Leighton Meester, Amerikalı aktris ve şarkıcı. “Gossip Girl” güzelliği aynı zamanda modellik kariyeriyle de tanınır ve kusursuz stil ve makyaj anlayışıyla popülerdir. Sık sık makyajsız olarak görülüyor ve tonlarca pudraya bulanmış akranlarına örnek oluyor. Leighton’ın makyajsız görünümünün popülaritesi o kadar fazla ki, birçok insan makyajsız Leighton gibi görünmek için makyajın nasıl kullanılacağına dair eğitimlere başladı. Bu yazıda, Leighton Meester’in makyajsız en iyi resimlerinden bazılarını sunuyoruz.

Leighton Meester’in Makyajsız Görüntüleri:

Aşağıda verilenler, makyajsız birkaç Leighton Meester örneğidir.

1. Parlayan Yıldız:

Makyajsız Leighton Meester1

Arabayla gezmeye çıktığınızı ve arabadan bu şekilde çıktığınızı hayal edin. Bu muhteşem kadın, siyah bir şapka ve gevşek saçlarla havaalanına girerken görülüyor. Kızdırma makyajı kullanmadan yüzünde parlak bir parıltı var..

2. Samimi Selfie Anı:

Makyajsız Leighton Meester2

Leighton’ın bu özçekimi, kesinlikle ekranınızda bir duvar kağıdı olacak. Sadece uzun saçları, halka küpeleri ve yuvarlak gözlükleriyle rampaya hazır. Doğal bir uçuk pembe rujla dudaklarını vurgulamasına bayılıyoruz..

3. Çiğ Damlası Kadar Taze:

Makyajsız Leighton Meester 3

Yukarıdaki resimden de görebileceğiniz gibi Leighton Meester, makyaj söz konusu olduğunda mutlak bir minimalist olan bir insan çünkü dünyanın her yerinden hayranları için doğal güzelliğini tasvir etmeyi tercih ediyor..

4. Oh-Oh! An:

Leighton Meester makyajsız 4

Bu samimi resim, Leighton’ı kesinlikle dışarı çıkmaya hazır ama yüzünde fazla baskın olan herhangi bir makyaj kullanmadan gösteriyor. Bu Leighton’un çekilmiş en iyi fotoğraflarından biri..

5. Tarzda Yürüyüş:

Leighton Meester makyajsız 5

Leighton’ın hit drama şovunda sette çekilen bu fotoğraf, sette çekilen en iyi fotoğraf ve Leighton’ın ekranda nasıl çok az makyaj kullandığını gösteriyor. Stilisti, dünyaya Leighton Meester’in gerçek görünüşünü nasıl göstereceğini çok iyi biliyor..

6. Duyusal Diva:

Leighton-Meester-Makyajsız 6

Bu resim, Leighton Meester’ın kameraya poz verdiği kadar göz kamaştırıcı görünen kırmızı halı için hazır makyaj olmadığını gösteriyor. Doğal görünümünün yoğunluğu, bu kitlesel ünlü etkinliğinde birçok ünlüyü utandırıyor

7. Kot Kız:

Leighton Meester makyajsız 7

Bu resim, Leighton Meester makyajının, yüzünde herhangi bir endişe duymadan ve yüzünde ayrıntılı bir makyaj olmadan, gününün tadını çıkardığını gösteriyor. Bu, Leighton’ın samimi olarak çekilmiş bir başka gerçekten güzel fotoğrafı..

8. Çarpıcı Bir Poz:

Leighton Meester makyajsız 8

Bu harika bayan hakkında bilinmesi gereken en önemli şeylerden biri, vücudunun iyi görünmesini sağlamak için yeterli egzersiz ve sağlıklı beslenme ile sağlıklı bir yaşam sürmeyi tercih ettiği için günlük olarak makyaj yapmamak için elinden gelenin en iyisini yapmasıdır. hem içeriden hem dışarıdan.

9. Görünüş Öldürebilirse:

Leighton Meester makyajsız 9

Evet. Leighton makyaj yapıyor, ancak ekrandaki büyük varlığı nedeniyle sadece belirli bir dereceye kadar, ancak burada bile stilisti, ihtiyacı olmayan şeyleri aşırı dozda almak yerine, güzelliğini temel makyajla büyütüyor..

10. Gamzeli Yanaklar:

Leighton Meester makyajsız 10

Leighton’ın gülümsemesi aslında bu harika bayanın şovunu çalıyor ve bu aslında yukarıda verilen resimden oldukça açık..

11. Kusursuz Belle:

Leighton Meester makyajsız 11

Bu harika bayanın her gün yanında taşıdığı temel şeyler, göz kalemi ve ruj da dahil. Bu, Makyajsız Leighton Meester’in en sevdiğimiz görüntülerinden biri..

Leighton Meester, öldürücü görünüm ve iyi bir cilt ile kutsanmış birkaç şanslı yıldızdan biridir. Herhangi bir makyaj kullanmadan herhangi bir görünümü mükemmel bir şekilde öldürebilir. Herhangi bir kıyafeti zahmetsizce çekmeyi başarıyor ve giyebileceğiniz en iyi makyajın yüzünüzdeki o gülümseme olduğunu gösteriyor. Hayranları ve sosyal medyada basın tarafından neden yakından takip edildiğine şaşmamalı. Bu resimler kimsenin makyajsız görünümü Leighton’dan daha iyi sallayamayacağını kanıtlıyor..