Amala Paul, hitlerden ve düşüşlerden payını almış ünlü bir güneyli sinema oyuncusu. Bu güzellik, kolejine katıldıktan sonra, bazı düşük beğenilen film teklifleri aldığı modelleme portföyünü yükseltmeye başladı. Kısa süre sonra Malayalam filmlerinde taraf yapmaya başladı ve sonunda filmlerinden birinde canlandırdığı tartışmalı bir karakter, ormanda zirveye ulaşması için bir yol açtı. Film asla büyük yapmasa da, o yaptı.

Şimdi en iyi Güney Hindistan film liderlerinden biri olarak kabul edilen Amala Paul, bu makalede, onu biraz farklı gösterebilecek bir dizi makyajsız dönüşümden geçecek. Ama günün sonunda, onun gerçekten güzel bir insan olup olmadığına biz karar vereceğiz..

1. Taze Yüzlü Güzellik:

makyajsız amala paul

Saten beyazında modaya uygun bir bluz giyen Amala’nın bu resimde saçları açık ve doğaldı, minimalist görünümünde harika göründüğü için yana ayrılmıştı. Güneşi öptüğü kavrulmuş teni parıldarken, yüzünde tek yaptığı şey zarafetten başka bir şey değildi..

2. Çekimlerde Doğal Olmak:

Amala Paul makyajsız 2

Daha önceki fotoğraf çekimlerinden birinde aktris Amala, kusurlarını kucaklarken ve yine de cesurca fotoğraf için poz verirken rolüne iyi baktı. Kusurlara şiddetle inandığını dünyaya gösteren, işte kırmızı yüksek boyunlu ve çilli Amala kameraya tatlı bir şekilde gülümsüyor.

3. Minimalist Görünüm:

Amala Paul makyajsız 6

Minimalist bir görünüm için gitmeyi tercih ettiği burada Amala tarafından oldukça pürüzsüz tenli bir porselen bebek görünümü sergilendi. Gözlerinde yumuşak bir astar dokunuşu olduğu için geleneksel bir bindi alnını süsledi, dudaklara belki yumuşak pembe bir parlaklık ekleyerek özelliklerini vurguladı..

4. Farklı Bir Bakış:

Amala Paul Makyajsız 4

Amala bu sefer oldukça farklı bir görünüm denedi, bir çift gözlük taktığı ve güzel bir çivili altın küpe taktığı güzel bir görünüm. Makyajsız yüzü bir sırıtışla seğirirken, yeni aksesuarıyla oldukça zarif görünüyordu..

5. Setin Arkası:

Amala Paul Makyajsız 5

Diğer resimlerden birinde, ikisi de çekim için kamera hareketlerine düşkünken yönetmene yardım eli uzatırken görüldü. Çekimler ve makyaj rötuşları arasında, Amala Paul, görünümünü zenginleştiren minimal makyaj dokunuşuyla kesinlikle ilahi görünüyordu..

6. Ahoy Poz:

Amala Paul makyajsız 6

Amala dantel bordürlü saten beyaz elbisesi içinde poz verirken, şık şapkasını başının arkasında tutuyordu. Bu resimde hiç makyaj izi yoktu ama yine de oldukça mütevazı ve güzel görünüyordu, altın rengi bronz teni burada sıcak bir hava veriyor..

7. Acımasız Selfie:

Amala Paul makyajsız 7

Amala’yı ekranda onunla eşleştiren ortalama bir selfie oyunu, kamera dışında da aynı derecede parlak göründüğü yerde. Bu özçekim, kameraya dikkatle bakarken kusursuz cildini gösterdiğini gördü. Küçük bir astarın bir kızın en iyi arkadaşı olduğunu söylerler, bu nedenle hafif siyah bir çizgi güzel gözetleyicilerini vurgular..

8. Yine Bir Selfie:

Amala Paul makyajsız 8

Amala bir kez daha selfie çekti ve bu sefer yüzünde makyaj kalıntısı yoktu. Ortadan ayrılmış ve şekillendirilmiş saçları doğal bir his veriyordu ve kamerada ışıl ışıl bir şekilde kendini gösterdi..

9. İşi İçin Sette:

Amala Paul makyajsız 9

Amala set çalışanları ile o günkü rolünü ve işini öğrenirken oyalanırken, omzunun üzerinden bir katı, yüzünde herhangi bir makyaj yapmadan, gündelik kıyafetleri içinde, saçı midilliyle bağlı ve yüzünde herhangi bir makyaj yapmadan, sahneyi onunla tartışırken gördü. diğer üyeler.