transparan bir üst ve siyah iç çamaşırıyla tamamen siyah görünümü onu boğucu gösteriyor

Jessica Simpson, Makyajsız sürüş anına katılan Hollywood ünlülerinden biridir. Bu yıldızlar, genç nesil takipçilerine basit ve doğal tutma konusunda farkındalık yayıyor. Jessica, nerede olursanız olun kendiniz olmanın ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. İster hasta yatağında yatsın, ister tatili boyunca korkunç bir bronzluk yaşadı, Jessica’nın takipçilerinden sakladığı hiçbir şey yok. Jessica Simpson, sosyal medya hesaplarında makyajsız selfie fotoğrafları bu kadının ne kadar güzel olduğunu ortaya koyuyor.!