Neredeyse tüm ünlülerin giydikleri kıyafetler, tasvir ettikleri görünümler ve görüldükleri kişiler için her zaman inceleme altında oldukları bilinen bir gerçektir. Bir zamanlar Bollywood Kraliçesi ilan edilen Rani Mukherjee, onun için her şeye sahipti. Neredeyse her yıl hitler çıkaran tartışmasız gişe rekortmeniydi. Ayrıca erkek rol arkadaşlarıyla bazı görünümleriyle halkın gözüne girdi..

Bununla birlikte, kendi kuşağının en iyi aktörlerinden bazılarının yanında, duygularına dokunma ve çarpıcı bir performans sergileme yeteneği, onu herkesin bildiği bir isim yaptı. Şu anki rol eksikliğine ve nadiren ekranda görünmesine rağmen, her zaman o iri güzel gözleri, uzun saçları ve son derece zarafet ve duruşla taşıdığı kusursuz stili ile hatırlanacak..

Birkaç kez makyajsız olarak görülmesine rağmen, iyi bilinen duruşunu ve zarafetini korumayı başardı..

Makyajsız Rani Mukherjee:

Kış Görünümü:

makyajsız rani mukherjee

Rani burada açık renkli gözlerini mükemmel bir şekilde tamamlayan bol ama çok şık bir parka ile dikkat çekiyor. Kaşları ve saçları kusursuz bir şekilde korunur ve üzerinde makyaj olmamasına rağmen yine de onu çarpıcı kılan belli bir tür ışıltı yaymayı başarıyor. Özellikleri sergileniyor, özellikle tünemiş elmacık kemikleri.

Renkli Rani:

Rani Mukherjee Makyajsız 2

Rani burada uyumu destekleyen parlak sarı bir tişört giyiyor. İronik olarak, yüz hatları birbiriyle mükemmel bir uyum içindedir ve belirli bir parıltı yayar. Makyajsız ve gündelik kıyafetler içinde olmasına rağmen, yine de abartısız bir şekilde ağırbaşlı ve klas görünüyor. Beyaz kol saati ayrıca kıyafetine klas bir dokunuş katıyor..

Basamaklı Saç:

Rani Mukherjee Makyajsız 3

Muhteşem bir gülümsemenin yanı sıra Rani, gerçekten iyi koruduğu uzun kilitleriyle de tanınır. Havaalanında karşılandıktan sonra Rani, hiç makyaj yapmamasına rağmen, ışıltılı gülümsemesiyle çekimi aydınlatmayı başarır. Düz beyaz üst ve tasarımcı çantası, esmer özelliklerini mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Turuncu çelenk ayrıca gardırobuna biraz pop ekler.

Akıllı Görünüm:

Rani Mukherjee Makyajsız 4

Bu görüntüde Rani, bekleyen bir arabaya binerken entelektüel yönünü kanalize ediyor. Makyaj yapmamasına rağmen, o güzel gülümsemesiyle hala sıcaklık yayıyor. Bir kurti gibi görünen şeyin detaylandırılması harika ve onu iyi gösteriyor. Bakımlı tırnakları iyi törpülenmiş ve bakımlıdır..

Kırmızı gül:

Rani Mukherjee Makyajsız 5

Rani, bir kadın oyuncu olarak ilk günlerinden bu fotoğrafta giydiği bu kırmızı süveterin içinde kesinlikle sersemletiyor. Kazak, ince vücudunun şeklini mükemmel bir şekilde alıyor ve iyi fiziğinin altını çiziyor. Gülümsemesi, her zaman olduğu gibi her zaman spor yaptığı öne çıkan bir özellik..

Günlük Şık Rani:

Rani Mukherjee Makyajsız 6

Hiçbir şey güzel bir spor ceket kadar rahatlık sunamaz. Rani, gülümseyerek spor yaptığı bu siyah kadife ve gri ceketler için güzel sarilerinden kurtuluyor. Taktığı küpeler çok şık ve kıyafetine ışıltı katıyor..

Sportif Rani:

Rani Mukherjee Makyajsız 7

Rani, çok kız gibi ama aynı zamanda işlevsel olan sevimli bir toplulukta sabah koşusuna çıkıyor. Pembe, mavi ve kahverenginin kombinasyonu cilt tonunu iyi tamamlıyor. Geriye çekilmiş saçları da çarpıcı özelliklerini vurguluyor ve ardından alaycı bir gülümsemeyle tamamlıyor..

Rani & Paparazziler:

Rani Mukherjee Makyajsız 8

Paparazziler, bir yıldıza kısa bir bakış atmaktan başka bir şey sevmezler. Çok şirin bir yıldız motifli şapka takan Rani, buna gece demeye hazır gibi görünüyor. Teknik özellikler de harika bir aksesuar.

Şık Tulumlar:

Rani Mukherjee Makyajsız 9

Rani’nin genel olarak sevimli bir siyah giydiği görülüyor. Büyük gözlükler oval şekilli yüzüne mükemmel bir şekilde uyuyor. O ışıltılı gülümseme asla yerinde değil.

Fitness Ucubesi:

Rani Mukherjee Makyajsız 10

Rani ayrıca bir fitness delisi olarak bilinir. Yogaya olan bağlılığı, tonda olmasının ana nedenlerinden biridir. Egzersiz aynı zamanda cildinin parlamasını da sağlıyor, demişti bir keresinde.