Hepimiz ünlü dizi Grey’in Anatomisi’nden Izzie’ye aşık olmadık mı? Ünlü Amerikalı aktris, manken ve film yönetmeni Katherine Heigl, bugünkü yazımızın şanslı kadını. Bu uzun bacaklı sarışın birçok romantik komedide göründü ve 27 elbiseden Yılbaşı Gecesine, katillerden Knocked’a kadar hemen kalbimizi çaldı ve bugünün makalesinde Katherine Heigl’in bize verdiği en iyi görünümlerden bazılarına bakacağız. . Büyük süper yıldızlarla ilgili olan şey, sürekli olarak inceleme altında olmalarıdır, bu da onları her zaman süslenmeye ve mükemmel olmaya zorlar, nadiren makyajsız görünmelerinin nedenlerinden biri. İşte bu yazıda en iyi Katherine Heigl Makyajsız selfie fotoğraflarından bazılarına bakacağız..

1. Bir Geziye Çıkmak:

Katherina Heigl Makyajsız

Katherine, makyajsız olmasına rağmen bu resimde çarpıcı görünüyor. Görünümünü çok doğal tuttu ve ruj, kapatıcı, rimel veya başka herhangi bir kozmetik izi yoktu. Katherine’in yüzünde yağlı bir parıltı vardı ama bunu ortaya çıkarmayı kendinden emin bir şekilde seviyordu. Bir yere uçmaya gitmiş gibi görünüyor ve rahatı stile tercih ediyor.

2. Anne Olmayı Sevmek:

Katherina Heigl Makyajsız 2

Katherine bu sevimli resimde küçük bebeğiyle çok mutlu görünüyordu. 2 aylık oğluyla olan bu samimi fotoğraf, bize annelik için büyük hedefler veriyor. Serbest teniyle harika görünüyordu ve açıkçası yüzü de küçük bebeğininki kadar güzeldi. Anneye üç alkış, bebek ikilisi!

3. Anne Derdi Yok:

Katherina Heigl Makyajsız 3

Her yeni annenin yaşadığı sıkıntıları biliyoruz. Pürüzsüz teninde stresli görünüyordu. Yüzünde kesinlikle makyajsız ve toplanmış saçlarıyla Katherine taze görünüyordu. Sade bir ekose gömlek ve beyaz bir tişört giyen Katherine, makyaj kutusundan çok çocuklarla vakit geçirmek istiyor gibi görünüyordu..

4. Güneş Öpüldü:

Katherina Heigl Makyajsız 4

Sahilde çekilen bu güzel fotoğraf, güneş ışınlarının spot ışığı altında güzel tenini gözler önüne seriyor. Yüzünde muhtemelen sivilceler yüzünden birkaç kırmızı yumru var ama yüzü oldukça güzel. Hatta cilt tonu ve sağlıklı bir ten rengine sahiptir. Çift tonlu küpeleri yüzünü çok iyi tamamlıyor.

5. Aile Selfisi:

Katherina Heigl Makyajsız 5

Bu, çok sevimli bir aile fotoğrafı yapar. Katherine, sevimli çocuklarının yanında çok mutlu görünüyordu. Makyajsızdı ama lekesizdi. Kusursuz cildi, bebeklerinin sevgisi kadar güzel görünüyordu. Katherine, bize tekrar büyük annelik hedefleri verebilecek gururlu bir ebeveyndir..

6. Öncesi ve Sonrası:

katherine heigl makyajsız 6

Burada, makaleye başladığımız makyaj ve makyajsız görünümün bir karşılaştırması var. İlk fotoğrafta makyajsız Katherine Heigl, doğal halinde kesinlikle çok güzel görünüyor. sprey bronzluk veya kanatlı göz kalemi yoktu ama lekesiz teni parlak ve sağlıklı göründüğü için gerçek benliği parlıyordu.

7. Köpek Gösterisi:

katherine heigl makyajsız 7

Küçük bir köpek yavrusu ile resmedildiği kapalı etkinlik günlerinden birinde, her ikisi de doğal benliğinde kesinlikle güzel göründüğü için sarılıyor. kameraya inci gibi beyaz bir gülümseme gönderirken altın bukleler tehlikeli bir şekilde yüzüne düştü.

