Film kariyerine, düşük profilli Telugu ve Tamil filmleriyle ara vermeye başladığında, geride kalan modelleme günleriyle başladı. İlk filmi, mankenlik gösterilerinden birinde film yönetmenlerinden biri tarafından ani bir teklifti ve böylece yavaş yavaş ve kademeli olarak Anjali, Kollywood film türünde kendisi için bir kaide yaptı..

Başlangıçlarla ilgili olan şey, her zaman o kadar güzel ve hazırlar ki, onları gerçek hayatta gördüğümüzde, genellikle çok daha farklı görünmeye eğilimlidirler. Makyajlı veya makyajsız güzel görünmelerini sağlamak artık yıldızlara kalmış. Bu oldukça yorucu bir yaşam tarzı olsa da, bakalım Anjali beklentilerimizi karşılayabilecek mi?.

1. Arabanın Yanında Bir Poz:

anjali makyajsız arabada bir poz

Muhteşem bir mavi üst giyen Anjali, bir arabanın yanında dururken kesinlikle muhteşem görünüyor. Bu resim, Anjali’nin yüzünde herhangi bir makyaj izi olmadan bile ölü bir güzellik olduğunun saf kanıtıdır. Anjali makyajsız göründüğünde oldukça güzel.

2. Ses Yayın Görünümü:

anjali Ses Yayın Bak

Çok gösterişli bir yarım polo yaka tam kollu tişört giyen bu güneyli aktris, ayrıntılı bir makyaja gerek duymadan nasıl göz kamaştıracağını biliyor. Makyajsız bir görünümü etkili bir şekilde çıkarırken gülümsemesi çok çekici. O gerçekten makyajsız bir güzel ve bu resim bir kez daha bu gerçeğin kanıtı..

3. Minimalist Ödül Görünümü:

Anjali Makyajsız Minimalist Ödül Görünümü

Herhangi bir resmi etkinliğe giderken, makyaj konusunda rahat olmayan insanlar için bile oyunun zirvesinde görünmek için biraz makyaj gereklidir. Makyajsız görünümü tercih eden Anjali, bazen sadece allık, göz kalemi ve ruj dokunuşunu içeren minimalist görünümleri tercih etmek zorunda kalıyor. Bu resim, bu aktrisin herhangi bir olay için rampada parlak bir görünüm elde etmek için abartılı makyaja ihtiyacı olmadığını gösteriyor..

4. Etnik Köklerini Kucaklamak:

Anjali Etnik Köklerini Kucaklayan Makyajsız

Bu resimde bu güneyli aktris, etnik kökenlerini büyük bir etkiyle benimsiyor. Etnik giyim zaten birçok farklı ve canlı renkten oluşuyor ve bu nedenle Anjali bu Renkleri makyaj gerekmeden veya kullanmadan harika bir etki için kullanıyor. Makyaj, ancak iş böylesine harika bir görünüm elde etmeye geldiğinde güzelliğini köreltirdi..

5. Film Hala:

Anjali Makyajsız Film Hala

Bir filmin parçası, bu resim Anjali setteyken çekildi. Bu hala, makyaj sanatçısının bu aktrisi kamera için tam bir divana dönüştürmek için çok az makyaj kullandığını gösteriyor. Kullanılan makyaj yapay bir güzellik katmadı, bunun yerine Anjali’nin zaten sahip olduğu güzelliği geliştirdi..

6. Simpleton’ın Fotoğraf Çekimi:

Anjali Makyajsız Simpleton'ın Fotoğraf Çekimi

Anjali’nin en büyük başarılarından biri, fotoğraf çekimi sırasında veya bir film setinde kamera karşısında harika görünme yeteneğidir. Bu fotoğraf çekimi, Anjali’nin kamerada harika görünmek için tam olarak ne kadar makyaj gerektirmediğini göstermek için yapıldı. Kamera güzelliğini arttırdı ve gülümsemesi kesinlikle nefes kesiciydi. O gerçekten tüm bayanlar için bir ilham kaynağı.

7. Tamamen Doğal Olmak:

Tamil Aktris Anjali, Haydarabad DCP Ofisi Fotoğraflarında

Anjali stresli durumlarda bile elinden gelenin en iyisini yapmayı başarıyor ve bu resim bu gerçeğin kanıtı. Anjali karakoldan çıkarken sakin ve sakin görünüyordu ve makyaj için zaman olmadığı için bu resim onun makyajsız güzelliğinin gerçek bir kanıtı..

8. Ani Samimi:

Anjali Makyajsız Ani Samimi

Ani samimiyetler, insanların bazen farkında olmadıkları veya kurban olduklarına şaşırdıkları bir şeydir ve bir film yıldızı Anjali, birden fazla Candid’e maruz kalır. Bu resim, Anjali’yi hazırlıksız yakalayan ani bir samimi ama yine de makyajsız bir güzel..