Makyajsız Johnny Depp, Hollywood endüstrisinin efsanelerinden biridir ve insanların oyunculuk hakkındaki düşüncelerinde kesinlikle devrim yarattı. Karayip korsanları filmlerindeki rollerinden bazıları, Edward makas elleri ve çok daha fazlası ile Johnny, dünyaya Hollywood endüstrisinin en sevilen karakterlerinden bazılarını verdi, bunlardan biri Karayip Korsanları filmlerinden rezil Kaptan Jack Sparrow’du. . Johnny Depp, tüm aktörler ve aktrisler gibi, oynadığı role uyması için filmlerinde oldukça sık makyaj yapmalıdır, ancak işin gerçeği şu ki, diğer tüm ünlülerin aksine Johnny’nin çok fazla makyaj yapmasına gerek yoktur ve aslında makyajın sadece kişinin özelliklerine ve cildine zarar verdiğine inandığı için makyaj kullanımına karşıdır..

Johnny Depp’in Makyajsız En İyi Resimleri:

Johnny Depp’in makyajsız selfie fotoğraflarından bazılarına göz atın.

1. Konuşmaya Hazırlanmak:

Johnny Depp Makyajsız 1

Johnny kalabalığa hitap etmeye hazır gibi görünüyor. Yaşına göre oldukça harika görünüyordu ve saç stilleri, gözlükleri ve küpeleriyle yaptığı denemelere bayılıyoruz. Johnny gibi konuşmaya hazırlanan biri, hepimiz onun kulağıyız! Böyle öldürücü bakışlarla, kesinlikle kalp kırıcı.

2. Parti Zamanı:

Johnny Depp Makyajsız 2

Johnny, herhangi bir duruma uygun şekilde giyinmeye gelince, her şeyi halleder. Bu resimde şapkası, inek gözlükleri, ekoseli gömleği ve atkısıyla çok havalı görünüyordu. Oyuncu makyajsızdı ve doğal olarak güzel cildi kameraların gösterişli ışıkları altında parlıyordu..

3. Garip:

Johnny Depp Makyajsız 3

Johnny, görünüşüyle ​​​​sık sık denemeler yapmayı sever. Ekranda veya ekran dışında olsun, bu oyuncu çeşitli rolleri denemeyi seviyor. Bu resim, Johnny’nin uzun, parçalı saç modeli ve inek gözlüğü taktığı tuhaf tarafını ortaya koyuyor. Çok az makyaj yaptı ve doğal olarak kusursuz cildini gösterdi..

4. Fanlı Selfie:

Johnny Depp Makyajsız 4

Johnny Depp bir yere vardığında kalabalığı mıknatıs gibi kendine çekiyor. Büyüleyici kişiliği ve arkadaş canlısı tavrı, onu herkes arasında oldukça popüler yapan şeydir. Johnny, bu selfie fotoğrafını ayın tepesinde gibi görünen hayranlarından biriyle çekiyor. Johnny bu resimde oldukça doğal ama yine de çekici görünüyordu..

5. Şık Görünüm:

Johnny Depp Makyajsız 5

Johnny Depp’in kitaptaki en iyi görünümlerden bazılarını herhangi bir makyaj kullanmadan çıkardığı biliniyor ve bu resim de diğerleri gibi diğer zamanlardan farklı ve ona birçok erkeğin elde etmek için can verdiği görünümü veriyor. Islak görünümlü saçları, buz mavisi gözlükleri onu diğer ölümlülerden ayırıyor..

6. İçindeki Sanatçıyı Ortaya Çıkarmak:

Johnny Depp makyajsız 6

Johnny Depp’in hiçbir makyajın set dışında ve sette herhangi bir ek makyaj kullanmadan iyi göründüğü bilinmemektedir. Gördüğünüz gibi set dışında çekilmiş bu fotoğraf, Johnny’nin setteki ve hatta set dışındaki görünümleriyle benzerliği ile her zaman iyi göründüğünü gösteriyor..

7. Don:

Johnny Depp makyajsız 7

Johnny her zaman kamera karşısında ve hatta kamera dışındayken hayranlarının kalplerinin hoplatmasına neden olan sert görünümler elde etmeye çalışmıştır ancak bu fotoğraf, Johnny Depp’i makyajsız, temiz, tıraşlı bir yüzle yakaladığı için kendine has bir şekilde benzersizdir..

8. Mükemmel Beyefendi:

Johnny Depp makyajsız 8

Johnny’nin bu yakın plan fotoğrafı, bu aktörün tam bir kalp hastası olduğunun ve gördüğünüz gibi yüzünde makyaj izi olmadığının gerçek kanıtıdır ve Johnny’nin iyi görünmek için ek makyaja ihtiyacı olmadığının kanıtıdır..

9. İnek Adam:

Johnny Depp Makyajsız 9

Johnny Depp makyajı, birkaç etkinlik için gözlük taktığı yerlerde de inek görünümünü denedi. Görünüşü, sağlam görünümü kadar insanlarda büyümese de, gösteriyi çalmayı başardı. Gözlüklerini tekrar denedi ve bu sefer inek bir çift seçti.

10. Havalı Dostum:

Johnny Depp makyajsız 10

Bu resimden de görebileceğiniz gibi Johnny, bu adamın gerçekten ne kadar klas olduğunu gösteren bu samimi fotoğraf çekildiğinde normal bir gün geçiriyor. Beyaz gömlekli krem ​​rengi blazer, onu mükemmel bir beyefendi gibi gösteriyor. Johnny, tamamen sevdiğimiz çivili bir saç seçti..

11. Kaba Bakış:

Johnny Depp makyajsız 11

Bu Hollywood yakışıklısının daha iyi bilinen görünümlerinden biri olan sağlam görünüm, bu aktörün hayatının büyük bir bölümünde spor yaptığı en klas görünümlerinden biridir. Bu kıyafetin içinde oldukça yakışıklı görünüyordu. Johnny karanlık tarafını izleyicilere göstermek istiyor gibi görünüyor.

12. Tutkulu Gözler:

Johnny Depp makyajsız 12

Johnny mümkün olduğu kadar doğal görünmeye çalışıyor ve Johnny Depp için ekranda ya da kapalı olsun, bir takım elbise ve aksesuarlarla olabildiğince doğal görünmek çok önemli. Bu siyah ceketin içinde gerçekten akıllı ve yakışıklı görünüyor. Ayrıca çoklu kulak halkalarını da denedi..

13. Havalı Kulüp Görünümü:

Johnny Depp makyajsız 13

Johnny, makyajın sadece belirli bir süre için iyi görünmeni sağladığını ve genel olarak görünüşünü mahvettiğini düşünüyor. Bu Hollywood yakışıklısı oldukça çekici ve tatlı ve sert görünümüyle dünya çapındaki birçok bayanın kalbinin attığı yer..

Johnny Depp her zaman her şeyi denemiş bir insan olmuştur ve vücuduna bakarsanız vücudunu kaplayan bir takım dövmeler görürsünüz ancak iş makyaja geldiğinde Johnny Depp bu konudan olabildiğince uzak durmaya çalışmıştır. makyajın tene ağır geldiğini söyledi. Filmlerdeki zorlu rolleri için kat kat makyaj yapmasına rağmen, Johnny dışarıda farklı bir insandır. İçindeki sansasyonel insanı ortaya çıkarmak için makyaj katmanlarını soyun. Umarız bu harika Johnny Depp Makyajsız Selfie fotoğraflarını beğenmişsinizdir..