Hit müzikal dizisi Glee’nin ünlü yüzü Lea Michele, parlak bir şarkıcı ve oyuncu olarak ün kazandı. Yılbaşı Gecesi veya diğer hit Les Miserable gibi büyük hitlerde rollerini kim unutabilir. Büyük zamanların Broadway çocuk oyuncularından birinden şu anda olduğu kusursuz hanımefendiye kadar, Lea Michele ekranda her zaman göz kamaştırıcı olmuştur ve onun oradaki en sevimli genç yüzlerden biri olduğu inkar edilemez. Lea Michele hem oyuncu hem de kırmızı halı yüzü olarak çok gelişti. Görünüşüyle ​​sürekli deneyler yaptı ve hemen hemen her stili denedi. Bir ara çok iyi baktığı muhteşem cildine de şahit olduk. Lea Michelle’in makyajsız en iyi fotoğraflarından bazılarına göz atın.

Makyaj Resimleri Olmadan Lea Michele:

1. Akşam Yemeği Tarihi:

Makyajsız Lea Michele 1

Lea Michele, makyajsız olmasına rağmen bir kristal kadar berrak görünüyor. Akşam yemeği randevusunu çok basit tutmayı seçti. Gri örgü atkısı olan kalın bir ceket, parlamasına yetiyordu. Gevşek bir şekilde bağlanmış, teni kadar parlak parlayan saçlarında çarpıcı görünüyordu. Cildinde en ufak bir makyaj izi yokken harika görünmüyor mu?!

2. Bir Noktaya Ulaşmaya Çalışmak:

Makyajsız Lea Michele 2

Lea bu resimde bir şeyler söylemeye çalışıyor gibi görünüyor. Berrak, kusursuz cildinde parlak görünüyor. Çiçekli bir üst ve mavi kot giymiş, gündelik bir kıyafet giydi. Lea, görünüşünü basit ve şık tutmak istedi. Muhteşem manikürlü tırnakları bu çekimin en önemli özelliği.

3. Bir Promosyona Katılmak:

Makyajsız Lea Michele 3

Lea, bir promosyon etkinliğine katılmak için rahat, sahil tarafı görünümünü tercih etti. Alnındaki bantlar ve beyaz dantel elbisesiyle gerçekten minimal tuttu. Gülümsemesi makyajını kapatmıştı ve inci gibi beyaz dişleriyle çok güzel görünüyordu. Lea, iyi bir cilt rejiminin size neler yapabileceğinin mükemmel bir örneğidir..

4. Taze Yüzlü Selfie:

Makyajsız Lea Michele 4

Bu Lea Michele makyajsız selfie, onun en iyi fotoğraflarından biri. Bu çekimde bir çiçek kadar taze görünüyordu. Lea yüzme havuzuna dalarken görüldü. Suyun içinde nasıl bu kadar mükemmel görünebildiğine şaşırdık. Disney’in deniz kızı güzelliğinin insan versiyonu olabilir. Buna zafere doğru yüzme denir!

5. Egzersiz Sonrası Gülümsemeler:

lea michelle makyajsız 5

Makaleye, spor salonundan şortu ve beyaz tişörtüyle çıkan sersemletici ile başlıyoruz ve yorucu sıkı çalışmadan sonra bile sürprizimiz, Michele burada oldukça hoş bir bayan görünüyor. Saçları bir midilliye bağlı ve beyaz bir kafa bandı bir arada tutuyor, kendisinde makyaj izi yok gibi görünüyor.

6. Sadece Poz Vermek:

lea michelle makyajsız 6

Lea Michele’i siyah taytlarını bir yelek ile kombinlerken gündelik görünümlerinden birini makyajsız olarak burada bir kez daha görüyoruz. Rüzgârda uçuşan serbest saçları, lea resimde pırıl pırıl görünen lekesiz teniyle yan komşunun sevimli kızına çok benziyordu..

7. Alışverişe Hazır:

lea michelle makyajsız 7

Kasırga olaylarından bir gün izin alan lea, canlı, bol bir bluz giyip beyaz şortuyla kombinlediği için kesinlikle ışıltılı ve çarpıcı görünüyor. Bayan, makyajsız yüzü mükemmel bakımlı ve güzel göründüğü için saçlarını arkadan bir midilli ile bağladı..

8. Boğucu Güzellik:

lea michelle makyajsız 8

Bu, Lea Michele’in makyajsız eğlenceli bir fotoğraf için poz verdiği Coachella festival günlerinden bir fotoğraf. Patent festival zamanı kot şortu ve siyah bikini üstü giyen Lea, aslında oldukça kusursuz ve eğlenceli görünüyordu. Kameraya gülümserken büyük gölgeler gözlerini kapattı.

9. Fab Abs:

lea michelle makyajsız 9

Bu resim, aynanın yanında kendi resmine tıkladığı ve bunu yaparken ince ve ince figürünün sergilendiği instagram fotoğraflarından birinden alındı. Tamamen siyah bir kıyafet giyen Michele burada oldukça seksi görünüyordu..

10. Bir Tepeye Çıkmak:

lea michelle makyajsız 10

Michele’in bu resmi, yüzü tamamen parlak ve parlak görünen dağların resmine bakarken denemek zorunda kalmadan bile ne kadar kusursuz göründüğünü kanıtlıyor. Saçları arkadan bağlanmış ve kulaklık takılmış, Lea bu fotoğraf için poz verdi.

11. Muhteşem Güzellik:

lea michelle makyajsız 11

Bir prenses gibi oldukça sevimli görünen Lea Michele’in böyle makyajsız fotoğrafları ona tekrar tekrar aşık olmamızın nedeni. Tek bir makyaj izi olmadan burada kusursuz görünüyordu. Büyük boy şapkası ve dantel elbisesiyle göz kamaştırıyor. Çiy gibi taze görünümüne başparmak.

12. Düşene Kadar Alışveriş Yapın:

lea michelle makyajsız 12

Beverly Hills’de resmedilen bu resim, makyajsız bile olsa, nedensel benliğini süslediği herhangi bir lea Michele makyaj fotoğrafından her gün daha iyi. biraz daha hazır. Onu getirmek!

13. Terleme:

lea-michelle-makyajsız 13

İşte Lea Michele görünüm kitabından, siyah tankı ve klasik atkuyruğu görünümüyle süslendiği ve sağlıklı bir içecek alırken kusursuz yüzünü etrafta makyajsız olarak sergilediği bir başka egzersiz sonrası resmi..

Lea Michele, gelecek aktrisler için kesinlikle büyük güzellik hedefleri belirledi. Beyaz kanvas kadar temiz bir ciltle, üzerinde çalışmak her makyaj sanatçısının hayalidir. Minimalizmi seviyor ve daha azının güzel bir kavram olduğuna inanıyor. Ekstra özenle, doğal olarak ışıldayan teni, resmini her seferinde hazır hale getiriyor. Lea’nın stili her zaman günceldir ve hesabında moda felaketleri yoktur. Lea Michele’in makyajsız bu harika fotoğraflarını umarız beğenmişsinizdir..