Jyothika Sadanah, çoğunlukla Tamil filmleri yapan güneyli bir aktris. Tamil dışında birkaç Malayalam, Telegu, Kannada ve Hintçe filmde de rol aldı. İki Filmfares ve üç Tamilnadu Eyalet Film Ödülü kazanmıştı. Uzun yıllar birlikte rol arkadaşı Suriya ile nişanlandı, ardından düğümü bağladılar. Jyothika bundan sonra film yapmayı bırakmış ve ailesine bakmıştı. Jyothika’nın yüzü, Güney Hindistanlı bir hanımefendi gibi özelliklere sahip ve açık ten rengine sahip..

Makyaj Resimleri Olmadan Jyothika:

1. Jyothika Bir Etkinlikte Tıklandı:

Fotoğrafçı, oyuncuyu o siyah ifadeli gözlerle ciddi bir bakış atarken yakalıyor. Orijinal olarak buruşmuş kalacak şekilde tasarlanmış altın renkli bir ‘Kurti’ giyiyor. Kalın saçları açık tutulur ve ortadan ayrılır.

Makyajsız Jyothika

2. Yumuşak Bir Oyuncakla Poz Vermek:

Aşağıdaki resim, Jyothika’nın tıklandığı sıradan bir resimdir. Kollarında sentetik ve şeffaf olan şık siyah bir üst giyiyor. Saçları düzgünce taranmış ve midilli gibi arkadan bağlanmıştır. Elleriyle sevimli yumuşak bir oyuncak tutuyor ve kameraya gülümsüyor..

Makyajsız Jyothika 2

3. Güzel Bir ‘Kurti’de:

Oyuncu kameraya tatlı bir gülümsemeyle bakıyor. Üzerinde deniz yeşili ve mor baskılar bulunan beyaz bir ‘Kurti’ giydiğini görebiliriz. Saçları köklerinden ortasına kadar siyah ve sonra uçlara doğru çizgilerle vurgulanıyor. Açık tutulur ve ortadan ayrılır. Omuzlarında mor bir askılı çanta taşıyor.

Makyajsız Jyothika 3

4. Hala Bir Filmden Çekilmiş:

Bu resim, Jyothika’nın telefonda konuştuğu bir filmden tıklanmış hareketsiz bir görüntü gibi görünüyor. Oyuncu saç modeli nedeniyle çok çocuksu görünüyor. Saçları ortadan ikiye ayrılmış ve iki örgüye bölünmüştür. Kolsuz beyaz bir üst ve ince siyah çerçeveli dikdörtgen gözlük takıyor..

Makyajsız Jyothika 4

5. Güzel Mücevherlerle Güney Hindistan Görünümünde:

Bu resim bir etkinlikte tıklandı, aktris makyajsız ama güzel elmas işlemeli altın kolyesi ve uyumlu küpeleri onu çok güzel gösteriyor. Altınla çevrelenmiş kırmızı ‘Kanchipuram saree’ giyiyor ve açık ten tonu doğal güzelliğini gösteren fotoğrafa yansıyor..

Makyajsız Jyothika 5

6. Bir Filmden Çekilmiş Başka Bir Fotoğraf:

Bu resim, aktrisin bir duvarın yanından gözetlediği bir filmden çekilmiş başka bir fotoğraf. Üzerinde beyaz dikişler olan leylak rengi bir “şalvar”da görülüyor. Saçları ortasından ayrılmıştır. Meraklı bir ifade veriyor ve gerçekten sevimli görünüyor.

Makyajsız Jyothika 6

7. Etkinliklerde:

Bu resim başka bir etkinlikten başka bir tıklama. Oyuncu makyajsız görüntülendi. Krem tonunda çizgili beyaz bir ‘Kurti’ giyiyor ve saçları açık ve ortasından ayrılmış durumda. Orada bulunan insanlara tatlı bir şekilde gülümsüyor.

Makyajsız Jyothika 7

8. Sevinçten Ağlamak:

Bu resim, aktrisin sevinçten ağladığı ve yanaklarının ve burnunun kırmızı göründüğü bir durumda tıklanmış gibi görünüyor. Üzerinde açık yeşil kenarlık bulunan beyaz bir “şalvar” giyiyor. Onun ‘dupatta’sı tamamen yeşil; onu ‘salwar’ının üzerine koyar.

Makyajsız Jyothika 8

9. Kocası Suriya ile:

Jyothika, aşağıdaki bu resimde kocası Suriya ile birlikte, bir etkinlikte tıklandılar ve oyuncu, bordürde gümüş desenli güzel bir pembe ‘saree’ giyiyor ve ayrıca gümüş noktalar ‘saree’nin her yerinde eşit olarak mevcut. Saçları kısa kesilir ve açık tutulur. Boynuna takılan küçük bir gümüş kolye var..

Makyajsız Jyothika 9

10. Kocası ve Oğluyla Jyothika:

Bu resim, kocası ve oğluyla birlikte Jyothika’nın mutlu ailesini yakalar. Bu içeride tıklandı ve koyu mavi bir ceket giyiyor ve saçları midilli gibi bağlı.

Makyajsız Jyothika 10