Amerikan moda ve stil endüstrisinin en ünlü ve güzel şanlı yüzü Kendal Jenner. Makyaj görünümü ve her yerinde cesur stiliyle tanınır. Ama Kendall Jenner’ı makyajsız hayal ettiniz mi? Eh, kafa karışıklığınızı anlıyoruz ve bu yüzden aynı durumdayız! Güzellik kraliçesinin güzellik endüstrisinde birçok hayranı ve takipçisi var ve aslında o, markalar için en çok aranan ikon. Ama güzelliğe ve modaya olan sevgisi göz önüne alındığında, Kendall Jenner’ın makyajsız fotoğraflarının kesinlikle viral olması için bir nedeni var.!

Makyajsız En İyi 15 Kendall Jenner: Şık, Cesur ve Cesur!

En güzel Kendall Jenner makyajsız oldukça farklı görünüyor. İnanmayacaksınız, işte en iyi 15 Kendall Jenner, kimsenin kaçırmaması gereken makyaj yok!

1. Korkusuz Kız:

Makyajsız Kendall Jenner

Kendall Jenner bu resimde cesur ve korkusuz görünüyor. Sivilcesini açığa vurarak, nefret edenlerine yüzlerine büyük bir yumruk atarak görüldü. Bir süredir sivilcelerden utanıyordu, ama bu Kendall’ın kusurlarını örtmesini engelliyor mu? Gözlükleriyle spor yapma şeklini seviyoruz ve saçlarını yüzünden fırçaladığında kalbimiz atıyordu! Bu Kendall Jenner makyajsız oldukça ham ve cesur görünüyor!

2. Parti Sonrası Bakış:

Makyajsız Kendall Jenner 2

Dün gece muhteşem bir partiden sonra, kaçımız bu kadar güzel görünmek için uyanabiliriz? Kendall Jenner, kuaför randevusundan yeni çıkmış gibi görünüyor. Bir çiy damlası kadar taze görünüyor ve sivilcelerini kucaklamaya devam ediyor. Kendall makyajsız, komşunuzdaki mükemmel kıza benzemiyor. Yukarıdaki resimde saf ve tatlı görünüyor, toplum içinde göründüğünün tam tersi..

3. Victoria’nın Sırrı:

Makyajsız Kendall Jenner 3

Kendall, sansasyonel bir Victoria’nın meleğine dönüşmeye hazırlanıyor. Bu resimde rampa hazır olmamasına rağmen “Ah-Mazing” dedirtir. Pürüzsüz saçları, kusursuz cildi ve o güzel pembe cübbesi onu yapım aşamasındaki bir kraliçe gibi gösteriyor. Bu Kendall makyajsız görünüm, kasabanın konuşması haline geldi ve o zamanlar viral oldu. Makyajsız temiz ve net görünmesine rağmen çok genç ve ışıltılı görünüyor.

4. Gözlüklü Kız Hakkında Bir Şey Var:

Makyajsız Kendall Jenner 4

Kendall Jenner, burada kalın gözlüklerle inek bir görünüme sahip görünüyor. Gevşek saçlarına ve siyah kıyafetlerine karşı makyajsız görünüm, bu görünümü hem güzel hem de rahat kılıyor. Aynı zamanda cıvıl cıvıl bir benliği var, onu ekranda ve moda dünyasında gördüğümüzün tam tersi. Kendall’ın gözlüklü bu resmi bize oldukça farklı görünmesini sağlıyor – genç, kabarcıklı ve sevimli görünüyor.

5. Formda Kalmaya Kararlı:

Kendall Jenner Makyajsız 5

Atlet, antrenman pantolonu ve düğümlü saçlar sadece bir şey ifade edebilir Spor zamanı! Kendall’ın bu resmi, antrenmandan hemen sonra bir mağazada durduğunda çekildi. Yaşam tarzında aktif kalmanın hayranı ve bir fitness tutkunu. Bu Kendall Jenner, o zamanlardan birinde makyaj resmine tıklanmadı.

