Amerikalı aktris, model, yazar vb. makyajsız olarak akıllara durgunluk veriyor. Bir ve tek Bella Thorne’dan bahsediyoruz. Aynı zamanda büyük bir TV kişiliğidir ve ekranlarda eşsiz güzelliğin harika görüntüsüyle tanınır. Bella, objektifin arkasında basit ve gerçek tutmayı sever ve bazen doğal cazibesine aşırı düşkün olur ve sık sık çıplak yüz gösterir. Bu makale tamamen o anlarla ilgili. Burada, yüzünde sıfır makyaj yaptığı Bella’nın en iyi resimlerinden bazılarını size sunacaksınız..

1. Makyajsız Selfie:

Makyajsız Bella Thorne

Bu, sıfır makyajlı yüzünü doğal cazibesiyle birlikte spor yaptığı Bella’nın en güzel fotoğraflarından biri. Burada Bella o kadar masum ve güzel görünüyor ki, çekiciliği bunu şimdiye kadarki makyajsız en iyi Bella tahtından biri yapıyor..

2. Başka Bir Makyajsız Selfie:

Makyajsız Bella Thorne 2

Burada, Bella’nın doğal cazibesini gösteren harika bir özçekimi daha var. Neredeyse makyaj yaptığında göründüğü gibi görünüyor. Bu şekilde bir etkinliğe gidebilir. Hiç makyaj yapmadığı bu resimde tamamen harika görünüyor..

3. Eski Resim:

Makyajsız Bella Thorne 3

Emin olun, Bella’nın sahte olmadığı kesin olarak söylenebilir. Doğal güzelliğini seviyor ve güzellik ürünleri yardımıyla daha çekici görünmesine gerek yok. Sadece doğal cazibesini göstererek yeterince dikkat çekebilir..

4. 2014 Selfie’si:

Makyajsız Bella Thorne 4

Bella 2 yıl önce böyle görünüyordu ve güzelliği yaşla birlikte artıyor gibi görünüyor. Cazibesi oldukça benzersiz ve hiçbir şeyle karşılaştırılamaz. Bella kesinlikle makyajla harika görünüyor. Ama insanlar sadece Bella Throne makyaj resimlerini aramak yerine Bella’nın daha doğal güzellik resimlerini aramalı..

5. Kaba Saçlı Selfie:

Makyajsız Bella Thorne 5

Bu selfie öncekilerden biraz farklı. Burada çok daha etkileyici ve baştan çıkarıcı görünüyor ve bu resim onu ​​sevmeyenleri ve onu tanımayanları etkilemek için yeterli..

6. Sevimli Yüz Cazibesi:

Makyajsız Bella Thorne 6

Bella onun makyajsız özçekimlerini çekmeyi çok seviyor. Bu, Bella’nın muhteşem gülümsemesiyle birlikte doğal cazibesini tekrar sergilediği bir resim. Resmin, makyajsız en beğenilen Bella Throne’lardan biri olduğu söylenebilir..

7. Tatlı:

Makyajsız Bella Thorne 7

Bella kesinlikle tatlıdır. Bilmiyorsan, o zaman bu resim bu sırrı ortaya çıkarabilir. Bu resim, Bella Throne açık havada bir smoothie keyfi yaparken tıklandı. Bu muhtemelen Bella’nın herhangi bir güzellik ürünü giymeden ve yine de şovu çalmadan çekilmiş en iyi fotoğraflarından biri..

8. Havalimanında:

Bella Thorne Makyajsız 8

Burada, muhteşem gülümsemesiyle birlikte doğal cazibesini sergilediği Bella’nın farklı ve çok daha olgun bir versiyonunu yapabiliriz. Resim o kadar güzel ki internetin her yerinden insanları kolayca etkileyebilir..

9. O Saç Modeli!

Bella Thorne Makyajsız 9

Bu birkaç ay önce Bella’nın saç modeliydi. Burada tamamen farklı görünüyor. Saç modeli onu farklı bir insan gibi gösteriyor. Ama yüzü ve çekiciliği aynı. Bu retro karışık modern dokunuşlu saç modeli ona çok yakışmış gibi görünüyor..

10. Arka Hareketsiz Resim:

Makyajsız Bella Thorne 10

Bu resim Bella tarafından Instagram’da yayınlandı. Bella’nın makyajsız fotoğrafı kesinlikle çıtayı yükseltiyor. Bayanlar, bu şekilde görünmek için diyetleri ve güzellikleri üzerinde çok çalışmak zorunda kalacaklar. Ama Bella için doğal olarak geliyor.

Bella Thorne oldukça güzel ve makyajsız neredeyse aynı görünüyor. Bu makale yukarıdaki ifadeyi haklı çıkarmaktadır. Uzun bir tartışmadan sonra, Bella’nın muhtemelen doğal cazibesiyle gerçekten gurur duyduğu ve bu yüzden bunu bu kadar sık ​​sergilemesinin nedeni kesin olarak söylenebilir..