8. Gurme Saati:

katherine heigl makyajsız 8

Bu resimde Katherine Heigl, muhtemelen New Orleans ziyareti sırasında sokaklarda, modaya uygun bir kıyafet giydiği ve topaklanmış makyajı veya profesyonelce ayarlanmış saçı olmadan bile kesinlikle muhteşem göründüğü sokaklarda fotoğraflandı. Sevimli küçük inci kolyesini seviyoruz.

9. Makyaj Öncesi ve Sonrası:

katherine heigl makyajsız 9

Tıpkı normal bizler gibi, yıldızların bile saçlarının kötü olduğu ve sabahları asıldığı günlerden biri ve bu muhtemelen Katherine Heigl’in makyajsız olarak başının arkasına dağınık bir iğne taktığı günlerden biri. Gözlerinde bir yorgunluk belirdi ama teni sonsuza dek ışıl ışıldı..

10. Çamaşır Zamanı:

katherine heigl makyajsız 10

Evet millet, yıldızların bile dışarı çıkıp ayak işleri için gitmesi gerekiyor, tıpkı Katherine gibi, elinde büyük bir giysi yığınıyla yoluna devam ederken doğal yüzünü çıplak bırakmaya cesaret eden Katherine gibi. Katherine Heigl makyajsız hala taze ve kusursuz tenli görünüyordu.

11. Güzellik Zamanı:

katherine heigl makyajsız 11

Burada yıldızın mavi atleti ve nedensel kotuyla kaplıcaya giderken bir gün izin aldığını görüyoruz. Saçları topuz yapılmış ve yüzündeki makyaj kalıntılarından tamamen arındırılmış Katherine burada doğal hali gibi görünüyordu, biraz yorgun, muhtemelen her şeyden çok spa zamanını özlemişti..

12. Makyajsız ve Makyajsız:

katherine heigl makyajsız 12

Katherine Heigl makyaj ve Katherine makyajsız resim bir kez daha ilk resimde makyajsız olduğu ve mükemmel derecede güzel göründüğü yerlerde ortaya çıkıyor. İlk resimde teninde makyaj yoktu. Biraz donuk bir görünüm dışında güzel ve taze görünüyordu..

13. Sokakta Şık:

Katherine Heigl New York'ta Göründü Ve Dışarıda 13

Yıldızı burada bir kez daha sade stillerinden birinde, rahat bir görünüm sergileyerek, makyajsız haliyle çok rahat ve zarafetle görüyoruz. Bu sevimli ve rahat kıyafetin içinde zahmetsiz bir görünüme sahipti. Yüzünde çok az makyaj yapmayı seçti, ancak büyü sınırlayıcı görünüyordu. Buna yoldan rampa yapmak denir.

14. Rahat Görünüm:

katherine heigl makyajsız 14

Makyajsız bir başka Katherine resmi, bu afallatıcının aslında gerçek hayatta da bir güzellik olduğunu, makyajı veya profesyonel aydınlatmayı nasıl sandığını anlatıyor. Kat, sıcak ve rahat kazağı içinde çarpıcı görünüyor. Hava ne kadar soğuk olursa olsun, yollarda yürüyen böyle bir seksin iklimi ısıtacağı kesin..

Yıldızlar, profesyonel ışıkların ve sinematik tekniklerin onları sonsuza kadar güzel tutacağı kamerada sonsuza kadar hazırlanır ve güzeldir. Bununla birlikte, yıldızın gerçek hayatta gerçekten bir sersemletici olup olmadığını belirleyen kamera dışı görünüşüdür. İmza altın kilitleri ve tatlı rom-com’ları ile tanınan komşu sarışın kızı Katherine Heigl, hem kamerada hem de kamera dışında gerçek bir güzellik. Bu 27 elbiseli yıldız, yaşlanmaya ve çoğul gebeliklere rağmen çarpıcı görünüyor. Umarız bu Katherine Heigl makyajsız selfie fotoğraflarını beğenmişsinizdir..