Malaika Arora çok yetenekli bir kadındır. O bir VJ, dansçı, model, oyuncu, televizyon sunucusu ve aynı zamanda bir annedir. İyi bir boy ve akıllara durgunluk veren bir fiziği ile Hint film endüstrisindeki en güzel kadınlardan biridir. Konu kızlara gelince Malaika Arora ismi ihmal edilemez. Hindistan, Chembur’da doğdu, modelleme kariyerine erken başladı ve bir eşya kızı olarak filmlere girdi ve aynı zamanda önemli bir sosyal tanınırlık kazanan bir dizi film yaptı..

Salman Khan’ın ailesinin bir parçası olarak kendini formda tutmayı ve formunu korumayı seviyor. Bunun için, zaman zaman boğucu olabilecek bir dizi güzellik uygulamasından geçmesi gerekiyor. Ancak Bayan Khan, etrafı güzellik ürünleriyle çevrili plastik bir oyuncak bebekten çok daha fazlasıdır. Malaika Arora’nın bu kadının gerçekte ne kadar güzel olduğunu anlamanızı sağlayacak makyajsız en iyi resimlerinden bazıları aşağıdadır..

1. Çocuklarını Seviyor:

Malaika Arora Makyajsız 1

Bu Malaika ve oğlunun bir kolajı. Resmin üçünde, eşya kızı makyajsız bir görünüm sergiliyor. Göz kamaştırıcı fiziği ve doğal güzel yüzü izleyenleri etkilemeye yetiyor. Ne zaman moda ve sinema işine ara verse, kendini ailesiyle vakit geçirmeye ve eğlenmeye adamayı seviyor. Bu alçakgönüllü doğası, aslında içeriden ne kadar güzel olduğunu gösteriyor..

2. Herkes İçin Eğlence!

Malaika Arora Makyajsız 2

Bu resimler Malaika’nın bir aile etkinliğinde eğlendiğini gösteriyor. Makyaj konusunda biraz endişelenmeden, o özel etkinlikte ailesiyle birlikte eğlenmeye ve tamamen çıldırmaya kendini kaptırıyor..

3. Güzellik Kraliçesi:

Malaika Arora Makyajsız 3

Bir dizi güzellik ürünü ve moda markasıyla ilişkili olan Malaika, konu giyinmeye geldiğinde muazzam bir bilgi birikimine ve yaratıcılığa sahiptir. Burada sıradan bir beyaz gömlek, yeşil altlar ve turuncu renkli bir çantayla spor yapıyor ama bununla birlikte sıfır makyaj yaparak doğal güzelliğini sergiliyor..

4. Taytlı Kız:

Malaika Arora Makyajsız 4

Malaika harika bir fiziğe sahip ve vücuda oturan giysiler giymeyi seviyor. Bir keresinde, muhteşem vücudunu sergilediği dar, gri bir bluz giyerek havaalanında görüldü. O gün makyaj yapmamıştı ama çevredeki tüm havaalanı personelini ve uçuş görevlilerini etkileyecek kadar güzel görünüyordu..

5. Jimnastikçi Kız:

Malaika Arora Makyajsız 5

Burada, Malaika’nın kabloların kullanımıyla bazı hardcore core antrenmanları yaptığı görülüyor. Zinde yaşam tarzı ve maskaradan uzak ilişkisi, hayranların ona hayran olmasının başlıca nedenlerinden biri. Bu kadar yetenekli doğal güzellik, güzellik ürünlerinin kıstası ile asla ölçülemez..

6. Oğluyla:

Malaika Arora Makyajsız 6

Bu Malaika’nın oğluyla birlikte çok güzel bir resmi. Malaika da bu resimde herhangi bir makyaj yardımı olmadan bir çocuk gibi görünüyor. Güzel yüzü, tüm güzellik ürünlerini onun önünde değersiz gösteriyor..

7. Makyajsız:

Malaika Arora Makyajsız 7

Bu kadın, Hindistan’ın her yerinde ve ayrıca dünyanın her yerindeki birçok kadın için bir ilham kaynağıdır. Bir anne olarak kendini formda tutmayı ve kendini her zaman güzel göstermeyi başardı..

8. Bir Yere Gitmek:

Malaika Arora Makyajsız 8

Malaika, herhangi bir makyaj yapmadan onu biraz bırakarak görüldü. Basit bir kolsuz siyah üst ve bir kot pantolon bir kızı nasıl bu kadar ilahi gösterebilir? Hepimiz Malaika’dan bazı güzellik ve sağlık ipuçlarını öğrenmeliyiz..

9. Kayınbiraderi ile:

Malaika Arora Makyajsız 9

Malaika Arora, doğal güzelliğini sergilediği bir aile partisinde kendi kız kardeşi ve eniştesiyle fotoğraf çekerken görüntülendi..