Emily Jean “Emma” Stone, American Origin’in popüler bir aktrisidir. O da bu sektöre adım atmış en güzellerden biri. Ve burada güzellik ile onun doğal güzelliğini kastediyoruz. Dünyanın en çok kazanan aktrislerinden biri ve bunun çoğu, aşırı oyunculuk becerileri ve tamamen doğal çekici yüz çekiciliği ile birlikte yoğun bakışları nedeniyle. Bu kadın oynadığı herhangi bir karakteri kolayca sallayabilir. Pek çok insanın Emma’nın doğal güzelliğinden şüphesi var gibi görünüyor. Gelin bu ünlü oyuncunun makyajsız anlarından biraz bahsedelim..

1. Sarışın Güzellik:

Makyajsız Emma Stone 1

Emma Stone’un doğal olarak sarı saçları var ve Hollywood’un en iyi görünen sarışınlarından biri olduğu söylenebilir. Tüm insanlar gibi cildinde de bazı kusurlar var. Ama onu gerçekten güzel yapan şey, kendine inanması ve yüzünü olduğu gibi göstermekten utanmaması ya da korkmaması. Herhangi bir makyajla güzelleştirmiyor.

2. Teknik Özellikleri Olan Kız:

Makyajsız Emma Stone2

İkincisi, biri bu genç oyuncunun gösteriye uygunluğu. Çoğu kadın gibi gözlük takarken gerçekten çekici görünüyor. Ama onu eşsiz yapan şey doğal güzelliğidir. Gözlüklerinin yanında doğal güzelliğini kolayca sergileyebilir ve ilahi görünebilir..

3. Yoga Dersinden Ayrılış:

Emma Stone Makyajsız 3

Emma Stone, yoga derslerinden ayrılırken görüntülendi. Tamamen doğal yüzünü ve gerçekten basit bir görünümü de spor yaptı..

4. Basit ve Şık:

Emma Stone Makyajsız 4

Emma şu anda Hollywood’un ünlü aktrislerinden biri. Çok tanınmış olmasına rağmen, her şeyi basit ve gerçek tutmayı seviyor ve aynı şekilde yüz çekiciliği için de geçerli. Çekim yapmadığı zamanlarda mümkün olduğunca makyaj yapmaktan kaçınıyor ve doğal yüzü bu konuda ona yardımcı oluyor..

5. Film Hala:

Emma Stone Makyajsız 5

Emma’nın bu inek görünümü, tamamen otantik yüzünü sergiliyor. Bu sahne için makyaj yapmıyor ve yine de oldukça çekici görünüyor. Gözlük taktığı tüm güzel fotoğraflardan sonra, kesin olarak söylenebilecek bir şey var ki, bu kadın gözlüklerle harika görünüyor..

6. Yürüyüşün Keyfini Çıkarmak:

Emma Stone Makyajsız 6

Bu, Emma’nın sokaklarda şık bir şekilde yürürken gerçekten güzel bir resmi. Emma New York sokaklarında dolaşırken resim tıklandı. O gün makyajsız çok güzel görünüyordu ve yürüyüşten çok keyif alıyor gibiydi..

7. Andrew ile:

Emma Stone Makyajsız 7

Emma, ​​erkek arkadaşı Andrew Garfield ile görüntülendi. Erkek arkadaşıyla sağlıklı bir şekilde gülüyor gibiydi ve yüzünde makyaj olmamasından hiç rahatsız değildi..

8. Yürümek ve İçmek:

Makyajsız Emma Stone8

Burada, Emma’nın erkek arkadaşıyla birlikte harika bir fotoğrafı daha var. Sokaklarda el ele yürürken sağlıklı bir smoothie içiyordu. Paparazziler bu insanları yalnız bırakmaz. Ama basının bu tür tavrıyla oldukça rahat görünüyordu..

9. Kaba Makyajsız Görünüm:

Emma Stone Makyajsız 9

Bu, Emma’nın filmlerinden birinden ender bir kare. Okuyucular yüzünün gerçek görüntüsünü görebilirler. Yüzünde makyaj izi yok ama yine de oldukça harika görünüyordu..

10. Kaygısız Görünüm:

Emma Stone Makyajsız 10

Bu özel kaygısız görünüm Emma’ya yakışıyor gibi görünüyor. Güzel bir yüzü var ve eşit yüz güzelliğine sahip kadınlar spor böyle görünmeli. Ama Emma benzersiz olduğu için bu bakış sadece onunla sınırlı..

Emma Stone gerçekten türünün tek örneği ve doğal güzelliği hiçbir şeyle ve hiç kimseyle kıyaslanamaz. Yüzünün cazibesi benzersiz olarak değerlendirilebilir.