Justin Drew Bieber, dünyaca ünlü Kanadalı şarkıcı ve bir yetenek çeşmesi olan ünlü söz yazarıdır. Şüphesiz, bu neslin en iyi genç şarkıcılarından biridir. Bütün kısıtlamaları bozdu ve münafıkların ve nefret edenlerin yanıldığını kanıtladı. Bu genç delikanlı, aynı zamanda en çok aranan ünlülerden biri. Yeni albümü Purpose ile yine geniş çapta popülerlik kazandı. Şöhret ve zenginliklerle çevrili, gelmiş geçmiş en iyi görünen şarkıcılardan biridir. Büyüleyici görünüşü, bazen onun için bile tamamlayıcı olduğunu kanıtlayan üst düzey güzellik ürünlerinden değil, doğal güzel yüzünden geliyor. Justin Bieber’ın makyajsız öncesi ve sonrası fotoğraflarından bazılarına göz atın..

1. Ayık Bakış:

Justin Bieber Makyajsız 1

Bu resimde, Justin Bieber düz bir saç stili ve büyük boy gözlük takarken görüldü. Yüzünde de sakal tutamları var. Şarkıcı, Harvey kasırgasının felaketleri hakkında duygusallaştığı bu etkinlikte makyajsız görüntülendi. Kurbanlar için bağışta çok cömert davrandı..

2. Beyefendi:

Justin Bieber Makyajsız 2

Justin Bieber bu resimde bir milyon dolar gibi görünüyordu. Çarpıcı bir siyah gömlek ve siyah bir papyon tercih etti. Yüzünde makyaj izleri vardı ve çıplak bir ruj ve parlatıcı görülebilir. Bu çekim Grammy ödüllerinde çekildi ve yüz fotoğrafını hazırlamak için fondöten ve kapatıcı seçti..

3. Justin Bieber Makyajsız Öncesi ve Sonrası:

Justin Bieber Makyajsız 3

İlk resimde Justin makyajsızdı. Oldukça doğal görünüyordu ve yüzünde bazı lekeler ve koyu lekeler görülüyor. Bir önceki resimde onun koyu halkalarını da görebilirsiniz. Sonraki resimde Justin makyaj yaptı. Fondöten, kapatıcı ve nude ruj kullandı. Saçları yana doğru sallanacak şekilde ayarlandı.

4. Justin Bieber Makyajsız Selfie:

Justin Bieber Makyajsız 4

Bu selfie “Shot of Me” uygulaması için çekildi. Justin bu resimde gerçek benliğini korudu ve makyaj izi yoktu. Doğal bir saç yapmayı tercih etti ve gözlerinde kapatıcı yoktu. Bu resimde kesinlikle çok sevimli görünüyordu. Bu genç yıldız, özçekimler için kesinlikle yeni değil ve bu kariyerde uzun bir yol kat etti..

5. Zor Parti Yapmak:

Justin Bieber makyajsız 5

Justin oldukça çekicidir ve çok küçük bir yaşta bu şekilde olmuştur. Bu özel Justin Bieber resmi, Justin Bieber’ın makyajsız en iyi resimlerinden biridir. Gözlükleri, siyah blazeri ve kırmızı pantolonuyla sevimli görünüyordu. Bu görünüm için seçtiği sıra dışı bir aksesuar, elindeki küçük bir yılandı..

6. Küçük Sarışın Çocuk:

Justin Bieber makyajsız 6

İş insanları etkilemeye geldiğinde genç Justin hiçbir taş bırakmadı. O zamanlar doğal sarı saçları ve sevimli yüzü ile oldukça çekici görünüyordu. Şimdi o büyüleyici, o zamanlar muazzam yetenekli ve üzerlerinde adının yazılı olduğu devasa plak şirketlerine sahip şirin bir çocuktu. Justin Bieber’ın makyajsız fotoğraflarını arıyorsanız, bu uygun olabilir..

7. Her Şeyi Engellemek:

Justin Bieber makyajsız 7

Justin, her genç kızın hayalindeki erkektir. Çoğu zaman yüzü makyajla güzelleşir, ancak kişisel hayatında kendini şımartmak için biraz zaman bulur bulmaz, tüm kalbiyle yaşar. Justin Bieber’ın makyajsız özçekimi, bu genç yeteneğin doğal güzel yüzünün en iyi örneklerinden biri..

