Televizyondaki Katrina Kaif’i televizyon ekranında ne sıklıkla gördünüz ve onun üzerine kafa yordunuz. Evet, bu İngiliz Hint filmi kişiliği, bugünün makalesinde bahsedeceğimiz şeydir. Gençlik yıllarının başlarında, bir yerden bir yere göç ettikten sonra küçük bir kasaba modellik sözleşmesiyle başladı..

Sonunda, modelleme kariyeri çiçek açtığında, 2004’te bir Telugu filmindeki görünümünün Bollywood başarısına giden yolunu kazandığı eğlence sayfası 3 dünyasında kendini kurdu. O zamandan beri başarıya giden yolda durdurulamaz oldu. Büyüyen yıllarla birlikte daha fazla ticari başarı kazandı. Bu melek yüzlü aktris, Ürün numarası dans testlerini kusursuz bir şekilde geçerek Bollywood başarısının becerilerinde yavaş yavaş ustalaştı ve şimdi mutlu görünümü ve alçakgönüllülüğü ile tanınan uluslararası bir ünlü..

Katrina kaif makyajsız

Dolgun bir yüzün katmanları üzerindeki ekranda, her kişilik parlar ve gelişir. Şehir dışındaki modern kıyafetler ve saç modelleri, parlak aksesuarlar ve makyajlı yüz ile herkes kusursuz görünüyor. Bu, makara dünyasının başka bir göz kamaştırıcısıdır. Ancak bu ünlüler, kameraların arkasında rötuşlar için bekleyen makyaj sanatçıları dışında gerçek dünyada karşı karşıya geldiklerinde ne olur? Ne yazık ki ünlülerin bile sabit kamera makaralarından bir molaya ihtiyacı var ve bu nedenle Katrina kaif’in makyajsız görünüşü için makale.

Katrina Kaif Makyajsız Görünüyor:

Bollywood oyuncusu Katrina Kaif, harika oyunculuk yeteneğiyle güzel, muhteşem görünüyor. Her halükarda, hiç kozmetik veya makyaj olmadan nasıl göründüğünü düşündünüz mü??

1. Film Gösterimi:

Katrina Kaif Makyajsız 1

Katrina, film gösterimi için ‘Ek Tha Tiger’ setlerinde göründüğünde, makyajsızlığını gördük ve ne kadar güzel ve kusursuz göründüğüne hemen şaşırdık ve şaşırdık. Zarif bir şekilde ayrık bir atkuyruğu yaparak, beyaz fırfırlı gömleğiyle görünüşünü korudu ve yolunu salladı.

2. Profesyonel Görünüm:

Katrina Kaif Makyajsız 2

Zaman zaman eğlenceyi seven ve şapşal olsa da, iş söz konusu olduğunda, Katrina profesyonelliğini sergiliyor ve bu yüzden burada ciddi yüzünde arkadan çekilmiş sıkı bir topuz ve yumuşak beyaz bir gömlekle şaşırtıcı derecede profesyonel görünüyor. Yakından bakınca, temiz tenini ve güzel büzücü kaslarını nasıl salladığını görebilirsiniz..

3. Aile Yemeği:

Katrina Kaif Makyajsız 3

Katrina, Dhoom 3 filmini çekerken, yakınlarıyla huzurlu bir gün geçirmek için biraz zaman ayırdı ve işte o gün, belki de sevgilisinin yanında oturduğu yemek formunun bir resmi ve uzaktan süslü görünse de, yakından incelendiğinde makyajın daha az olduğu görüldü ama yine de her zaman yaptığı gibi zarif ve güzel.

4. Yorgun Gözler:

Katrina Kaif Makyajsız 4

Hepimiz bir ünlünün hayatının telaşlı ve planlı olduğunu biliyoruz. Yönlendirildikleri ipleri ve çizelgeleri takip etmeleri ve aynı zamanda kusursuz görünmeyi başardıkları katı bir rutinleri vardır. İşte Katrina’nın hiç çaba gerektirmediği bir bölüm. Bu resimde, çekik gözlerle yorgun görünse de, bu aktris dansçı bir tutam makyaj yapmadan en iyi nasıl görüneceğini biliyor..

