Mammootty, ağırlıklı olarak malayalam sinemasında çalışmış Hindistan merkezli bir aktör ve yapımcıdır. Ayrıca telugu, tamil ve kannada sinemasında rol aldı. Mammootty otuz yılı aşkın bir süredir sektörde ve 360 ​​civarında filmde çalıştı. Malayalam filmlerinde, muazzam bir şöhret ve popülerlik kazandığı birçok ikili rol oynadı..

Makyajlı ve Makyajsız Mamut

Mammootty bir hayırseverdir ve muhtaçlara ve yoksullara yardım etmeye inanır. Kerala’daki STK’lar ve hayır kurumları da dahil olmak üzere birçok projeyle ilişkilendirildi. Kerala’da bir hayır kurumu olan Ağrı ve Palyatif Bakım Derneği’nin hamisi. İlerlemiş kanser semptomları olan hastaların yaşam kalitesini iyileştirmek amacıyla formüle edilmiştir. Mammootty ayrıca Kerala genelinde kanserden muzdarip olanlara uygun bakımı sağlamak için yeni bir proje ortaya koydu..

Mammootty, kariyerini herhangi bir aile örneği olmadan kendi ayakları üzerine inşa eden Hintli orta sınıf Müslüman bir aileye ait. Hint medyası tarafından Hint Sinemasının en iyi ve çok yönlü oyuncularından biri olarak tanımlanıyor. Çok yönlülüğü ve doğal oyunculuk yeteneği ile bahşedildiğini ve övüldüğünü söylüyorlar. Malayalam filmlerinde megastar etkisi var. Filmlerinin içeriği olduğu için film seçimleri sıklıkla övülür. Oynadığı roller genellikle ‘hayattan daha büyük erkek odaklı roller’. Sadece bu değil, aynı zamanda birçok ev kadını tarafından övülen ünlü bir televizyon yıldızıdır. Malayalam Communications’ın Başkanıdır. Bu Malayalam iletişimi, People TV, Channel We ve Kairali TV gibi birçok TV kanalını çalıştırıyor..

Kariyerinin başlangıcında bir prodüksiyon şirketine ve bir kumarhaneye sahipti. Yapım evi, Gandhi Nagar 2nd Street, Adiyozhukkukal ve Nadodikkattu, Karimpin Poovinakkare gibi ticari açıdan başarılı filmler üretti. Mammootty aynı zamanda 199 0’larda Jwalayay televizyon dizilerini üreten bir televizyon yapım şirketi olan Megabytes’in de kurucusudur. Jwalayay, yapımcı olarak ilk projesiydi ve çok popüler oldu..

Filmlerdeki muhteşem çalışması için birçok eyalet Filmfare ödülü ve on bir ulusal Filmfare ödülü kazandı. İnanılmaz eserlerinin çoğu Uluslararası Film festivalinde gösteriliyor. Mathilukal adlı filmi 40 Uluslararası Film Festivali’nde gösterildi ve çok sayıda eleştirel beğeni topladı..

Makyajlı ve Makyajsız Mamut Fotoğrafları:

İşte Mammootty makyajsız görünümlerinden birkaçı:

1. Mermi Binicisi:

Makyajlı ve Makyajsız Mamut 1

Mammootty, Daivathintea Swantham Cleetus’ta küçük bir makyaj olmadan görüldü. Lungi ve kırmızı kurta giyerek gerçek bir Hintli Don’a benziyor.

2. Satirik Olan:

Makyajlı ve Makyajsız Mamut 2

Bu Malayalam oyuncusu genellikle bir akciğerde çok rahat hissediyor. O tek bir ons makyajsız.

3. Gerçekten Esprili:

Makyajlı ve Makyajsız Mamut 3

Her oyuncu bu görünümü makyajsız taşıyamaz. Eğer biri yapabilirse, Mammootty olmalı. Onu siyah bir paltoyla beyaz bir gömleği havalandırırken görüyoruz, bak işte yine bir lungi. Bu sefer lungi altın bir bordürden oluşuyor..

4. Tipik ‘Ayya’ Tarzı:

Makyajlı ve Makyajsız Mamut 4

Makyajsız bile parladığını görüyoruz. Doğal yüzünü sade bir gülümsemeyle ve şık inek görünümüyle sergiliyor. Çoğu zaman bu resimdeki gibi beyaz renkli gömlekler giyiyor..

5. What’s Up Ahbap Bakışı:

Makyajlı ve Makyajsız Mamut 5

Sarı bir tişört ve kot pantolonun yanı sıra makyajsız yüzüyle rahat bir görünüm sergileyerek, kepenkler için bir dergi ile poz veriyor.

6. İmza Malayalam Görünümü:

Makyajlı ve Makyajsız Mamut 6

Bu görünüm, elinde bir havlu (ghamcha) tutan ve beyaz yeleğini ve kıllı göğsünü gösteren Bavuttiyude Nammathi filminden. İmza Malayalam gerçekten görünüyor ve makyajı hala ücretsiz taşıyor.

7. Aile Görünümü:

Makyajlı ve Makyajsız Mamut 7

Ailesiyle birlikte poz verdiğini görüyoruz. Kesinlikle büyük şişman bir Hintli aileye ait. Evde pek makyaj yapmaz.

8. Şaşkın Mamut:

Makyajlı ve Makyajsız Mamut 8

Snap, Reenu Mathews ile çekildi. Bu çekimde makyajsız doğal görünümünü koruyor. Kafası çok karışık görünüyor ya da bir şeye çözüm bulmaya çalışıyor.

9. Malayalam’ın Donu:

Makyajlı ve Makyajsız Mamut 9

Nayanatara ile aşk yaşadığını görüyoruz. İşte bu fotoğrafta Mammootty, kız arkadaşıyla birlikte bir don gibi kalkıyor. Burada sadece minimal makyaj yapıyor.