Loren Gray, bu neslin tanık olduğu ünlü Amerikalı Şarkıcılar arasındadır. Çok genç yaşta büyük beğeni ve ün kazandı; Hiç şüphe yok ki, yetenekleri ve sesi eşsiz. Loren sadece şarkı söyleme yeteneğiyle tanınmakla ve alkışlanmakla kalmaz, güzelliği de sık sık kasabada konuşulur. Makyajsız Loren Gray internette oldukça viral oldu ve neden olmasın? Makyaj yapmamasına ve makyaj yapmamasına rağmen çarpıcı güzellik ve divadan daha az görünmüyor.

loren gri

Bugün, Loren Gray’in makyajsız, yine de olabildiğince büyüleyici ve muhteşem görünen en sevilen ve popüler resim galerilerinin bir listesi ile karşınızdayız..

Loren Gray Makyajsız:

Loren’in sesi ve şarkı söyleme becerileri son zamanlarda çok ilgi gördü. Ama aynı zamanda, makyajsız ve doğal görünmesine rağmen güzel hatları ve çarpıcı görünümü de dikkatleri üzerine çekti. İşte son günlerde hiç makyaj yapmayan Gray’in en sevdiğimiz fotoğrafları..

1. Genç Güzellik:

loren grey makyajsız

Sesi ve yetenekleri kadar güzel olan Loren, doğal güzelliği ve yüz hatlarıyla da ünlüdür. İşte Loren’in makyajsız en sevdiğimiz fotoğraflarından biri. İşteki uzun bir güne rağmen, bu fotoğrafta çok canlandırıcı ve güzel görünüyor. Tüm kalbiyle kameraya poz verirken görülüyor. Doğal koyu gözleri, güzelliğinde ayırt edici özelliklerdir. siz ne düşünüyorsunuz?

2. Evde Tembellik:

loren kayın makyajsız

İşte Loren Gray’in makyajsız bir başka fotoğrafı. Bu resim, tatilinde veya iş dışında tembellik yaptığı ve evde kaldığı görülürken çekildi. Günlük ev kıyafeti ve dağınık saçlara rağmen, Loren nefes kesici derecede güzel ve çarpıcı görünüyor. Gülümsemesi burada dikkatimizi çekiyor ve bulaşıcı. Gözlerinin alamayacağı kadar doğal ve büyüleyici güzelliğine aşığız. siz ne diyeceksiniz?

3. ‘Bulaşıcı’ Poz:

Pekala, eğer doğru tahmin edebiliyorsanız, Loren grey’in makyajsız bu resmi, o bir gıda enfeksiyonundan muzdaripken tek başına tıklandı. Cesurca kendi özçekimine tıkladı ve sosyal medyada yayınladı. Ne kadar cesur, değil mi! Bu resimde bile güzel ve masum görünüyor ve sebebine rağmen yine de sevimli ve sevimli görünüyor. Doğal uzun kirpikleri, bu resimde çarpıcı biçimde çarpıcı. siz ne diyeceksiniz?

4. Genç Loren:

loren kayın makyajsız

Loren’in makyajsız bu görüntüsü, birkaç yıl önce arkadaşlarıyla boş zamanlarında dinlenirken tıklandı. Kıvırcık doğal saçları ve doğal, gündelik kıyafeti de ona çok yakışıyor. Genç yüzü, çarpıcı özellikleri, muhteşem bakışları nihayetinde doğal güzelliği ile bizi şaşırtıyor. Yüz görünümü göz önüne alındığında, Loren herhangi bir makyaj gerektirmeyen ve yine de başkalarıyla yetkin bir şekilde güzel görünebilen çok az ünlüden biri..

5. Kiddo Bakışı:

loren grey makyajsız

İki şık örgüsü, çocuksu yüz ifadesi ve özellikleri ile Loren bu resimde oldukça farklı görünüyor. Bu noktada doğal kurulumlar ve arka plan etrafında biraz zaman geçirmenin tadını çıkardığı görülüyor. Yeni ifadesi ve saç modeli kesinlikle dikkatimizi çekti ve burada farklı olan da onun zevklerinin eşsiz karışımı. Bu resim bize, Loren’in takipçilerini veya ünlü imajını sadece belirli görünümlerle memnun etmekle uğraşmadığını, bunun yerine kendisine sadık olduğunu ve her zaman gerçek tuttuğunu gösteriyor. Onun bu doğasını seviyoruz!

6. Gülen Diva:

Loren sık sık tıklanır ve mutlu ve doğal görünür. Onun bu güler yüzlü özçekimi bizim mutlak favorilerimizden biri. Süper tatlı ve sevimli görünüyor, büyüleyici ve makyaj yapmamasına rağmen. Tek görebildiğimiz, biraz rimel sürdüğü ve başka bir şey olmadığı. Çok mutlu görünüyor ve bu gerçek ve filtresiz hareketi zamansız kalacak..

