Eva De La Caridad Medez, Amerikalı bir model ve oyuncu, aslında oldukça iyi bir oyuncu. Film endüstrisindeki en tanınan yüzlerden biri ve Oscar ödüllü yardımcı oyuncular ve aktrislerle birçok filmde çalıştı. 42 yaşındaki Miami’den boşanmış bu kadın, bu endüstrinin şimdiye kadar aldığı en iyi kadınlardan biri. Çekici yüzü, insanları cezbetmek için en önemli aracıdır ve işi gayet iyi yapar. İnsanlar bazen Eva’nın tamamen makyajla ilgili olduğunu ve kusurlarını bir makyaj yığını altında kapatan modellerden başka bir şey olmadığını düşünmeye eğilimlidir. Ama Eva’yı değil. O tamamen benzersiz ve bu yazıda Eva’nın güzelliği hakkında bazı benzersiz gerçekleri resimlerin yardımıyla tartışacağız..

Eva Mendes’in Makyajsız En İyi Resimleri:

1. Mutlu Alışveriş:

Eva Mendes Makyajsız 1

Eva’nın doğal olarak çekici bir yüzü var ve bu nedenle yüz kusurlarını gizlemesine gerek yok. Kusursuz ve fırsat buldukça doğal yüzünü sergilemeyi seviyor..

2. Arabadan Çıkma:

Eva Mendes Makyajsız 2

Eva, basının fotoğraflarını çekmesinden asla rahatsız olmaz. Tamamen doğal yüzünü ortaya çıkarmakta rahat olduğu gibi, onlarla oldukça rahat. Makyaj resimleri olmayan Eva Mendes arıyorsanız, o zaman bu mükemmel olanı..

3. Makyajlı ve Makyajsız:

Eva Mendes Makyajsız 3

Birinin gerçek güzelliğini incelemeye hevesli olduğunuzda bu resimler işe yarar. Resim, her iki resimde de Eva’nın aşağı yukarı aynı göründüğünü gösteriyor. Bu, bu kadının muhtemelen oradaki en güzel kadınlardan biri olduğunu ve tamamen doğal yüzünü tereddüt etmeden kolayca spor yapabileceğini kanıtlıyor, çünkü doğal cazibesinin farkında..

4. Kaba Ama Gerçek Yüz:

Eva Mendes Makyajsız 4

Eva Mendes, yüzünüzü makyajsız göstermenin gerçek kimliğinizi ortaya çıkarmak gibi olduğunu düşündüğü için gerçek yüzünü göstermekten utanmıyor. Bu tür bir zihniyet gerçekten epik ve hayranlarına ve takipçilerine tamamen sadık kalmak istiyor.

5. Doğal Güzellik:

Eva Mendes Makyajsız5

Bu, Eva Mendes’in gerçek yüzünü ortaya çıkarmak gibi. Ve onu gördüğünüzde, yüzünde herhangi bir makyaj yapmadan bile harika göründüğünü fark ediyorsunuz. Bu muhtemelen en iyi Eva Mendes’in makyajsız fotoğraflarından biridir..

6. Makyajsız Fotoğraf Çekimi:

Eva Mendes Makyajsız 6

Burada, yüzünde sıfır makyaj olsa bile, kesinlikle harika göründüğü Eva’nın çıplak yüz cazibesini görebiliriz. Bu kadın yüzsüz görünse bile ekranları sallayabilir.

7. Çıplak Yüz Sahnesi:

Eva Mendes Makyajsız 7

“The Other Guys” filmindeki bu özel sahne kesinlikle Eva’nın doğal güzelliğini gösteriyor. Herhangi bir makyaj yapmadığında bile harika görünüyor. Rol onun tamamen makyajsız olmasını gerektiriyordu ve harika bir iş çıkardı..

8. Çıplak Yüz Sahnesi #2:

Eva Mendes Makyajsız 8

Bu, Eva’nın en iyi filmlerinden birinden bir başka çıplak yüz sahnesi. Bu filmde yardımcı bir rol oynamasına rağmen, çok fazla çaba harcamadan oldukça dikkat çekmeyi başardı..

9. Güne Başlamanın En İyi Yolu:

Eva Mendes Makyajsız 9

Burada, Eva Mendes’in bu resmine bakarak muhtemelen LA havasını hissedebilirsiniz. Starbucks’tan bir fincan kahve alırken, şaşırtıcı derecede güzel olan gerçek yüzünü gösteriyor..

10. Alışveriş Günlükleri:

Eva Mendes Makyajsız 10

Eva Mendes, alışveriş yaparken tamamen makyajsız bir yüzün yanı sıra gerçekten harika bir kıyafet giyerken görüldü. Bu son ama yine de makyajsız en iyi Eva Mendes’lerden biri..

Bu makale size Eva Mendes’in makyajsız en iyi manzaralarından başka bir şey sunmadı. Tüm bu resimlerde, havalı kıyafetler ve harika saç stilleriyle birlikte tamamen doğal yüzünü sergiliyordu. Eva Mendes, her erkeğin aşık olmak isteyeceği bir kadın..