Kelly Brianne Clarkson veya kısaca Kelly Clarkson (sahne adı) Amerika’nın en iyi şarkıcılarından biridir. Şarkıcı ve şarkı yazarı olarak başarılı kariyerinin perdelerini açan Amerika’nın idolünün galibi. Sadece müzik severler arasında değil, moda polisleri arasında da popüler. Bu doğal güzellik genellikle çıplak yüzle fark edilir. Makyajsız bile Kelly, her görünümü kendinden emin bir şekilde çekiyor. Bu makale, Kelly Clarkson’ın makyajsız en iyi resimlerinden bazılarını kapsamaktadır..

Kelly Clarkson’ın Makyajsız En İyi Resimleri:

1. Samimi Bir Çekim:

Kelly Clarkson makyajsız1

Bu, Kelly’nin güzel gülümsemesini ve makyajsız yüzünü gösterdiği oldukça eski bir resmi. Kelly basit bir hayat yaşamayı ve oldukça basit giyinmeyi sever. Doğal güzelliğinin izleyicileri etkilemek için yeterli olduğunu düşünüyor. Bu Kelly Clarkson’ın makyajsız en iyi fotoğraflarından biri..

2. Mükemmel Alın Patlamaları:

Kelly Clarkson makyajsız2

Bu, makyajsız yüzünü spor yaptığı American Idol kazananının bir başka harika resmi. Denemeden bile çok ilahi görünüyor. Doğal güzel yüzüyle birleşen gülümsemesi insanları etkilemeye yetiyor..

3. Üzgün ​​ama güzel yüz:

Kelly Clarkson makyajsız3

Burada Kelly Clarkson’ın sıfır makyaj yaptığı bir başka eski resmi var. Kelly, tüm zamanların en çekici şarkıcılarından biri ve makyajsız güncellemeleriyle hayranlarıyla bağlantıda kalabiliyor..

4. Bir Sıçramaya Hazır:

Kelly Clarkson makyajsız4

Kelly son zamanlarda iyi miktarda kilo aldı. Ama sesi ve güzelliği etkilenmedi. İnsanlar onu hala seviyor ve o hala tüm zamanların en doğal-güzel pop şarkıcılarından biri. Kelly’nin güzel görünmeye çalışmasına bile gerek yok. Maksimum sınıra kadar basit kalabilir ve yine de oldukça şık olabilir.

5. Nefis Anne:

Kelly Clarkson makyajsız5

Makyajsız Kelly Clarkson’ın bu fotoğrafı, ailesiyle uzun bir yolculuğa çıktığında tıklandı. Burada rahat kıyafetler giydiği görüldü ve o da gerçekten çok güzel görünüyordu. Yüzü hamilelik sırasında biraz tombullaştı ama yine de birçok insanı etkileyebiliyor..

6. ‘Harika Kadın:

Kelly Clarkson makyajsız6

Kelly çok fazla duyurulmaktan hoşlanmaz ve bu yüzden çoğu zaman düşük profilli görünmeye çalışır. Burada gri bir kazak ve kahverengi bir çantayla birlikte okuma atkı giydiği görüldü. Yüzünde makyaj yoktu ve bu şekilde oldukça güzel görünüyordu..

7. Erkek arkadaş görünümü:

Kelly Clarkson makyajsız7

Burada, hiç makyaj yapmadığı ama yine de oldukça etkileyici görünmeyi başardığı muhteşem Kelly’nin güzel bir fotoğrafı var..

8. Sahile Hazır:

Kelly Clarkson makyajsız8

Bu, Kelly’nin bir tema eğlence parkında arkadaşlarıyla banyo yaparken çekilmiş güzel bir fotoğrafı..

9. Siyahlı Bayan:

Kelly Clarkson makyajsız9

Burada Kelly’nin bir etkinlikte canlı performansını bitirdikten sonra ayrıldığını görebiliriz. Havalı siyah bir görünüme sahipti ve bu şekilde oldukça iyi görünüyordu..

10. Havaalanı Görünümü:

Kelly Clarkson Makyajsız 10

Kelly, daha önce tartışıldığı gibi düşük bir profil tutuyor ve bu resim bunu kanıtlıyor. Kelly, bir havaalanında tıklanan bu resminde çok sevimli görünüyor.

11. Mükemmel Anne:

Kelly Clarkson Makyajsız 11

Kelly evde çocuklarıyla ilgili bir sorunu varmış gibi görünüyor. Bu resimde, terle lekelenmiş gündelik bir tişört giyiyor. Hey dağınık saç topuz ve “Az önce ne yaptın?” yüzüne bakmak onu eğlenceli bir atış yapar. Hala güzel görünmeyi başarıyor, değil mi??

12. Selfie İçin Gülümsemek:

Kelly Clarkson Makyajsız 12

Kelly’yi çocuğuyla birlikte bir selfie’de gülümserken bulduğumuz bu fotoğrafa tamamen hayran kaldık. Şirin bir bal arısı baskılı şapka takıyor ve cildinde makyaj izi yok. O milyon dolarlık gülümseme seni onun resimlerine bağlamaya yeter.

Kelly Clarkson, bir dizi röportajda doğal benliğini sevdiğini ve makyajsız sahneye çıkmak istediğini açıkladı. En sert kalpleri bile eritebilecek tatlı bir yüzü var. Kelly, Glamour ve sadeliğin mükemmel bir karışımıdır. Sahneyi ateşe vermek için bir divanın ayakkabılarını giyebilir veya sadece bir ev kadını pelerinini giyebilir. Her iki durumda da, görünüşü başarıyla çekiyor!

Kelly Clarkson doğal olarak güzel ve yukarıda tartışılan resimler, oradaki en iyilerden bazıları. Görüntüler, bu kadının herhangi bir güzellik ürününe gitmeden bile oldukça harika görünebileceğini kanıtlıyor..