5. Kabarcıklı Gezgin:

Katrina Kaif Makyajsız 5

Havaalanından çıkarken, burada Katrina, dışarı çıkarken tüm gülümsemeleri ve baloncukları fotoğraflandı. Bir kez daha, resminden açıkça belli olan herhangi bir makyaj olmadan normal benliğine büründü. ama basit beyaz bir tişört ve midilli ile bile Katrina muhteşem ve çekici görünmeye devam ediyor.

6. Taraftar Vuruyor:

Katrina Kaif Makyajsız 6

Mavi beyaz tunik giymiş Katrina bu fotoğrafta en sevdiği hayranlarıyla bir fotoğraf için poz veriyor. Yüzünde en ufak bir makyaj yok ama görünüşü normal bir sırt saç modeli ve yeterince normal bir tunik giymesine rağmen yine de zarafet ve güzelliği ile göz kamaştıracaksınız..

7. Geleneksel Kıyafet:

Katrina Kaif Makyajsız 7

Burada bir kez daha kusursuz görünen Katrina Kaif, geleneksel atkısı ve kültürel kıyafetleriyle bir şeyler arıyor. Burada makyajsız olması kaçınılmaz ve kameranın arkasındaki bir kadının hala bu kadar kusursuz görüneceğine inanmak bizim için gerçeküstü..

8. Araba Vuruşu:

Katrina Kaif Makyajsız 8

Bu, Katrina’nın ekrandaki yüzü yerine gerçek dünyadaki yüzüne bir göz atma ayrıcalığına sahip olduğumuz birçok zamandan biri. Muhtemelen bir yerde bir arabada oturan Katrina, yüzünde herhangi bir makyaj olmadan normal bir ön patlama atkuyruğu sporu yapıyor. Buradaki oyuncak bebek yüzü, bize güzel bir kadının makyaj çantası olmadan her zaman nasıl çarpıcı olacağını anlatıyor..

9. Tapınak Ziyareti:

Katrina Kaif Makyajsız 9

Katrina, Amritsar’daki altın tapınağı ziyaret ettiğinde, paparazziler, başörtüsünü saygıyla örtmek için atkısını kullandığı için geleneksel görünen kültürel kıyafetleri içinde fotoğrafını çekti. Beyaz sade kaif ten rengi, gözlerimizi kamaştırmaya devam ederken lekesiz görünümüne çok yakışıyor..

10. Sade Jane:

Katrina Kaif Makyajsız 10

Katrina, katıldığı pek çok etkinliğinden birinde, günlük mavi kot pantolonu beyaz tişörtünü giymiş ve saçlarını at kuyruğu şeklinde toplamıştı. Abartılı saç modelleri ve pudralı makyaj olmadan bile, şaşırtıcı derecede rahat ve şık görünmeyi başarıyor..

11. Hayran Özçekimi:

Katrina Kaif Makyajsız 11

Bu, hayranının yanında tatlı bir şekilde poz verdiği, mükemmel porselen tenini makyaj bile yapmadan sergilediği hayran fotoğraf çekimlerinden bir diğeri. Normal, düz bir arka at kuyruğu saçı giyen Katrina, kesinlikle normal kalabalığın içine girmeyi biliyor ve yine de olağanüstü görünüyor..

12. Kapalı Kamera Görünümü:

Katrina Kaif Makyajsız 12

Son filmi Dhoom 3’ün setlerinde, Chicago’daki oyuncular titiz çalışmaya bir ara verdi ve Katrina’nın basit inek görünümüyle diğerlerine karıştığı o zaman fark edildi. Büyük bir bardakla hava atıyor ve saçlarını düzgünce arkaya çekiyor. Ekranın arkasında makyajsız bile her zamanki gibi takdire şayan görünüyor.

13. Komik Selfie:

Katrina Kaif Makyajsız 13

Bu resimde aptal tarafını gösteren, komik bir poz verdiği başka bir Katrina kaif de-glam özçekimi. Yüzünde en ufak bir makyaj olmasa bile, ne kadar hayranlık uyandırıcı ve nefes kesici göründüğünü kolayca görebiliriz. Telefonuyla tıklarken kusursuz tenini ve doğal pembe büzgülerini sallıyor.

