Lily Collins, makyajsız görünümüyle güzelliği bir sonraki seviyeye taşıyan çok tanınmış bir İngiliz-Amerikalı aktris. Cilt rutini hayranlarının ve takipçilerinin ilgisini çeken sevimli bir hanımefendi. Lilly Collins, sağlıkla parlayan parlak bir cilde sahip ham, doğal bir güzelliktir. Düzenli egzersiz rejimi, sağlıklı ve besleyici beslenmesinin yanı sıra iyi cilt bakımı, Lily’nin muhteşem cildinin sırlarıdır. Pürüzsüz, esnek cildi ile tanınır ve kaşlarını yaptırmadığında bile çarpıcı görünüyor. Lily makyaj rutininden vazgeçmek için hiçbir fırsatı değerlendirmiyor. Kusursuzdur ve sağlıklı bir tene sahiptir. Hayranları, taze ve saf görünen bir cilt için düzenli olarak onu tamamlıyor. Bu inanılmaz güzel Lily Collins’in makyajsız selfie fotoğraflarından bazılarına göz atın.

1. Kaş Kraliçesi:

Makyajsız Lily Collins 1

Lily Collins, kalın ve gür kaşları nedeniyle halk arasında Brow Queen olarak bilinir. Bu uçuk pembe, Çin sanatından ilham alan kıyafet içinde oldukça çarpıcı görünüyor. Doğal, ham görünümüyle hayran bırakan basın ve medyanın dikkatini çekti. Bize Sakura çiçeğini hatırlatıyor, değil mi??

2. Eterik Güzellik:

Makyajsız Lily Collins 2

Lily Collins, dünya güzelliğiyle tanınır. Bu, Lily Collins’in en sevdiğimiz fotoğraflarından biri. Süt beyazı teni, kontrast simsiyah saçları ile onu fotoğraflanan en güzel güzellik yapıyor. Cildinde makyaj izi yoktu ve biz onun güzel gözlerine aşığız..

3. Vahşi Çocuk:

Makyajsız Lily Collins 3

Bu vahşi, evcilleşmemiş resimde Lily Collins sansasyonel görünüyor. Cildinde kesinlikle makyaj yok. Lily, güzellikle parlayan parlak bir cilt ile kutsanmıştır. Gür kaşlarını ve uzun kirpiklerini maskarasız bile seviyoruz. Gevşek, dağınık saçları onu yanıyormuş gibi gösteriyor.

4. Yeni Saç Kesimi Selfie:

Makyajsız Lily Collins 4

Lily Collins, hayranlarına yeni saç kesimi hakkında ipucu vermek için bu özçekim için poz verdi. Kendinden emin bir tavırla sergilediği yeni kestiği bukleleriyle herkesi şaşırttı. Aktrisin, belki biraz maskara dışında her zamanki gibi makyajı yok. Yüzü sabahın erken saatlerinde bir çiy damlası kadar güzel görünüyordu.

5. Çarpıcı Diva:

lily collins makyajsız 5

Her ünlü gibi, Lily Collins hiçbir makyaj kırmızı halının yöntemleri konusunda bilgili değil, ancak diğerlerinin aksine lily, muhteşem özellikleri ve kolektif tavrıyla herhangi bir önde gelen etkinliği veya ödül törenini ziyaret ettiği süre boyunca şovu çalıyor..

6. Ham, Doğal Güzellik:

lily collins makyajsız 6

Makyajsız Lily Collins, doğal güzellik kavramıyla dünyayı adeta kendine hayran bırakan ve sadece göz kalemi ve maskara gibi ek etki için gerekli malzemeleri yanında taşıyan bir insan. Onun dışında tamamen doğal.

7. Kuzgun Saçlı Güzellik:

lily-collins-makyajsız 7

Bu, lily’nin orada bulunan modellerin çoğundan bile daha iyi göründüğü bir defilede çekilmiş bir fotoğrafı. Lily, doğal güzelliğin mükemmel bir temsilidir ve dünya çapında milyonlarca kadının rol modelidir..

