Lakshmi Rai, Telegu, Tamil, Malayalam ve Kannada filmlerindeki adil payında rol alan ve sonunda güney sinemasının en popüler yüzlerinden biri olarak ortaya çıkan ünlü bir Güney Hintli aktris. 2014 yılında adını son olarak Rai Lakshmi olarak değiştiren Lakshmi Rai, kariyerine Bru coffee and fair ve Lovely gibi birçok reklamda rol alarak yeni yüzlü bir model olarak başlamıştır..

Kusursuz, süt beyazı teniyle tanınır ve genellikle makyajsız olarak görülür. Ancak bugünün makalesinde, bu ünlüyü incelemeye alacağız, burada yakışıklılığının sadece profesyonel stüdyo sanatçılarına mı dayandığını yoksa aslında doğuştan bir güzellik mi olduğunu belirleyeceğiz. Lakshmi Rai’nin makyajsız en iyi fotoğraflarından bazılarına göz atın.

Makyajsız Lakshmi Rai’nin En İyi Görüntüleri:

1. Antrenman Sonrası Görünüm:

Makyajsız Lakshmi Rai 1

Lakshmi Rai’nin izlerinde ve tepesinde terleyen bu resmi, havayı sıcak yapacağından emin. Açıkça kusursuz bir cildi var ve düz karın kasları yoğun antrenmanların bir sonucu. Bir çift kulak tomurcuğu ile sıkı bir midilli spor yaptı. Spor salonu yerine rampaya hazır gibi görünüyor!

2. Desi-Bhabhi Bakışı:

Makyajsız Lakshmi Rai 2

Lakshmi’nin çağdaş kıyafetler konusundaki ünü göz önüne alındığında, bu resim birçokları için şok edici gelebilir. Bu saree içinde sade ve zarif görünüyor. Düzgün bir örgüye ve yuvarlak bir bindhi’ye sahip cam bilezikler, bu güzelliğe aşık olmanızı sağlayabilir..

3. Kolejli Kız Bakışı:

Makyajsız Lakshmi Rai 3

Onun kadar güzel bir sınıf arkadaşınız olduğunu hayal edin! Bütün gözler tahtadansa bu güzelliğe çevrilecekti. Burada leopar baskılı bir eşarp ile basit bir tişört giyen bir Lakshmi rai görülüyor. Küpe veya makyaj kullanmıyor ve doğal güzelliğin mükemmel bir örneği..

4. Ayna Özçekimi:

Makyajsız Lakshmi Rai 4

Muhteşem renkli saçları dışında makyaj yapmayan Rai Lakshmi’nin bu güzel özçekimini seviyoruz. Basit bir payet kıyafeti ve bir zincir takıyor. Bu güzelliğin kesinlikle ekstra makyaja ihtiyacı yok ve giydiği tek aksesuar büyüleyici gülümsemesi. Biz bu güzelliğe aşığız!

5. Kürklü Aşk:

Lakshmi Rai makyajsız 5

Makyajsız fotoğraflarına listeyi açtığınızda, Raai Lakshmi onunla fotoğraf için de poz veren sevgili köpeğine tutunurken surat asarak poz verirken, listenin ilki içinizi eritecek, hem temiz yüzlü hem de şirinlik dolu

6. Boğucu Islak Görünüm:

Makyajsız Lakshmi Rai 6

Raai Lakshmi’nin doğuştan bir güzellik olduğuna kesinlikle şüphe yok. Buradaki bu resimde, Lakshmi, makyaj ve profesyonel saçlar açısından güzelliğinin nasıl kontrol altına alınamayacağını açıkça gösteren parlak ve sıcak parlayan makyajsız bir yüzle spor yapıyor..

7. Sportif Görünümü Sallamak:

Makyajsız Lakshmi Rai 7

CCL, Celebrity Cricket League için hazır olan Raai, makyajsız bir görünüm tercih ederken mavi ve neon yeşili bir maç forması giydi. Heyecanla meşgul olurken saçları doğal haliyle omuzlarına dökülüyordu, temiz yüzü gün ışığında parlıyordu..

8. Denim-on-Denim Görünümü:

Makyajsız Lakshmi Rai 8

Raai Lakshmi’nin basit bir karesi bize mavi gömlekleri sorunsuz bir şekilde nasıl taşıyabileceğini gösterdi. Yeni bir kuruş gibi parlak ve ışıltılı görünen bu model, her zamanki gibi güzel benliğine bakarken bir yanağından diğerine genişçe gülümsedi..

9. Sevimli Evcil Hayvan Aşığı Bakışı:

Lakshmi Rai makyajsız 9

Küçük bir evcil hayvan özçekimi için her zaman zaman vardır. İki sevimli arkadaşına aşık olan Lakshmi Rai, makyajdan hiçbir iz bırakmadı ve yine de mükemmel görünüyordu. Bu fotoğrafta da onunla poz veren iki köpek, kimin diğerinden daha tatlı olduğu konusunda kafamızı karıştırdı..

10. Kahve Gibi Sıcak Görünüm:

Lakshmi Rai makyajsız 10

Senaryolarından, diyaloglarından ve makyajından bir kahve molasının keyfini çıkaran Raai Lakshmi, muhtemelen çekimlerinden birini bitirdikten hemen sonra setinde ekrana tıklandı. Yüzünün daha iyi kısmı, daha ziyade güzel gözetlemeleri büyük gölgeleriyle örtülmesine rağmen, gerçek teninde görünüyordu, muhteşem görünüyordu, kahvesini yudumluyordu..

11. Katil Selfie Görünüyor:

Lakshmi Rai makyajsız 11

Taze şekillendirilmiş saçlarla tatlı bir yan bakış olan Raai Lakshmi, her zaman o kadar ilkel ve düzgündür ki canını yakar. Bu mutlak güzellik, her zamanki gibi güzel görünürken, seğirmiş ağzıyla sırıtarak başını yana eğdi. Makyajsız gayet güzel görünüyordu.

12. Boşluğa Bakmak:

Makyajsız Lakshmi Rai 12

Burada samimi bir Lakshmi, taze bir yüz ve başka bir yöne bakan temiz bir cilde sahibiz. Resim sadece burada Lakshmi’nin makyajsız olduğunu ancak cildinin kusursuzluğunun bizi hayrete düşürdüğünü ve şaşkına çevirdiğini belirtiyor..

13. Kaskad Saç:

Lakshmi Rai makyajsız 13

Lakshmi Raai’nin makyajsız listesi için son ve son hit, bu düpedüz muhteşem özçekimi içeriyor. Saçlarını dikkatsizce bir yana ayırarak, her zamanki gibi taze ve temiz yüzlü bir tek gözle selfie fotoğrafı çektirdi. Bol beyaz bluzu sabahın erken saatlerindeki tazeliğini vurgularken, bal kahvesi yelesi modaya uygun ve modaya uygun görünüyordu..

Rai Lakshmi, Instagram’da takip edilen popüler yıldızlardan biridir. Resimleri çok samimi ve sık sık sevimli evcil hayvanlarıyla poz verirken görülüyor. Çoğunlukla makyajsız ve yaptığı zaman bile oldukça ince ve asla aşırıya kaçmıyor. Rai Lakshmi, doğal olarak iyi bir fiziğe ve parlak bir cilde sahip olan aktrislerden biridir. O katil bakışlarla yüzünde bir gülümseme, Rai Lakshmi kesinlikle bir kalp kırıcı!