Hollywood endüstrisi, yalnızca kesinlikle güzel olmakla kalmayıp dünyanın her yerinden birçok insanın gıpta ve rol modeli haline gelen yıldızlarla dolu. Kirsten Dunst, Marvels Spiderman üçlemesindeki en iyi performanslarından bazılarıyla Hollywood dünyasını kasıp kavuran çok hoş bir kadın. Kirsten Dunst’a Hollywood divası deniyor çünkü yıldızlık değil, sektördeki çoğu yıldızdan daha fazla parlayan doğal güzel görünümünden dolayı. Kirsten doğuştan kendine iyi bakan ve mümkün olduğunca uzun süre sağlıklı ve doğal kalabilmesi için kozmetikten uzak durmaya çalışan doğuştan bir güzeldir. Aşağıda Kirsten Dunst’ın makyajsız en iyi görünümlerinden bazıları verilmiştir, böylece bu süperstarın aslında ne kadar güzel ve doğal olarak güzel olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca Kirsten Dunst’ın en iyi makyajsız selfie fotoğraflarına da göz atın.

1. Duygusal Duygu:

Kirsten Dunst Makyajsız 1

Kirsten’in bu duygusal fotoğrafı Cannes’ın kırmızı halı etkinliğinde çekildi. Kontrol edilemeyen gözyaşları var ve hayranlarını onu neyin bu kadar rahatsız ettiğini merak etmeye bıraktı. Biraz tombul görünüyordu ve çok az makyajlıydı. Açıklama küpeleri onu güzel gösteriyor. Bu küçük hanımın gözyaşı döktüğünü göremiyoruz, değil mi??

2. Nefis Anne:

Kirsten Dunst Makyajsız 2

Bu çekim, Kirsten ilk aylarında hamileyken çekildi. Sevimli küçük elbisesinin içinde alçakgönüllü bir görünüm korudu. Özenle taranmış saçları ve güneş gözlükleri temiz bir yaz görünümü için yapılmıştı. Kirsten bunu nasıl basit tutacağını kesinlikle biliyor, ancak evinden her dışarı adım attığında çarpıcı görünüyor..

3. Eski Çekim!

Kirsten Dunst Makyajsız 3

Kirsten bizi eski güzel eski zamanlara götürüyor. Gri tonlamalı resmi, çarpıcı görünümünü ortaya koyuyor. Kusursuz ve ışıltılı görünüyordu. Yüzünde makyaj izi yok, ancak oyuncu bu görünümü kendinden emin bir şekilde çıkardı. İşlemeli kot ceketi kesinlikle saçmalamaya değer.

4. Arkadaşlarla Selfie:

Kirsten Dunst Makyajsız 4

Kirsten bu resimde sansasyonel görünmüyor mu? Arkadaşlarıyla bu grup özçekimi, bu güzel üçlünün gülümsemelerini yakalıyor. Kirsten makyajsız görünümüyle harika görünüyordu. Güzel dalgalı saçları ve taze görünümü onu üçünün en iyisi yapıyor. harika üçlü diyebilir miyiz?

5. Mavi Gözlü Güzel:

Kirsten Dunst Makyajsız 5

Kristen, makyaj söz konusu olduğunda minimalist çünkü her zaman sağlıklı kalmayı seviyor. Vücudunu zinde tutmak ve kesinlikle ışıltılı görünmesini sağlamak için günlük egzersizlerle günlük olarak sağlıklı bir yemek ve bol su seçmeyi tercih ediyor..

6. Zarif Tutmak:

Kirsten Dunst Makyajsız 6

Bu, Kristen’ın bir moda etkinliğinde, oradaki birçok modelden daha iyi göründüğü bir resmi. Güzelliği gerçekten parlıyor ve her zamanki gibi bu harika bayanı oluşturan çok havalı ve kolektif bir tavrı var. O muhteşem bağcıklı siyah elbise ona çarpıcı görünüyor.

7. Resim Mükemmel Kız:

Kirsten Dunst Makyajsız 7

Bu resim, Kristen’ın, öldürmek için giyindiği prömiyerlerinden birinde çekildi. Kesinlikle böyle görünen ve herhangi bir makyaja ihtiyaç duymayan Kristen, etkinlik boyunca pek çok kişinin ilgi odağı oldu. Doymak için bu harika bayanın geniş resim koleksiyonundan kendiniz görün..

