Siyah gözlü bezelyeler, ailelerinin en yeni üyesi Stacy Ferguson ile yeni bir umut şafağı gördü, tatlı sarı bukleleri ve şarkılarıyla dünyayı ele geçirmeye çalışan tekmeleyen bir fiziği olan tamamen Amerikan genç bir kalbi. Çok geçmeden Ferguson, popüler sahne adı Fergie olarak bilinmeye başladı ve kısa sürede bu kadın kanatlarını açarak şarkı sözü yazmaya, sunuculuk yapmaya ve şarkı söylemenin yanında oyunculuk yapmaya başladı. En başından beri, Fergie bir moda ikonu olarak görülüyordu. onun her zamankinden çok moda stilleri ve bugüne kadar dünyayı yönetiyor. Ancak, yıldızlar bizi her zaman profesyonel makyaj altında büyüledi ve bu güzel bayanların aslında makyaj katmanlarının altında parıldayan tek şey olup olmadığını anlamak bize geliyor..

Fergie’nin Makyajsız Güzel Resimleri:

Fergie’nin sizi şaşırtacak makyajsız fotoğraflarına bir bakalım..

1. Her Zamanki Gibi Güzel:

makyajsız fergie 1

Fergie, görünüşü ve kendini taşıma şekliyle sonsuza kadar hayran kaldı. Bu resimde, biri makyajlı Fergie’yi tasvir ederken, diğeri bize minimal makyajlı bir Fergie’yi belki de sadece gözleri ve astarı gösteren iki resim arasında klasik bir karşılaştırma yapılmıştır. Her iki şekilde de Fergie’nin onu güzelleştiren makyaj kekleri olmadan bile oldukça güzel olduğunu söyleyebiliriz..

2. Çılgınlığını Başarmak :

Makyajsız En İyi Fergie 2

Fergie her zaman bir fitness manyağı olmuştur ve bundan daha iyisi olamaz, işte Fergie’nin sabah koşusunda Freak tişörtünü bir şapkayla eşleştirdiği ve yüzüne herhangi bir makyaj yapmadan çarpıcı göründüğü bir fotoğrafı.

3. Kusursuzluk:

makyajsız fergie 3

Burada Ferguson’un bir sosyal medya gönderisi için poz verdiği bir fotoğraf var ve bunun yanında kusursuz Fergie’nin makyajla poz verdiği kırmızı halılardan birine tıklanan bir başka fotoğraf var. Soldaki resim, açık tenli pembe Fergie’nin au doğal aurasında çarpıcı göründüğünü gösteriyor. Saçları arkadan bir fırçayla bağlanmıştı ve geri kalanı serbestçe dökülüyordu..

4. Rastgele Yürüyüş Hakkında:

makyajsız fergie 4

Bu resimdeki Fergie, yüksek topuklu ayakkabılarını ve kısa elbisesini çıkarıp yerine mor pantolon ve siyah bluz giydiği gündelik bir gün için giyiniyor. Yelesini beyzbol şapkasıyla evcilleştiren bu güzel bayan, yüzünde önemli bir makyaj izi olmadan yolda ağır ağır yürüdü. Ancak, kötü göründüğünden şikayet edemeyiz..

5. Oyun Günü:

makyajsız fergie 5

Oyun gününe hazırlanan kız arkadaşlar Lopez ve Fergie, her ikisinin de yeni bir kuruş gibi parıldadığı bir fotoğraf için poz verdi. Lopez yumuşak hatlarıyla dikkat çekici görünürken, Fergie hafif kedi gözlerini aurasıyla kalabalığı etkilemeye dikmişti. Gıcırtılı temiz teninde güzel ve parlak görünen makyajın güzelliğini nasıl engelleyemeyeceğini kanıtladı..

6. Parlak Pantolon:

makyajsız fergie 6

Her zaman trend belirleyen Fergie, ışıltılı gümüş pantolonunu siyah bluzu ve açık dalgalı kilitleriyle eşleştirmeye karar verdi. Ancak bu akşam yemeği için makyajsız kalmaya karar verdi ve o mekandan ayrılmak için hazırlanırken paparazziler makyajsız güzelliği bir an için yakalayabilecek kadar şanslıydılar..

7. Hayran Zamanı Eğlence Zamanı:

makyajsız fergie 7

Teksas, Lock hart’ta hayranlarıyla makyajsız poz veren güzel Fergie, mutlu ve neşeli görünüyordu. Hayranlarla tanışmanın her zaman en iyi duygu olduğunu itiraf etti ve onlarla fotoğraf çektirdiğini söyledi. Buradaki resimlerden biri yüzünde makyaj olmasa bile ne kadar güzel göründüğünü gösteriyor..

8. Sevinç İçin Arabayla Yolculuk :

makyajsız fergie 8

Burada, Fergie’yi uzun zamandır kocası Josh Duhamel ile birlikte, Fergie’nin küçük dachshund yavrusu Zoe’yi kendisine yakın tuttuğu bir araba yolculuğuna çıkarken görüyoruz. Bu resimde, Fergie’nin yüzünün çoğu retro sunnilerle kaplı olmasına rağmen, yüzünün geri kalanı makyajsız ve hiç düşünmeden Fergie’nin profesyonel yardımla veya profesyonel yardım almadan güzel olduğunu onaylayabiliriz..