Çoğu Hintli, Bengalce’nin güzel gözleri olduğuna inanır; böyle bir açıklama yaptıklarında Kajol’a atıfta bulunurlar. Tanuja ve yönetmen Shomu Mukherjee’nin büyük kızı Kajol, okul yıllarında Bollywood’da ‘Bekhudi’ filmiyle çıkış yaptı. İlk başarılı filmi ‘Baazigar’ ve ardından eleştirmenlerin beğenisini kazanan çeşitli aile filmleri izledi. 6 ‘En İyi Kadın Oyuncu dalında Filmfaresi’ kazanan bir rekora sahip ve ayrıca 2011’de ‘Padma Shri’ ödülüne layık görüldü..

Makyajsız Kajol:

Bong Avatarı:

Makyajsız Kajol Devgan 1

Bir etkinlikte görüntülenen oyuncu, üzerinde altın kenarlık ve baskı bulunan krem ​​rengi bir ‘saree’ içinde tamamen Bong’a benziyordu. Karnına kadar ulaşacak kadar uzun bir kolye takıyor. Alnında büyük kırmızı bir “bindi” var ve saçları arkada topuz şeklinde..

Hala Bir Filmden Çekilmiş:

Makyajsız Kajol Devgan 2

‘Benim Adım Khan’ filminden bir kare, aşağıda gördüğümüz resimde geniş bir kahkaha yakalıyor. Daha açık gölgeli siyah bir ceketle kaplı siyah bir elbise giyiyor ve boynunda bir susturucu var. Saçları bir midilli gibi arkadan düzgünce toplanmış.

Ayrıca Okuyun: Makyajsız Karishma Kapoor

Bir Etkinlikte Tıklandı:

Makyajsız Kajol Devgan 3

Kajol’un yan yüzü, birine bakıp gülümsediği bir olaya tıkladı. Kolsuz siyah beyaz çizgili bir üst giyiyor. Bir çift gümüş zincirli küpe takıyor ve dikdörtgen turuncu gözlüklerini kafasına taktı..

Sonsuz Bir Gülümseme:

Makyajsız Kajol Devgan 4

Her türlü makyajın üstesinden gelen sevimli bir gülümsemeye sahip olan oyuncu, ekran dışında bir etkinlikte tıklandı. Siyah bir elbise giyiyor ve boynunda turuncu bir susturucu var. Saçları açık tutuluyor ve düzensiz taranmış görünüyor.

Ayrıca Okuyun: Makyajsız Shilpa Shetty

Oğlu Yug ile Kajol:

Makyajsız Kajol Devgan 5

Genç anne, oğlu Yug’u dışarıda taşırken görüldü. Günlük kıyafetleri içinde, kırmızı kolsuz bir üst ve bir çift kot pantolon giyiyor. Arkadan topuz şeklinde bağlanmış gözlerini ve saçlarını kapatan ince çerçeveli dikdörtgen gözlükler..

Etkinliklerde:

Kajol Devgan Makyajsız 6

Oyuncuyu, üzerinde beyaz kare baskılar bulunan şık lacivert ve kahverengi bir gömlek ve altları için bir çift mavi kot pantolon içinde görüyoruz. Tırnakları altın rengine boyanmış ve bileğinde altın bir saat var. Boynunda uzun altın bir zincir ve bir çift kahverengi güneş gözlüğü onu modaya uygun gösteriyor.

Günlük Kıyafetlerinde:

Kajol Devgan Makyajsız 7

Aktris, aşağıdaki resimde gündelik kıyafetlerinde tıklandı. Kollarını tamamen kaplayan gri bir tişört ve bir kot pantolon giyiyor. Sol omzunda beyaz bir çanta taşıyor ve turuncu dikdörtgen gözlükleriyle kameraya bakıyor..

Ayrıca Okuyun: Makyajsız Sridevi Fotoğrafları

Yash Chopra’nın Dua Buluşmasında:

Makyajsız Kajol Devgan 8

Yash Chopra’nın beyaz bir ‘şalvar’ giydiği ve beyaz boncuklu bir kolye taktığı dua buluşmasında tıklanan resim. Altın çerçeveli bir çift bordo güneş gözlüğü var ve güneş gözlüğü kutusunu cep telefonuyla birlikte sol elinde tutuyor..

Mumbai’nin Dış Mekanlarında:

Makyajsız Kajol Devgan 9

Kajol, kocası Ajay Devgan ile Mumbai’de açık havada ani flaşlar beklemiyordu ve bu da kamera ışıklarından kaçınmak için göz kapaklarını bir anlığına düşürdüğü bir resim yarattı. Boynunu kaplayan beyaz bir üst giymişti ve bunun etrafında siyah beyaz çizgili bir çalmıştı. Yukarıdaki resimlerde görülen güneş gözlüklerinin aynısını takıyor ve sarı bir çanta taşıyor..

Bir havaalanında:

Kajol Devgan Makyajsız 10

Jaipur havaalanında Kajol telefonda konuşurken bir resim tıklandı. Bol, kum rengi sentetik bir gömlek giyiyordu, bir kot pantolonun içine tıkıştırmıştı. Saçını örten bir saç bandı ve bir çift siyah güneş gözlüğü var. Sol eli kırmızı bir çantayla meşguldü..