8. Sıradan Bir Poz:

Kirsten Dunst Makyajsız 8

Kristen’in bu sıradan resmi aslında interneti ateşe verdi çünkü çok basit bir makyaj kullandığını, ancak yine de doğal bir güzelliğin zarafetiyle dünyanın en iyi trendlerinden bazılarını çektiğini açıkça görebiliyorsunuz. Bu gündelik kıyafetin içinde çok güzel görünüyor ve sevimli gülümsemesini sergiledi..

9. Düşünmek:

Kirsten Dunst Makyajsız 9

Filmin çekimleri sırasında Kristen bir rolün içindeyken çekilen bir fotoğraf, Kristen’in görünümünü yönetmek için atanan stilistin aslında bu muhteşem aktrisin üzerinde çok fazla makyaj kullanmak yerine doğal görünüşünü daha da kişileştirmeye karar verdiğini gösteriyor..

10. Tamamen Gülümsemek:

Kirsten Dunst Makyajsız 10

Kirsten Dunst Makeup, görünüşünün doruk noktası olan çok parlak bir gülümsemeye sahiptir. Gülüşüne saygı duyuyor ve dünya da öyle. Cildi oldukça güzel ve lekesiz görünüyordu. Bakımlı cildi o kadar pürüzsüzdü ki kameradan gelen flaş ışığını yansıtıyordu. Böyle bir güzellik kaçırılmaz!

11. Bayan Günü Dışarı Çıkma:

Kirsten Dunst Makyajsız 11

Arkadaşlarla geçireceğiniz bu sıradan gün, mükemmel bir durum, üstte makyajsız Kirsten Dunst’ı olduğundan daha iyi göstermek için herhangi bir ek aksesuara ihtiyaç duymadan günün keyfini çıkarmasına izin verdiğini görebilirsiniz. Bu kıyafetle oldukça çekici görünüyordu ve çok az makyaj yaptı..

12. Beyaz Melek:

Kirsten Dunst Makyajsız 12

Bu samimi resim, yüzünün gereksiz makyajdan arındırıldığını görebileceğiniz gibi, bu Hollywood güzelliğinin doğal görünümünün kesin bir kişileşmesidir. Kendine özgü uzun kirpikli maskarası ve uçuk pembe dudak parlatıcısı, kameraların kendisini takip etmesini sağlamak için ihtiyacı olan tek şeydi. Patronun kim olduğunu kesinlikle biliyor!

13. Görünüş Öldürebilirse:

Kirsten Dunst Makyajsız 13

Bir ödül töreninde çekilen bu fotoğraf, Kirsten Dunst’ı makyajsız olarak kırmızı halıya hazır haldeyken mümkün olan en iyi görünümle gösteriyor ve en iyi yanı ise tamamen doğal olması. Gözleri doğal olarak güzel ve kirpikleri rimel ile iyi yapılmış. Böyle harika bir görünüme sahip olmak için ne gerektiğini gösteriyor.

14. Muhteşem Gözler:

Kirsten Dunst Makyajsız 14

Kirsten Dunst’ın makyajsız olarak ihtiyaç duyduğu tek şey, kozmetik olarak her şeye hazır olması için belki bir göz kalemi ve bir ruj..

Kirsten Dunst her zaman ince ama sansasyonel görünümüyle tanınır. Her zaman minimal ve basit tutmayı sever. Kirsten, iyi bir yaşam tarzıyla güzel bir cilde nasıl ulaşılabileceğini gösteriyor. Lekesiz cildinin ardındaki sır olan düzenli bir cilt bakım rejimine kendini kaptırır. Makyaj çantasını böyle bir deriyle taşıması gerekmeyen bir kadın. Sağlıklı teni, öldürücü gözleri ve gamzeli gülümsemesi onu oyuncak bebek gibi gösteriyor. Hem rampada hem de ekran dışında bir Yunan tanrıçası gibi görünüyor. Umarız bu güzel Kirsten Dunst Makyajsız selfie fotoğraflarını beğenmişsinizdir..