Amerika Birleşik Devletleri’nde sahne alan en ünlü Kanadalı şarkıcılardan biri, doğal güzelliğinin yoğun bir şekilde inceleneceği dünyaya adım atmak üzere. Bugünün konusu Carly Rae Jepsen ve bu genç Kanadalı şarkıcının makyajsız olarak görüldüğü en güzel anlardan bazılarını tartışacağız. Bu 30 yaşındaki bayan, şimdiye kadarki en güzel ve tatlı sahne sanatçılarından biri ve şimdiye kadarki en iyi pop parçalarından bazılarını yayınladı..

Makyajsız Carly Rae Jepsen:

1. Sevimli Gülümseme:

Makyajsız Carly Rae Jepsen

Carly’nin gerçekten çok güzel bir gülümsemesi var ve makyajsız, doğal olarak çekici yüzü bunun için mükemmel bir arkadaş gibi görünüyor. Bu resimde oldukça çekici görünüyor ve makyajsız yüzü popülaritesini engellemiyor gibi görünüyor. Aksine, hayranları onun sadece makyajla ilgisi olmayan ünlülerden biri olmadığını görmekten mutlu oldular..

2. Orijinal Görünüm:

Makyajsız Carly Rae Jepsen 2

İşte Carly’nin çok güzel göründüğü orijinal ve tamamen otantik görünümü. Yüzünün cazibesini her şey gibi spor ediyor ve muhtemelen makyajsız nasıl göründüğü konusunda en az rahatsız oluyor. Bu yüzden Carly Rae Jepsen’in makyajsız en iyi fotoğraflarından biri bu..

3. Bir Havaalanında:

Makyajsız Carly Rae Jepsen 3

Carly Rae Jepsen, havaalanında makyajsız yüzü ve oldukça basit bir hayatla görüldü. Onu şahsen tanıyan insanlara göre, Carly mütevazi bir kişiliğe sahip gerçekten cömert ve sevgi dolu bir insan ve mümkün olduğunca basit tutmayı seviyor..

4. Makyajsız Gizli Zirve:

Makyajsız Carly Rae Jepsen 4

Burada, şimdiye kadarki en iyi Carly Rae Jepsen makyajsız fotoğraflarından birine sahibiz. Bu resimde tamamen doğal cazibesini görebiliriz. Aynı zamanda çok gerçek ve çok güzel görünüyor.

5. Kapalı Ünlü Fotoğrafı:

Makyajsız Carly Rae Jepsen 5

Carly Ray Jepsen’in bu iç mekan fotoğrafı gerçekten insanların görmesi gereken bir şey. Doğal yüzünü ortaya çıkarıyor ve dudaklarındaki ruj dışında muhtemelen yüzünde makyaj yok. Bu genç yetenek, denemeden bile kolayca güzel görünebilir..

6. Sokakları Sallamak:

Makyajsız Carly Rae Jepsen 6

Carly, doğal olarak çekici yüzü ve son derece güzel gülümsemesiyle sokakları sallarken görüldü. Bu resimde gerçekten çok güzel görünüyor ve muhtemelen insanları bu kadının sadece Carly Rae Jepsen makyaj resimlerinden ziyade makyajsız resimlerini aramaya teşvik edecek en iyi anlardan biri..

7. Bts Fotoğrafı:

Carly Rae Jepsen Makyajsız 7

Carly Rae Jepsen’in bu kamera arkası resmi, doğal güzelliğini de ortaya koyuyor. Bu fotoğraf çekilirken makyaj yapmıyordu. Tamamen gerçek ve neredeyse aynı görünüyor.

8. Canlı Yayına Geçmek:

Makyajsız Carly Rae Jepsen 8

Bu, Carly’nin yüzünde fazla makyaj yapmadan canlı yayına geçtiği anlardan biri. Yazlarıydı ve bir süre canlı performans sergiledikten sonra ısınacak ve makyajı bozulursa kötü görünecek. O yüzden doğal gitmek daha iyi.

9. Sokaklarda:

Makyajsız Carly Rae Jepsen 9

Carly doğal güzelliği ile bir mekandan ayrılırken bu fotoğraf tıklandı. Oldukça çekici görünüyordu ve kıyafeti doğal benliğiyle el ele gidiyor gibiydi..

10. Mutlu Pazartesi:

Makyajsız Carly Rae Jepsen 10

Carly, kulüpte tipik bir Pazartesi gecesi kalbiyle gülümserken görüldü. Ertesi sabah stüdyoya gitmek zorunda kaldı (kaynaklara göre) ama rahatlamış ve anı yaşamaktan mutlu görünüyordu..

Bir kadın çekici görünmek için gerçekten makyaj gerektirmez. Herhangi bir güzellik arttırıcı ürünü spor yapmadan da iyi görünebilir..

Yukarıda tartışılanlar, muhtemelen makyaj resimleri olmayan en iyi Carly Rae Jepsen’lerden bazıları. Resimler, bu kadının güzellik ürünlerinin yardımı olmadan ne kadar harika görünebileceğini kanıtlıyor..