6. Kendall Yüzme Modunda:

Makyajsız Kendall Jenner 6

İşte Kendall’ın makyajsız muhteşem bir fotoğrafı. Bu resim, yüzme havasına girmeden önce gerçek haliyle onun tarafından gösteriş yaparken görülüyor. Havuza girmek üzere olduğu bu resimde tatil yaparken görülüyor. Tatlı ve muhteşem görünüyor. değil mi? Biz burada ona kesinlikle aşığız.

7. Beklentilere ayak uydurmak:

Kendall Jenner Makyajsız 7

Önce bir kadın, sonra bir süper model, bu hemen hemen Kendall Jenner’ı özetliyor. Bu resimde, takipçilerinin aptal ve eğlenceli tarafını görmelerine izin vermeye karar veriyor. Sevimli ve tombul kız gibi yüzü bizi hayretler içinde bırakıyor! Ne kadar tatlı ve kabarcıklı değil mi! Makyajsız bile bir düğme kadar sevimli görünüyor.

8. Araba Kullanırken Fotoğraf Çekmek:

Kendall Jenner Makyajsız 8

Önce bir selfie çekmeden araba sürmek nedir? Bu resimde Kendall tamamen doğal olmaya karar verdi – Hiç makyaj yok. Maskara bile yok. Ancak spor yaptığı şey, tüm hayranlarını daha fazlasını istemesine neden olan kendine güvenen, tatlı gülümsemesi. Makyajsız bu Kendall Jenner, onun saf ham formundan biri ama kendi yolunda güzel!

9. Rock’n Roll:

Makyajsız Kendall Jenner 9

Kendall ve kız kardeşi Kylie bir konserden dönerken görülüyor. Beyaz kısa bir üst giyen ve makyajsız Kendall sakin ve soğukkanlı görünüyor – canlı bir konser ve kardeşiyle rahatlatıcı bir akşam için mükemmel bir görünüm. Bu makyajsız görünümde kesinlikle büyüleyici ve şık görünüyor.

10. Makyaj Daha Az Kendell:

Makyajsız Kendall Jenner 10

Kendall Jenner’ın doğal ışıltısı ve zarafeti sonsuza dek başları döndürüyor. İnsanları sadece kendisi olarak çekiyor gibi görünüyor. Bu resimde pembemsi beyaz bir ceket ve minimal makyajla Kendall’ın bir gece kulübünden çıkarken görülüyor. Bu makyajsız Kendall Jenner fotoğrafı, ham haliyle makyajsız arkadaşlarıyla dışarıda bir parti vermeye karar verdiğinde çekildi.!

11. İki Yüz:

Kendall Jenner makyajsız 11

Kendall Jenner ile ne görüyorsanız onu alırsınız. Buradaki fotoğrafların birbirinden pek farkı yok. Bir solda makyajsız bir fotoğraf, sağda ise Kendall’ın minimal makyajlı bir fotoğrafı. Her iki durumda da büyüleyici görünüyor ve güzel görünmek için makyaja ihtiyacınız olmadığının güçlü bir hatırlatıcısı olarak duruyor. Bir resimde tatlı ve basit görünüyor, diğer resim kalın görünüyor. Ama ikisi de çok güzel.

12. Her Zaman Rampaya Hazır:

Kendall Jenner Makyajsız 12

Kendall Jenner, gezintiye çıkarken kameralara habersiz yakalandı. Sonunda kamerayı fark ettiğinde, merceğe bir çeşit gülümseme vermeyi başardı. Ama bununla bile, Kendall gündelik, her gün makyajsız avatarıyla her zamanki gibi güzel görünüyor. Bu Kendall, gezilerinden birinde paparazziler tarafından makyajsız fotoğraf çekilmedi. Tabii ki, gerçek Kendall’a tanıklık etme şansını asla bırakamayız.!