8. Sadece Poz Vermek:

lily collins makyajsız 8

Lily’nin çekilmiş bu fotoğrafı aslında lily’yi hiç beklemediği bir anda tasvir eden samimi bir çekim ama bu, kemerlerini bağladığı ve hala olduğu diva gibi göründüğü için bu muhteşem bayanı sallamıyor. Sevimli, kısa saç kesimi bize büyük güzellik hedefleri veriyor. Yanağındaki hafif allık çizgisini seviyoruz.

9. Samimi Atış:

lily collins makyajsız 9

Bu, biraz güneşin tadını çıkarırken Lily’nin sıradan bir resmi. taşıdığı temeller dışında herhangi bir makyaj yapmadığını, ancak yine de her zamanki gibi ışıltılı göründüğünü fark edin. Sıkı bir cilt bakım rejiminin sonucu olan sağlıklı, muhteşem bir teni vardı..

10. Bayanlarla Parti Yapmak:

lily-collins-makyajsız 10

Bu resim, lily’yi arkadaşlarıyla biraz zaman geçirirken gösteriyor. Günlük giyim tarzı ve doğal görünümü, bu hanımefendiye pek çok kadının çok kolay çekebileceğini söyleyemeyeceği bir ustalık kazandırıyor. Ten rengini çok iyi tamamlayan şok edici pembe elbisesi içinde harika görünüyordu..

11. Uzun Kirpikli Güzellik:

lily-collins-makyajsız 11

Bu harika bayan sektördeki en iyi gülümsemeye sahip ve görünüşüyle ​​gerçekten eşleşmesi gereken tek şey bu çünkü sahip olduğu gülümseme her durumda çarpıcı görünmesi için ihtiyaç duyduğu tüm makyaj. Milyon dolarlık gülümsemesi bu çarpıcı aktrisin en güzel aksesuarıydı..

12. Film Süresi:

lily-collins-makyajsız 12

Bu resim Lily Collins’in film çekerken makyajsız olarak çekilmiş. Stilistin yüzünde çok az makyaj yaptığına ve ne kullanıldıysa bu bayanın zaten güzel görünümünü yoğunlaştırmak için yapıldığına dikkat edin. Bütün filmler aynı olmasa da bu resim bin kelime konuşuyor.

13. İnci Kadar Taze:

lily collins makyajsız 13

Bu resimde, ilk film etkinliklerinden birinde lily Collins’in makyajını kesinlikle büyüleyici buluyoruz. Kesinlikle o akşam kalabalığın konuşmasıydı. Kalpleri kıracağı kesin olan çarpıcı, baştan çıkarıcı gülümsemesini tamamen seviyoruz. Cildi çok sağlıklı ve parlak görünüyordu.

14. Çıplak Yüzlü Bakış:

lily collins makyajsız 14

Lily’nin her durumda yanında taşıdığı maksimum miktar, zaten minimal olan makyajını tamamlamak için bir ruj ve bir rimeldir. Yüzünde sağlıklı, şeftali ışıltısı var. Biraz rimel ve biraz dudak parlatıcısı dışında Lily’nin yüzünde fazla makyaj yok..

Lilly Collins, dünya çapında milyonlarca erkeğin kalbinin attığı ve milyonlarca kadının rol modeli olan ve doğal güzelliğin gerçek kişileşmesi olan tanınmış bir aktris. Lily’nin kusursuz, temiz cildinde makyaja ihtiyacı yok. En havalı ve en yeni stilleri kolaylıkla taşıma becerisine sahiptir. Lensin altında bile, aktrisin cildinde açık gözenek yok. Zorlu bir fotoğraf çekiminden veya gece partisinden sonra bile ışıltılı, taze ve ışıltılı. Koyu halkalar yok, lekeler yok, sivilce yok, bu bayan makyajsız bir ten ile kutsanmış gibi görünüyor. Umarız bu çarpıcı Lily Collins’in makyajsız selfie fotoğraflarını beğenmişsinizdir..