Sridevi, Tamil, Telugu, Kannada, Hintçe ve Malayalam filmlerinde çalışmış bir Hintli Kadın Oyuncu. Bollywood’daki ilk çıkışını 1975 yılında Julie filmiyle yaptı ve 1980’lerde bir sansasyon yarattı. İnsanlar ona Bollywood’un ilk kadın Süperstarı olarak hitap etti. 15 uzun yıl sonra ya da ailesiyle birlikte olup kızlarını büyüttükten sonra 2012 yılında English Vinglish filmi ile Bollywood dönüşünü gerçekleştirdi. Zamanında sektörü başka bir seviyeye taşıyan doğal güzelliği ve çekiciliği ile hatırlanıyor..

Sridevi’nin Makyajsız Güzel Resimleri:

Eski Bir Siyah Beyaz Fotoğrafta Sridevi:

Güzel bir gülümsemeye sahip bayan bu fotoğrafları bir deniz kumsalında tıklattırmıştı. Bir tişört giyiyor ve kıvırcık saçlarını arkadan topluyor ve bukleler öne düşüyor. Gülümsemesi yüzlerce kalbi eritiyor, şimdi 50’li yaşlarında olsa bile.

makyajsız sridevi

Yaşlı Kızı Jhanvi ile Sridevi:

Bu resim, karısı Sridevi ve kocası Boney Kapoor’un kızı Jhanvi ile birlikte bir fotoğraf çekimi sırasında tıklandı. Anne, bebek kızını elinde tutarak tatlı bir şekilde gülümsüyor. Lacivert resmi görünümlü bir elbise giyiyor ve saçlarını açık tutuyor.

Surinder Kapoor’un Üzücü Ölümünde Sridevi:

Bu fotoğraf, Sridevi’nin kayınpederi Surinder Kapoor’un ölümünden sonra gerçekleşen dua toplantısından. Birçok Bollywood yıldızı, Kapoor ailesini kayıpları için teselli etmeye gelmişti. Kederli Sridevi, üzerinde desenler ve gümüş baskılar olan kirli beyaz bir şalvar giyiyordu..

50’li Yaşlarında Bile Sallanıyor:

sridevi 50'li yaşlarında bile sallanıyor

Sridevi kendini zinde ve aktif tuttu. 50’li yaşlarında bile, 20’lerinin sonlarında veya 30’larının başında olan Bollywood’un önde gelen aktrislerinden başka bir şey görünmüyor. Kollarının yanında sarı çizgili beyaz bir elbise giyiyor. Omuzlarında modaya uygun bir el çantası ve sol elinde gümüş bir saat var. Ayakkabıları krem ​​rengi topuklu ve saçları arkadan düzgünce toplanmış. Açık kahverengi güneş gözlüğü takıyor ve ayrıca bir çift parlak beyaz küpesi var..

Hala Filminden Çekildi English Vinglish:

Bu fotoğraf, Sridevi’nin geri dönüş filmi English Vinglish’ten. Orada basit bir Hintli anne rolünü oynuyor. Pembe kenarlı beyaz bir sari giydiği görülüyor. Saçları açık ve film sahnesine göre bir şeye bakarak gülümsüyor. Onun gibi muhteşem bir bayanın oynadığı basit bir rolde nasıl bu kadar güzel görünebileceğini görebiliriz..

Sridevi, Kozmik Yoga Merkezinin Açılışında:

Bu resim, kozmik yoga merkezinin açılışında tıklandı; Ne kadar mutlu olduğunu gülümsemesinden anlayabiliriz. Boynunda aynı malzeme ve renkten bir çalıntı olan modaya uygun pembe bir üst ve altta bir çift kot pantolon giyiyor. Omuzlarında buğday rengi bir çanta tutuyor ve gözlerine bir güneş gözlüğü takıyor..

Ailesi ile Sridevi:

Bir tatilden dönen Sridevi, kocası Boney Kapoor ve kızları Jhanvi ve Khushi ile tıklandı. Siyah bir bluz ve kot pantolon giyiyor ve boynuna bir çalıntı takılıyor..

Aile tekrar bir araya geldi ve Sridevi gri tulumunun içinde muhteşem görünüyor.

Kızları ile Eğlence:

Bu resimde Sridevi tıklandı ve kızları siyah Jhanvi ve pembe Khushi ile iyi vakit geçirdi. Kirli beyaz bir üst ve kot pantolon giyiyor ve boynuna koyu gri, yeşil ve buğday renkli bir hırka aldı..

Bir Etkinlikte:

Oyuncu, ziyaret ettiği bir etkinlik için siyah beyaz baskılı bir elbise giyiyor. Makyajsız ve yine de çarpıcı görünüyor. Sol elinde yosun yeşili renkli bir çanta taşıyor ve ayrıca altın bilezikler ve kol saati takıyor..