Heidi Klum’u herkes tanır. Alman mankendir ve iş, moda, üretim vb. alanlarda çok başarılıdır. Kadınların en çok baktığı moda modellerinden biridir. İkonik gözleri ve eşsiz yarı koyu ten rengi, onu güzellik dünyasında bir trend belirleyici yapıyor. Muhteşem giyinme anlayışı ve günden güne değişen görünümü, onu moda dünyasının Diva’sı yapıyor. Şimdi o bir Amerikan vatandaşı ve güzel gülümsemesi ve nefes kesici bakışlarıyla LA sokaklarını sallıyor..

Ancak şöhret ve popülerlik beraberinde olumsuzlukları da getirir. Bazıları makyaja aşinalığından şikayet ediyor. Ama bu doğru değil çünkü bu kadın sadece profesyonel bir çekim veya etkinlik için kameranın önündeyken makyaj yapıyor. Aksi takdirde, doğal tutmayı sever. İşte Heidi Klum’un aklınızı başınızdan alacak ve nefret edenleri sonsuza kadar kapatacak en iyi makyajsız fotoğraflarından bazıları..

Resimlerle Makyajsız Güzel Heidi Klum:

1. Salona Hayır Deyin:

heidi klum makyajsız

Heidi Klum’un saklayacak hiçbir şeyi yok. Makyajsız yüzü bile değil. Doğal güzelliğinden her zaman çok emin olmuştur ve bunu gururla sergilemektedir. Burada saçını yeni yıkadığı makyajsız görünümüyle spor yapıyor ve bir çekim için makyajını yapmak için sandalyeye oturacak. Bu resim şüphesiz birçok kadına makyaja hayır deme ve Tanrı’nın hediyesi güzelliklerinden emin olmaları için ilham verecek..

2. Siyah Yeni Pembedir:

Heidi Klum makyajsız 2

Heidi için pembenin bitmesi sorun değil. Aksine siyah üstleri sallamayı seviyor. Bu fotoğraf, otelden çıkarken çekildi. Basit siyah bir bluz ve rastgele bir hipster takı takıyordu..

3. Sonsuza Kadar Genç:

Heidi Klum makyajsız 3

Heidi Kulm sonsuza kadar genç. 42 yaşında ve hala makyajsız oldukça göz kamaştırıcı görünüyor. Dünyanın her yerindeki kadınların onu idolleri olarak görmesinin nedeni budur. Heidi yıl boyunca makyajı desteklemez ve sade kalmayı sever.

4. Yorgun Ama Parlıyor:

Heidi Klum makyajsız 4

Heidi’nin bu resmi, arkadaşlarından birinde bir gün ararken çekildi. Makyaj yapmamıştı ve yorgun görünüyordu. Ama yine de çok parlak ve kusursuz görünüyordu. O siyah paltoyu giymek kameramana ideal kontrastı sağladı ve mükemmel bir görüntü elde etti..

5. Karı Öldür:

Heidi Klum makyajsız 5

Bu Victoria Secret’ın eski modeli, kışın makyajsız çıkınca sıcağını yükseltti. Hepimizin bildiği gibi, Heidi basit tutmayı sever ve bu, görünüşünden belliydi. Bu tip güzel bir cilde sahip bir kadın için cennete gitmek gibi olacaktır. Şüphesiz, o gün çok ateşli görünüyordu. Güzelliği eridi ve karı öldürdü.

6. Instagram’a Göz Atmak:

Heidi Klum makyajsız 6

Rastgele Instagram gönderilerinden geçerken, Heidi Klum’un kolay siyah üstünü giydiğini gördük. Daha sıcak olan tek karışıklık, kahve mi yoksa Heidi mi? Şüphesiz Victoria Secret’ın en seksi modellerinden biriydi ve sarı saçları ve açık teni hala onun en iyi kadınları..

7. Hamile mi? Sorun değil:

Heidi Klum makyajsız 7

Hamilelik cildi ve güzelliği mahveder. Heidi Klum için değil. Los Angeles’ta, büyük göbeğini elbisesiyle uyumlu sevimli bakışlarla spor yaparken görüldü..

8. Bunu Bu Selfie İle Kanıtlayalım:

Heidi Klum makyajsız 8

Heidi Klum, güzel cildini ve harika saçlarını ortaya çıkaran bir selfie fotoğrafı yayınladı..

9. Makyaja Hayır Deyin:

Heidi Klum makyajsız 9

Tüm zamanların güzeli Heidi Klum, herhangi bir komplikasyon olmadan basit bir hayat yaşamayı sever. Bir etkinlikteki bu fotoğraf, konu güzellik olduğunda onun da aynı şeyi düşündüğünü açıkça ortaya koyuyor..