Anushka Shetty olarak da bilinen Sweety Shetty, Telugu ve Tamil film endüstrisinde popüler bir aktris. İlk çıkışını 2005 yılında yaptı ve bir yıl içinde hızla ün kazandı. Çalışmaları oldukça etkileyici ve insanlar onun yeteneğini ve güzelliğini takdir ettiler. Doğası gereği, harika ve eğlenceyi seven bir insandır ve kendine sonsuz inancı vardır. Anushka sadece bir aktör değil, aynı zamanda hayatının bir noktasında bir Yoga eğitmeniydi. Bakması çok güzel ve kalabalığın içindeyken kendini nasıl taşıyacağını biliyor. Burada, doğal güzelliğin her zaman kendini nasıl koruduğunu görmemize yardımcı olacak makyajsız Anushka shetty’nin bazı resimlerini yayınladık..

Setlerde:

makyajsız anushka shetty

Burada Anushka’yı atış noktalarından birinde görüyoruz. Oldukça güzel görünüyor, ancak neredeyse hiç makyaj yapmadığı oldukça açık. Kırmızı kurta ve saat onun güzelliğini vurguluyor ve gözle görülür şekilde yumuşak ve parlak teni onu çarpıcı ve çekici gösteriyor.

Günlük Anushka Shetty:

Günlük Anushka Shetty

Anushka bu kıyafette harika görünüyor. Gördüğümüz gibi, düz mavi kot pantolon ile iyi tasarlanmış siyah bir üst giyiyor. Yüzünde makyaj yok ve saçları çok iyi kesilmiş görünüyor. Onu çekici yapan şey gülüşü, duruşu, muhteşem cildi ve sahip olduğu parlak saçları..

Sevimli Görünümlü Anushka:

Sevimli Görünümlü Anushka

Anushka Shetty çok çekici ve sevimli görünümlü bir aktris. Yüz hatları çok güzel ve her zaman harika görünmek için gerçekten makyaja ihtiyacı yok. Burada, kalabalığın içinde eğlenen doğal Anushka’nın bir görüntüsünü yakaladık ve ne kadar bakımlı olduğunu ve cildinin kesinlikle kusursuz olduğunu görebiliyoruz..

Tamil Film Promosyonunda:

Tamil Film Tanıtımında

Anushka birkaç Tamil filmi yaptı ve burada onu onlardan birini tanıtırken görüyoruz. Yakından bakınca neredeyse hiç makyaj yapmadığını anlıyoruz. Bu, Anushka’nın cesur tavrını ve kendine güvenini ve herhangi bir kozmetik veya yapay ürün kullanmadan ne kadar güzel görünebileceğini gösterir..

Gülümseyen Anushka:

gülümseyen

Burada, kalabalığa gülümserken Anushka’nın düz beyaz bir kurta giydiğini görebiliriz. Yüzü makyajsız çok hafif, rahat, parlak ve temiz görünüyor..

Anushka’nın pozu:

anushka poz

Burada bir resim için poz veren tatlı Anushka’mızı görüyoruz. Sade ve doğal yüzü çok çekici ve güzel görünüyor. O çok güzel ve harika biri ve saatlerce kozmetik harcamadan harika bir görünüm elde etmeyi gerçekten biliyor..

Bir Saree’de:

Saree'de

Hintli bir aktris olan Anushka, birçok Hint kıyafetinde poz verdi. En popüler olanları saridir. Onu çok zarif, genç ve güzel gösteriyorlar. Burada Anushka’yı parlak ve parlak pembe bir sari içinde poz verirken görüyoruz. Saçları ıslak ve ifadesi dinamik. Açıkça makyaj yapmıyor ama herkes kesinlikle harika göründüğünü söyleyebilir..

Gözlüklerinde:

Gözlüklerinde

Anushka Shetty gözlüklerini taktığında harika görünüyor. Bu ona çok ciddi bir görünüm verir. Makyaj yapmadığı gerçeği pek fark edilmez çünkü parlayan cildi bunu telafi eder..

Ayrıca Okuyun: Samantha Makyajsız

Spor Yaparken:

Spor Yaparken

Anushka oldukça sportif bir insandır ve egzersiz yapmaktan hoşlanır. Burada onu basketbol oynarken yakalıyoruz ve cildinin ne kadar çarpıcı ve parlak olduğunu görüyoruz. Gerçekten de makyaj yapmıyor ama yine de harika görünmeyi başarıyor. Kıyafeti duruma uygun ve kamera ona döndüğünde kendine nasıl hitap edeceğini gerçekten biliyor..