8. Bebek Gibi Bakın:

Justin Bieber makyajsız 8

Gerçekten Justin Bieber ile ilgileniyorsanız, aşağıdaki resim sizin için uygun olacaktır. Çekici görünümüyle birlikte genç Justin’in çekici gerçek yüzünü gösteriyor. Justin de genç yaşta oldukça çekiciydi. Düzgün bir saç modeli ve neredeyse kusursuz bir ten içinde bir oyuncak bebek gibi görünüyordu..

9. Sadece Soğutma:

Justin Bieber Makyajsız 9

Muhtemelen Justin Bieber’ı makyajlı görmüşsünüzdür. Bu, Justin Bieber’ın makyajsız bir resmini gördüğünüzde şanslı olduğunuz zamanlardan biridir. Fotoğraf, smoothie’sini aldıktan sonra stüdyoya giderken çekildi..

10. Tarzda Seyahat Etmek:

Justin Bieber makyajsız 10

Justin Bieber, Selena Gomez ile havaalanında görüntülendi. Tamamen gerçek yüzünü dışarıdaki yüzlerce insanın önünde sergiliyordu ve insanların ona ancak bu şekilde hayran olacağı gerçeğinden oldukça emindi. Tamamen siyah bir kıyafet içinde havalı görünüyordu ve imzalı metal zincirini ve kulak küpesini takıyordu..

11. İyi Geceler Peep’leri:

Justin Bieber makyajsız 11

Bu resim oradaki tüm hayran bayanlar tarafından alındı ​​ve milyonlarca kez paylaşıldı. Justin’in çekici fiziğini, gerçek yüzüyle birlikte makyajsız gösteriyor. Makyajsız en iyi Justin Bieber’lardan biri olduğu söylenebilir..

12. Dövmeli Adam:

Justin Bieber makyajsız 12

Justin Bieber’ın bu makyajsız özçekimi Justin’in gerçek yüzünü gösteriyor. Resim aynı zamanda ona oldukça yakışan tüm anlamlı dövmelerini de gösteriyor. Dövmelere oldukça düşkündür ve iki kolu da bolca eskizle kaplıdır. Bu resimde çıplak yüzlü bir görünüm seçti.

13. Mutlu Gülümsemeler:

Justin Bieber makyajsız 13

Daha önce bu kadar güzel gülen bir adam gördünüz mü? Eh, Justin yapar ve onun milyon dolarlık gülümsemesi, onun lehinde çalışan insanları etkilemek için etkili bir araçtır. Justin bu resimde doğal bir görünüm tercih ediyor gibi görünüyor. Kesinlikle kusurlarını kapatacak makyaj izleri var ama bu resimde çiy kadar taze görünüyor..

14. Bir Güneş Işını:

Justin Bieber makyajsız 14

Justin gibi çekici bir yüze sahip olan herkes yazları sallayabilir. Justin, Santa Monica’da arkadaşlarıyla tatildeyken bu resim tıklandı. Çok çekici görünüyordu ve gülümsemesi muhtemelen yüzünün gerçekten hızlı bir şekilde dikkat çeken en iyi görünen görüntülerinden biri..

Justin Bieber, doğal parlayan bir cilt ile kutsanmıştır. Mükemmel görünen bir yüzü var ve sevimli gülümsemesi onu biraz kalp kırıcı yapıyor. Sivilce patlamalarına tanık olmasına rağmen, sağlıklı cilt rejimi onun sorunlarını yönetmesini sağlıyor. Sık sık makyaj yaptığı için eleştiriliyor ve feminen görünüşüyle ​​şakaların merkezinde yer alıyor. Bu genç yıldız son derece yetenekli ve kullandığı biraz makyaj, onu her zaman fotoğrafa hazır hale getirmek için. Doğal cildine de güveniyor. Justin Bieber’ın makyajsız öncesi ve sonrası bu sevimli fotoğraflarını umarız beğenmişsinizdir..