7. Tutumlu Bir Poz:

Şimdiye kadar anladığımız bir şey, Loren Gray’in poz vermeyi ve selfie çekmeyi sevdiği. Farklı görünümlerle deneysel olmayı sever. İşte yine böyle bir poz, Loren makyaj yapmıyor. Hafif dudak parlatıcısı giydiğini görebiliyoruz ve hepsi bu. Dağınık saçların dalgalı dokusu, temiz teni ve genç görünümü onu diğerlerinden farklı kılıyor. Cildine nasıl baktığını takdir ediyoruz, her zaman çok güzel görünüyor. siz ne diyeceksiniz?

8. Çocuk Yüzü:

loren grey makyajsız

Loren Gray’in bu resmi en sevdiğimiz resimler arasında. Bu, iş molası sırasında makyaj yapmadığı ve süper güzel göründüğü zaman çekildi. Genç yüzü çok sevimli ve şaşırtıcı derecede güzel görünüyor. Bu zamansız güzellik, kariyerinde çok genç yaşta zirvelere ulaştı ve buna ek olarak, ışıltılı ve genç görünümü, gerçek zamanlı fotoğraflarında bizi kesinlikle şaşırtıyor. Ünlü kendisi paylaştığında bu resim sosyal medyada ve internette çok viral olmuştu. Makyajsız yüz favorilerinden biri gibi görünüyor!

9. Güneş Işığı Görünümü:

loren makyajsız

Uzun sarı saçları, mutlu yüzü ve büyüleyici özellikleri genellikle Loren’i kalabalıktan farklı kılar. İşte Gray’in makyajsızken kameraya poz verdiği bir başka doğal, ham, filtresiz ve yine de sevimli resmi. Bu doğal güzellik, normal yüzünde süper şık ve sevimli göründüğü için aslında herhangi bir makyaj gerektirmez. Bu resim dünya çapında birçok kalbi çaldı; neden? Hareketleri süper sevimli ki herkes aşık olur!

10. Uyuyan Selfie:

loren grey makyajsız

Loren’in yatma vakti görünümünde olmasına rağmen çok güzel ve hoş göründüğünü hayal edebiliyor musunuz? Yatakta veya evdeyken çoğumuz bu tür çekici şık görünümleri ilişkilendiremeyiz. Kesinlikle tüm varsayımlarımızı yıkıyor ve takipçilerini onu daha çok sevmeleri için yeni bir seviye belirliyor. Bu makyajsız yüz kesinlikle çok sevimli ve yine de ifadelerin kraliçesi olduğunu ve kimsenin onu yenemeyeceğini kanıtlıyor.!

Ek İpuçları:

Loren Gray’in makyaj yapmamasına rağmen bu kadar güzel ve çarpıcı görünmesini hepimiz severken, eminiz onun nasıl bu kadar kusursuz görünmeyi başardığını merak ediyor olacaksınız! İşte doğal bir yüzde parlak ve sevimli görünmek için tarafımızdan birkaç tüyo ve fikir.

  • Makyajsız ve makyajsız bu kadar net ve parlak görünmenin genlere ve cilt sağlığına bağlı olduğu konusunda hemfikir olsak da cildimize iyi bakmak da bizim elimizde..
  • Yüzü düzenli olarak temiz suyla, günde en az üç ila dört kez yıkamak önemlidir..
  • Evden dışarı çıkıyorsanız, zararlı UV ışınlarından korunmak için güneş kremi veya güneş kremi kullanmayı ihmal etmeyin..
  • Her gün nemlendirici sürmeye çalışın. Kuru cilt, yağlı cilt veya hassas cilt fark etmeksizin, cildinizin iyi beslenmesi ve nemlenmesi için cilt tipinize uygun nemlendirici gereklidir..
  • SLS ve parabenler içeren sert kimyasal bazlı ürünler uygulamayın..

Asla makyajla yatmayın, gün sonuna kadar cildinizi temizlediğinizden emin olun..

Cildi temizleyin, tonlayın, fırçalayın ve nemlendirin. Bu adımları haftada en az 2-3 kez atlamayın..

Loren Gray’in makyajsız bu fotoğraflarıyla, gerçek hayattaki görünümlerinden oldukça ilham aldık ve büyülendik. Ham ve filtrelenmemiş yüzünde de bir kraliçeden daha az görünmüyor. Bu konuda ne söylemek istersiniz? Düşüncelerinizi bize bildirin! Sizden haber almayı seviyoruz!