Kristen Stewart, Alacakaranlık Efsanesi’nde Bella Swan rolünü üstlendikten sonra oyuncu olarak damgasını vurdu. Çocukken ailesini kamera arkasında çalışırken görmüştü, bu yüzden ilgisini senaryo yazarlığı veya yönetmenliğine bile yöneltti. Ama kaderi onu oyuncu olmaya yöneltti. O güzel bir gülümseme ile gri gözlü bayan.

Makyajsız Kristen Stewart:

Bir Kafenin Dışında Görüldü:

Makyaj Resimleri 1 Olmadan Kristen Stewart

Kristen onun fotoğrafını çekerken kameraya gülümsüyor ve el sallıyor. Siyah bir omuz silkme ile kaplı gri bir üst giyiyor ve ardından omuz silkme üzerine de sarı ve siyah bir ceket giyiyor. Bacakları lacivert kot pantolonla kaplı ve siyah bir çift retro güneş gözlüğü takıyor. Sol elinde kahverengi kayışlı bir kol saati var ve parmaklarında birkaç yüzük görülebiliyor..

Basit ve İyi:

Makyaj Resimleri 2 Olmadan Kristen Stewart

Aktris aşağıdaki resimde basit ve nezih görünüyor. Üzerinde yeşil baskılar olan sıradan bir mavi tişört giyiyor ve altlarında giydiği benzer renkli kot pantolonlar var. Kocaman, yuvarlak şekilli bir geek gözlüğü takıyor ve saçları açık tutuluyor..

Ayrıca Okuyun: Selena Gomez Makyajsız

İnsanlara Bakar:

Makyaj Resimleri 3 olmadan Kristen Stewart

Kristen merdivenlerden çıkarken dönüp insanlara bakıyor ve işte tam o anda fotoğraf tıklandı. Onu siyah bir üst ve açık siyah bir kot pantolon giydiğini görüyoruz. Siyah kedi gözlü bir güneş gözlüğü de var ve saçları bir yandan ayrılmış ve omzunun sol tarafından aşağı düşmüş..

Yakın Çekim:

Makyajsız Kristen Stewart 4

Güzel gri gözlerini ve onu doğal olarak güzel yapan tatlı gülümsemesini görebiliriz. Yeşil bir elbise giyiyor ve saçları açık tutuluyor. Tırnakları siyaha boyanmış ve sol elinde kalay gümüş bir bilezik takıyor..

Arabadan Çıktıktan Sonra Tıklanan:

Makyaj Resimleri 5 Olmadan Kristen Stewart

Oyuncu, ya şüpheli bir bakışla ya da kameraya ciddi bir bakışla poz veriyor. Yüzüne sol taraftan düşen güneş ışınları, teninin ışıl ışıl parlamasını sağlıyor. Sıradan bir gri giyiyor ve saçları açık ve omzunun solundan aşağı düşüyor.

Ayrıca Okuyun: Emma Watson Makyajsız Fotoğraflar

Kameradaki Dalgalar:

Kristen Stewart Makyajsız 6

Aktrisin başka bir resmi, insanlara el sallıyor ya da sadece kamera açık havada ona tıklarken. Bir ceketin altında gri renkli bir üst var. Bir kot pantolon giyiyor ve aksine ayakkabıları gri.

Bir Akşam Açık Havada:

Makyaj Resimleri 7 Olmadan Kristen Stewart

Bu fotoğraf çekildiğinde Kristen akşamları veya bir etkinlikte dışarıda görünüyor. Üzerine lacivert bir bluz ve üzerine bir ceket giyiyor. Saç tokasının cekete kırpıldığını görebiliriz. Altlarında bir çift mavi kot pantolon giymişti. Sağ elinde üç gümüş yüzük var.

Daha fazla gör: Aktrisin Makyajsız Resimleri

Tom Boy Görünüyor:

Kristen Stewart Tom çocuğu 8 yaşında görünüyor

Bu resim Kristen’ın erkeksi bir görüntüsünü yakalıyor, bu çoğunlukla başındaki kestane rengi şapkadan dolayı öyle. Resim arkadan çekilmiş ve üzerinde pembe baskılar olan mavimsi bir ceket içinde olduğunu görebiliyoruz..

Şık Beyaz Elbiseli:

Makyaj Resimleri 9 Olmadan Kristen Stewart

Resim, Kristen bir kanepede otururken çekildi. O çok güzel bir elbise içinde. Küçük boncuklar gibi görünen parlak kumaş aksesuarlarla dikilmiş beyaz bir elbisedir ve elbiseyi şık hale getirmek için mevcuttur..

Ayrıca Okuyun: Miley Cyrus Makyajsız

Havaalanında:

Kristen Stewart Makyajsız 10 Fotoğraf

Sağ omzunda bir çanta taşıdığı bir havaalanında tıkladı. Beyaz bir t-short reklamı, bir beze sarılmış ve kotunun önünde bir düğümle bağlanmış bir kot pantolon giyiyor. Modaya uygun bir güneş gözlüğü ve bir şapka takıyor..