13. Aptal Ruh Halinde:

Kendall Jenner Makyajsız 13

Bu makyajsız Kendall görünümü, kendi başına yalnız zamanlarında kendi başına yayınladığı görülüyor. Bu resimde takipçilerini eğlendirmek için uğraştığı görülüyor. Onun rahat ve huzurlu mutlu ve cıvıl cıvıl ruh haline tanık olunabilir ve bu onun güzelliğine katkıda bulunur. O muhteşem ve ışıltılı görünüyor.

14. Dışarıda Tatil:

Makyajsız Kendall Jenner 14

Kendall tatil yapmayı ve sevdikleriyle tatil yapmayı çok seviyor. Burada görülen bu resim, onun sularda tatil yaparken tamamen mutlu ve rahat bir ruh hali içinde. Suyu sever ve bu resimde görülenin aynısıdır. Ruh hali tamamen mutlu ve bu yüzden bu resimde göz alıcı görünüyor.

15. Neşeli Bir Ruh Halinde:

Kendall Jenner Makyajsız 15

Neredeyse hiç makyaj yapmadan bu rahat ve sade görünüme sahip olan Kendall Jenner, havalı ve banyoya hazır görünüyor, yine de çarpıcı ve özgür görünmeyi başarıyor. Kendall’ın yaz makyajsız görünümü oldukça basit ve gerçek zamanlı görünümlerinden çok farklı. Şık görünüyor, ancak üzerinde makyaj ve güzellik yok.

Ek İpuçları:

Güzellik kraliçesinin makyajsız ancak daha adil ve temiz bir cilt sergilediği göz önüne alındığında, cildi en iyi şekilde nasıl koruyacağımıza dair bazı ipuçlarını duymayı hepimiz severiz, öyle değil mi! İşte bazıları!

  1. Minimal her zaman güzeldir. Kendall bile bu noktada hemfikir. Her şey makyajı veya güzelliği güvenle sergilemekle ilgilidir..
  2. Cildinizi sık sık şımartın. Mümkün olduğu kadar çok zaman ayırarak onunla ilgilenin. Cildin her zaman iyi temizlendiğinden ve pul pul döküldüğünden emin olun..
  3. Cildinize zarar verebileceğinden sülfatsız makyaj yapın.
  4. Tam beslenme ve nemlendirme için yüzünüze iyi bir nemlendirme uyguladığınızdan emin olun..
  5. Mümkün olduğunca çok su için. Birçok ünlü, cilde bol su vermenin faydalarına yemin ediyor..

Kendall Jenner’ın bu yazıdaki makyajsız bu fotoğrafları bize hedefler veriyor. Kozmetik endüstrisinin ve güzellik dünyasının kraliçesi olduğu göz önüne alındığında, makyajsız bile güzel görünüyor. Hangi makyajın yapıldığı önemli değil burada açıkça görülüyor; her şey kişinin kendine bakmaktan ne kadar emin ve mutlu olduğuna bağlıdır. Yorumlarınızı da bize bildirin.

İnsanlar Ayrıca Sordu:

1. Kendell Jennerskin bakımı nedir?

Kendell günde en az üç kez yüz yıkamanın önemine odaklanır ve vurgular. Temiz ve temiz bir cildi korumanın iyiliği için kefil olur. Ayrıca, düzenli olarak yüzü için hafif bir temizleyici kullanıyor..

2. Kendall’ın makyaj sanatçısı kim?

Mary Philips, birkaç kez Kendall Jenner’ın makyaj sanatçısıdır. Günlük stil ve etkinlikler için canlandırıcı ve genç bir görünüme sahip olmayı seviyor. Bu yüzden makyaj görünümünden hiç taviz vermeyi sevmiyor..

3. Kendall’ın favori ürünü hangisi??

Nemlendirici ve fondöten Kendall’ın her zaman yanında olmasını istediği iki makyaj ürünü. Yüzünün her zaman iyi beslendiğinden ve nemlendirildiğinden ve fondöten ile temiz ve eşit tonlu olduğundan emin olur..