14. Mumbai Havalimanı’nda:

katrina-kaif-makyajsız-14

Katrina Kaif’in bu fotoğrafı, makyaj yapmadan ışıl ışıl ve güzel göründüğü Mumbai havaalanında çekildi. Lacivert tunik, siyah renkli tayt ve uyumlu kahverengi botlarla harika görünüyor. Saçlarını açık bir şekilde bırakan ve siyah renkli bir çanta taşıyan her zaman güzel görünen biri. Sade doğal güzelliğiyle fevkalade muhteşem ve şık görünüyor.

15.Ajmer’de Rajniti’yi Çekerken:

katrina-kaif-makyajsız-15

Bu resim, Sufib aziz Khwaja Moinuddin Chisti’nin türbesini dini chadaron’a sunmak için Ajmer’i ziyaret ettiğinde çekildi. Bu, Rajneeti filminin yeni projesinin başarısı için dua etmeye gittiği sırada çekildi. Beyaz renkli geleneksel şalvar kameez ve kırmızı renkli chunni ile basit görünüyordu. Katrina kaif’in makyajsız mükemmel fotoğrafı.

16. Farhan Akhtar’ın Doğum Günü Partisi:

katrina-kaif-makyajsız-16

Katrina Kaif, makyaj yapmamasına rağmen Barbie bebek gibi görünüyor. Bu fotoğraf, Farhan Akhtar’ın doğum günü partisinin doğum günü partisine giderken çekildi. Makyajsız da sarı dökümlü bir elbise giyerek zarif ve sade görünüyordu. O kesinlikle güzel bir kız.

17. Ek Tha Tiger Filminde:

katrina-kaif-makyajsız-17

Filmde ekranda güzel görünmek için makyaj şarttır ama Katrina Kaif, Ek Tha Tiger filminin bir sahnesinde makyajsız kalarak bunu başarmıştır. Bu resimde Katrina Kaif, üzerine kahverengi bir ceket ve etrafına atkı takılmış kısa beyaz bir elbise giyiyor. Saç, çok gerçekçi bir görünüm veren basitçe açıktır. Yüksek topuklu ayakkabılar eklenmedi, aslında onu son derece güzel göstermek için beyaz kanvas ayakkabılar giyildi..

18. Katrina Kaif Makyajsız Nadir Resim:

katrina-kaif-makyajsız-18

Katrina Kaif’in bu fotoğrafı kendi yaşadığı yerde çekildi. Bu, kardeşleriyle birlikteyken, makyajsız bir şekilde çekildi. Kusursuz teniyle tüm aile üyeleri birbirine benziyordu. Ten rengiyle her zaman güzel görünüyordu.

19. Kızkardeşlerle:

katrina-kaif-makyajsız-19

Aile ile vakit geçirmek güzeldir. Katrina Kaif’in bu resmi de aynı şeyi söylüyor, kız kardeşleriyle eğleniyor. Bu, kız kardeşleriyle samimi bir an yaşarken çektiği özel bir fotoğrafı. Bu resim kız kardeşleriyle çok mutlu görünüyordu.

20. Rajasthan Turizm Bakanı ile Katrina Kaif:

katrina-kaif-makyajsız-20

Bu fotoğraf Rajasthan’ın turizm bakanı Bina Kak ile çekildiği için onun için çok özeldi. Bu, 2009’da “New York” filminin vizyona girdiği sırada, bakanın Maine Pyaar Kyun Kiya filminde Katrina Kaif ile birlikte rol aldığı sırada bakanın kutsamasını almaya gittiği sırada çekildi..

Bollywood’un muhteşem oyuncusu Katrina Kaif çok ünlüydü ve onun hakkında herhangi bir tanıtıma ihtiyacı olmadığından emindi. Bollywood filmi Boom’daki ilk molasından sonra tanıdık geldi. Kariyeri için sıkı bir çalışma yapmamış olsa da, hayranları tarafından görünüşü karşısında hayrete düştü ve eleştirmenler tarafından eleştirildi. Çalışkan biriydi ve film endüstrisinde daha zor ve zorlu rolleri deneyerek başarılı olduğu için kolay şeylerden asla vazgeçmedi. Muhteşem görünümüyle süslenebileceği için kesinlikle kalabalık bir çekicidir. Gerçekte, sade ve çekici olmayı sevdiği için cildi ve yüzü için makyaj yapmaktan nefret eder..